Wesele Anety z programu "Rolnik szuka żony". Przednia zabawa pary młodej i gości weselnych. Kto złapał welon? ZDJĘCIA

Aleksander Król
Aleksander Król

Wideo

Zobacz galerię (32 zdjęcia)
Aneta z Rydułtów, którą poznała cała Polska w programie "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż za Mateusza Rosgę w sobotę 30 listopada 2019. Okazało się, że miłość czekała na nią w rodzinnych stronach. Towarzyszyliśmy młodej parze podczas wesela w Domu Przyjęć Kalimera w Lyskach. Wiecie jak było? To był cudowny dzień i przepiękny ślub!

Aneta Fojcik i Mateusz Rosga poznali się jeszcze przed programem "Rolnik szuka żony". - Przyjechał kiedyś razem z moim znajomym, razem mieli zrobić coś na dachu. Tak poznałam Mateusza – opowiada nam Aneta z Rydułtów, nauczycielka jednej z rybnickich szkół.

Mówi, że niedługo po tym Mateusz wyjechał do Francji a ona rozpoczęła przygodę z programem "Rolnik szuka żony". Pokochało ją wtedy wielu widzów. Nie mogli zrozumieć, że nie udało jej się wygrać w programie, że rolnik wybrał inną.

Ale tak naprawdę Aneta wygrała. Miłość czekała na nią w rodzinnych stronach. Zaraz po programie napisał do niej Mateusz. Serca obojga zabiły mocniej...

W sobotę 30 listopada Aneta Fojcik i Mateusz Rosga wzięli ślub.

Wesele Anety z programu "Rolnik szuka żony"

To był cudowny, słoneczny dzień. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską przysięgali sobie w parafii Świętego Jerzego w Rydułtowach, tuż przy rydułtowskim rynku.

- Zaraz po kościele pojechaliśmy na cmentarz, na grób mojego kochanego taty w Rydułtowach oraz na grób mamy Mateusza w Czernicy, gdzie zapaliliśmy znicze - wspomina Aneta.

To właśnie tata Anety, powiedział jej, że "prawdziwa miłość zapuka do jej drzwi", o czym wspomniała będąc jeszcze w programie "Rolnik szuka żony"

Stamtąd ozdobionym kwiatami bmw przejechali do Lysek, gdzie powitała ich właścicielka Domu Przyjęć Kalimera.

Na ziemię poleciały kieliszki, odśpiewano 100 lat, a chwilę po obiedzie młodzi zatańczyli piękny pierwszy taniec.

Potem zrobiło się bardzo swobodnie. Szalona, fantastyczna zabawa trwała do rana. Oczywiście o północy były oczepiny. Było wiele śmiechu!

- Mój welon chwyciła Natalka, córka starościny, ale ona jest jeszcze niepełnoletnia, dlatego szybko podała welon siostrze. I wszystko się zgadza – bo muszkę chwycił potem chłopak siostry – śmieje się Aneta Fojcik – Rosga.

Zobaczcie koniecznie

Z podróżą poślubną nowożeńcy trochę zaczekają. Póki co, może wybiorą się na wycieczkę.
- Dostaliśmy voucher od właścicielki Domu Przyjęć Kalimera – przyznaje Aneta.

Póki co Aneta i Mateusz zamieszkają w wynajmowanym mieszkaniu w Rydułtowach. Potem będą remontować kamienicę od babci Anety także w Rydułtowach.

Po wcześniejszym naszym artykule młodzi otrzymują gratulację od wielu osób. - Już w niedzielę dzwonili znajomi, że jesteśmy w internecie, w Dzienniku Zachodnim – cieszy się Aneta.

Aneta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub. Swoją wielką miłość...

Z pewnością cieszą się i życzą szczęścia nowożeńcom też uczniowie jednej z rybnickich szkół, w której pracuje sławna Aneta z programu "Rolnik szuka żony".

Nie przegapcie

Materiał oryginalny: Wesele Anety z programu "Rolnik szuka żony". Przednia zabawa pary młodej i gości weselnych. Kto złapał welon? ZDJĘCIA - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie