Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Żywa flaga w Bojadłach [ZDJĘCIA, WIDEO] Święto Niepodległości

mk
W tym roku w Bojadłach Święto Niepodległości obchodzono nietypowo. Mieszkańcy utworzyli żywą flagę, co jest dowodem na to, jak bardzo są zintegrowani. Jak mówi Aleksandra Szubert, dyrektor GOK w Bojadłach, fajne jest to, że w tę inicjatywę zaangażowała się szkoła, grupa seniorów, dom dziecka z Klenicy. Wszyscy przebrali się na biało i czerwono, by utworzyć żywą flagę. Pamiątkowe zdjęcie zostało wykonane przed pałacem w Bojadłach. Jak twierdzi Grzegorz Doszel. wójt gminy Bojadła, Dzień Niepodległości w życiu kulturalnym gminy to święto, które nie tylko integruje społeczność, ale także jest duchowym wyrazem naszej tożsamości. - Dzisiejsze święto i pierwsza żywa flaga jest przykładem, że mieszkańcy utożsamiają się z Polską, niepodległością, ale też życiem lokalnym. To pierwsza taka inicjatywa, ale nie ostatnia - dodaje wójt Doszel.Imprezy z okazji Święta Niepodległości w Lubuskiem [PROGRAM]
W tym roku w Bojadłach Święto Niepodległości obchodzono nietypowo. Mieszkańcy utworzyli żywą flagę, co jest dowodem na to, jak bardzo są zintegrowani. Jak mówi Aleksandra Szubert, dyrektor GOK w Bojadłach, fajne jest to, że w tę inicjatywę zaangażowała się szkoła, grupa seniorów, dom dziecka z Klenicy. Wszyscy przebrali się na biało i czerwono, by utworzyć żywą flagę. Pamiątkowe zdjęcie zostało wykonane przed pałacem w Bojadłach. Jak twierdzi Grzegorz Doszel. wójt gminy Bojadła, Dzień Niepodległości w życiu kulturalnym gminy to święto, które nie tylko integruje społeczność, ale także jest duchowym wyrazem naszej tożsamości. - Dzisiejsze święto i pierwsza żywa flaga jest przykładem, że mieszkańcy utożsamiają się z Polską, niepodległością, ale też życiem lokalnym. To pierwsza taka inicjatywa, ale nie ostatnia - dodaje wójt Doszel.Imprezy z okazji Święta Niepodległości w Lubuskiem [PROGRAM] Mariusz Kapała / GL
W tym roku w Bojadłach Święto Niepodległości obchodzono nietypowo. Mieszkańcy utworzyli żywą flagę, co jest dowodem na to, jak bardzo są zintegrowani.

W tym roku w Bojadłach Święto Niepodległości obchodzono nietypowo. Mieszkańcy utworzyli żywą flagę, co jest dowodem na to, jak bardzo są zintegrowani.

Jak mówi Aleksandra Szubert, dyrektor GOK w Bojadłach, fajne jest to, że w tę inicjatywę zaangażowała się szkoła, grupa seniorów, dom dziecka z Klenicy. Wszyscy przebrali się na biało i czerwono, by utworzyć żywą flagę. Pamiątkowe zdjęcie zostało wykonane przed pałacem w Bojadłach.

Jak twierdzi Grzegorz Doszel. wójt gminy Bojadła, Dzień Niepodległości w życiu kulturalnym gminy to święto, które nie tylko integruje społeczność, ale także jest duchowym wyrazem naszej tożsamości. - Dzisiejsze święto i pierwsza żywa flaga jest przykładem, że mieszkańcy utożsamiają się z Polską, niepodległością, ale też życiem lokalnym. To pierwsza taka inicjatywa, ale nie ostatnia - dodaje wójt Doszel.

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska