5/10

Marzec 2019 roku. Strzelecki popis City. The Citizens zakończyli sezon w Anglii z potrójną koroną w kraju, w Lidze Mistrzów jednak z Tottenhamem w ćwierćfinale. W 1/8 finału jednak byli bezlitośni dla Schalke.

Manchester City - Schalke 7:0

6/10

27 lipca 2019. Miały być miłe derby Madrytu podczas towarzyskiego turnieju w Stanach Zjednoczonych, a tymczasem Real otrzymał lanie. Atletico rozbiło Królewskich aż 7:3.

Niespodziewana demolka w derbach Madrytu

7/10

Do przerwy amsterdamczycy prowadzili „tylko” 4:0, ale kolejny – bogaty - pakiet goli zapewnił Christian Kum. Obrońca VVV dostał czerwoną kartkę już siedem minut po przerwie i osłabił swój zespół na kolejne 38. Tyle czasu wystarczyło mistrzom Holandii na zdobycie dziewięciu bramek. To najwyższe zwycięstwo w historii holenderskiej ekstraklasy. Królem polowania został 19-letni Lassina Traore, strzelec pięciu goli. Dublet dołożył nawet o połowę starszy od niego Klaas-Jan Huntelaar. Piłkarze Erika ten Haga poprawili wyczyn starszych kolegów. W 1972 roku Ajax, z legendarnym Johanem Cruyffem w składzie, rozgromił Vitesse Arnhem 12:1.

Hit ostatnich dni. VVV Venlo - Ajax 0:13 (zgłoś się)

8/10

Grudzień 2015. Królewscy rozbili Szwedów 8:0, co jest najwyższą wygraną w historii Ligi Mistrzów. Hat-trickiem popisał się Karim Benzema, gola więcej strzelił nawet Cristiano Ronaldo.

Rekordziści z Madrytu. Real Madryt - Malmoe 8:0