reklama

„Tylko nie mów nikomu": Film Sekielskiego wywołuje ogromne emocje. Hołownia: Rzygać mi się chce ZOBACZ KOMENTARZE [16. 5. 2019 r.]

TKZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (20 zdjęć)
"Tylko nie mów nikomu" - film Tomasza Sekielskiego, który traktuje o przypadkach pedofilii w polskim kościele wzbudza ogromne emocje. Obraz miał premierę w serwisie YouTube 11 maja, a już zdążyło go obejrzeć blisko 17 milionów osób. Prezentujemy komentarze i opinie, które pojawiają się po obejrzeniu filmu "Tylko nie mów nikomu".

Tylko nie mów nikomu. Komentarze i opinie o filmie Tomasza Sekielskiego

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" swoją premierę miał 11 maja 2019 w serwisie YouTube. Dokument porusza problem pedofilii w polskim kościele i wzbudza olbrzymie emocje.

TYLKO NIE MÓW NIKOMU
ZOBACZ KOMENTARZE NT. FILMU

Zobacz w galerii zdjęciowej komentarze, które pojawiają się do obrazu. Głos zabierają zarówno dziennikarze, jak i politycy, a także duchowni. Wypowiedzieli się m. in.:

  • Lech Wałęsa,
  • Szymon Hołownia,
  • ks. Jacek Prusak.

Sekielski podkreśla, że jego film nie ma wymiaru antyreligijnego. Rozmowy z ofiarami mają być zapłonem dla żyjących w poczuciu krzywdy do ujawnienia się i walki o "swoje prawa i prawdę".

Nie przegapcie

Zobaczcie koniecznie

W PUNKT ODC. 6: Zagłębie Sosnowiec spadło z Ekstraklasy

Kopalnia Zofiówka rok po katastrofie. Zobaczcie

Materiał oryginalny: „Tylko nie mów nikomu": Film Sekielskiego wywołuje ogromne emocje. Hołownia: Rzygać mi się chce ZOBACZ KOMENTARZE [16. 5. 2019 r.] - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 39

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Patrzcie tutaj - virtualo.pl/ebook/sodoma-hipokryzja-i-wladza-w-watykanie-i239535/ Aż chwilami szokujące, że mogli w kościele do tego dopuścić i trwa to tak długo. Sam jestem ciekawy, jak to wszystko się skończy, bo bez radykalnych ruchów kościół skończy naprawdę źle.

L
L.l

Sekielska- dzwoń po durczoka ,zakładajcie szpilki ,wciągnijcie krechę ( ty dodatkowo bemben ) ,dzwońcie po dealera gwiazd i celebrytów - i jazda - najlepiej do urbana na imprezę - to takie komunistyczne zero jak ty - tylko tu sekielska - jesteś bezpieczna - bo jak ruszyłabyś towarzystwo polityków ,lekarzy ,grodzkie ,lisy, i całą tą zacną obsadę z tańca z gwiazdami - to by z tobą króciutko pojechali

G
Gość

Tylko biskupa Flaszki to nie ruszyło - bo to przecież ikona obecnego polskiego kościoła :)

G
Gość

Po ilości spamu w komentarzach widac jak bardzo prawda kole w oczy :)

Dobrze się stało, że wrzód w niby świętym kościele pękł a prawicowi krzykacze mają dziś taki problem , że pozostaje im już tylko plucie jadem w każdego kto widzi co się wokół dzieje ,ewentualnie oragnizują takie żałosne akcje jak tu w komentarzach :) No ale to nie wiele pomoże, ludzie także ci uczestniczący w życiu kościoła widza co sie dzieje a film tylko postawił kropkę nad "I".

G
Gość
2019-05-13T19:03:27 02:00, Gość:

a co ty ruski masz do powiedzenia? Polacy nie są zboczeńcami

2019-05-13T20:13:25 02:00, Gość:

ksieza sa

2019-05-13T20:15:29 02:00, Gość:

również twój pop, nie jeden, gwałcxił chorą umysłowo, to dopiero pedofil

Ale chłopców nie ruszał...

K
Kulfon
2019-05-16T09:08:41 02:00, Gość:

Witam wszystkich,Chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu/Monia25

Cześć Monia,

Jestem pełnoletni . Mam już całe 7 dych na karku, ale zanim zacznę się z Tobą spotykać muszę zapytać ojca czy nie popełnię z tego powodu mezaliansu. Dam Ci znać miła, o ile nie zapomnę .

Twój Kulfon

G
Gość
2019-05-15T09:29:36 02:00, Gość:

rozumiem, że płyty Queen, George Michaela, Eltona Johna i innych pedałów będą też wycofane ze sprzedaży i skazane na zapomnienie.

Jeśli już się za to wzięliśmy to traktujmy wszystkich jednakowo!!!

2019-05-15T13:09:30 02:00, taka prawda:

jesteś kretynem

Gynau!!!

T
TOmek

To wina gejów nie ksiezy https://ask.fm/KubaGR571/answers/153933600997

t
taka prawda
2019-05-15T09:29:36 02:00, Gość:

rozumiem, że płyty Queen, George Michaela, Eltona Johna i innych pedałów będą też wycofane ze sprzedaży i skazane na zapomnienie.

Jeśli już się za to wzięliśmy to traktujmy wszystkich jednakowo!!!

jesteś kretynem

G
Gość

Proszę - livro.pl/sodoma-hipokryzja-i-wladza-w-watykanie-martel-frederic-sku1221684332.html Kolejna pozycja na ten temat - tym razem bardziej w kierunku homoseksualizmu w kościele. Nie wszyscy reagują, jak powinni. Ale nie ma co ukrywać, że przypadków podobnych jak opisane, będzie się pojawiać coraz więcej.

c
cryo
2019-05-14T10:23:45 02:00, prawda:

Może pan Siekielski zrobił by taki film o pedofilach wśród dziennikarzy, celebrytów czy aktorów! Za pedofilię w Kościele odpowiada głównie lobby homoseksualne w Kościele bo większość przypadków pedofilii ma podłoże homoseksualne - pedofilia ściśle wiążę się z homoseksualizmem! Nie wiem czy pan Biedroń wie że pary gejowskie które adoptują dzieci prawie w 100% adoptują chłopców! W Wielkiej Brytanii była głośna sprawa pary gejów która adoptowała chłopczyka, później go bestialsko gwałciła przez dłuższy czas a na koniec go zamordowali - na pytanie dlaczego dokonali tak okrutnej zbrodni ci geje bez żadnych emocji odpowiadali że myśleli że będzie inaczej z tą adopcją!

2019-05-15T08:31:44 02:00, kasienka:

Całkowicie się zgadzam.. Oczywiście z za pedofilie w kosciele odpowiada rozpanoszone po II soborze lobby homoseksualne. W GB były też inne przypadki śmierci dzieci w "tzw rodzinach" homoseksualistow.

.... kasienka .... kasienke to Panie R w zeszłym roku chciałeś i to 12 tysi ...ale przepadłeś i nadal pozostaje hejtowanie gratis....

G
Gość

rozumiem, że płyty Queen, George Michaela, Eltona Johna i innych pedałów będą też wycofane ze sprzedaży i skazane na zapomnienie.

Jeśli już się za to wzięliśmy to traktujmy wszystkich jednakowo!!!

k
kasienka
2019-05-14T10:23:45 02:00, prawda:

Może pan Siekielski zrobił by taki film o pedofilach wśród dziennikarzy, celebrytów czy aktorów! Za pedofilię w Kościele odpowiada głównie lobby homoseksualne w Kościele bo większość przypadków pedofilii ma podłoże homoseksualne - pedofilia ściśle wiążę się z homoseksualizmem! Nie wiem czy pan Biedroń wie że pary gejowskie które adoptują dzieci prawie w 100% adoptują chłopców! W Wielkiej Brytanii była głośna sprawa pary gejów która adoptowała chłopczyka, później go bestialsko gwałciła przez dłuższy czas a na koniec go zamordowali - na pytanie dlaczego dokonali tak okrutnej zbrodni ci geje bez żadnych emocji odpowiadali że myśleli że będzie inaczej z tą adopcją!

Całkowicie się zgadzam.. Oczywiście z za pedofilie w kosciele odpowiada rozpanoszone po II soborze lobby homoseksualne. W GB były też inne przypadki śmierci dzieci w "tzw rodzinach" homoseksualistow.

k
kasienka
2019-05-14T11:24:43 02:00, cryo:

cyt"W sobotę odbyła się premiera filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, w którym przedstawiono przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne. W produkcji pojawiła się m.in. historia dotycząca byłego kustosza sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Minionej nocy białym materiałem zasłonięty został pomnik stojący przy sanktuarium. Monument przedstawia Jana Pawła II, który z rąk klęczącego ks. Eugeniusza M..... otrzymuje makietę świątyni. Poświęcenie i odsłonięcie pomnika odbyło się w 1999 r. " ....

przelozonym tego kustosza był lewicujacy ks Boniecki ze slynacego z "otwartego dialogowania" tygodnika

k
kasienka
2019-05-15T08:13:30 02:00, Antylewak:

"Patriotyzm to ostatnie schronienie łajdaków."

Umberto Eco

Czymże jest lajdactwo przy marksizmie?

kasienka

Dodaj ogłoszenie