Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w USA (zdjęcia)

  Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w USA (zdjęcia)

  (ren)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Zuzanna Falzmann
  1/12
  przejdź do galerii

  Zuzanna Falzmann to nowa korespondentka TVP w USA ©arch. prywatne Zuzanny Falzmann

  Zuzanna Falzmann będzie korespondentką Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Zobacz jej zdjęcia! Zuzanna Falzmann zastąpiła na tym stanowisku Leszka Krawczyka.
  Zuzanna Falzmann przez ostatnie osiem lat była w USA korespondentką stacji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie. Realizowała materiały reporterskie oraz wejścia na żywo zarówno dla Polsat News jak i Wydarzeń Polsatu.

  Zobacz galerię

  Zobacz też: Anna Idźkowska to nowa rzeczniczka wojewody podlaskiego. Zobacz zdjęcia

  Zuzanna Falzmann ma bardzo bogate doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych i nie tylko.
  Relacjonowała najważniejsze wydarzenia za oceanem, m.in. wybory prezydenckie w USA w 2008 i 2012 roku, inauguracje prezydenta Baracka Obamy w 2009 oraz 2013 r., szczyt NATO w Chicago w 2012 r, szczyty nuklearne w Waszyngtonie w 2010 i 2016 roku, wizytę Papieża Franciszka w USA w 2015 r oraz doroczne sesje ONZ w Nowym Jorku.

  Redaktor Falzmann była też specjalną wysłanniczką telewizji Polsat do Vancouver skąd relacjonowała zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2010 roku. Wcześniej związana z TV4, wp.tv, Naszą TV i TVN. Przez wiele lat pełniła obowiązki wydawcy serwisu zagranicznego programów informacyjnych Polsatu i TV4. Była gospodarzem studia Formuły 1 oraz realizowała nagrywany w Londynie program VIP London Calling.

  Zobacz też: Anna Matysiak prawie nago w CKM [ZDJĘCIA]

  Zuzanna Falzmann - notka biograficzna  Zuzanna Falzmann jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiowała też Etykę i Relacje Międzynarodowe na Uniwersytecie Harvarda, Problematykę Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie oraz Zarządzanie Konfliktem w Szkole Zaawansowanych Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa w Waszyngtonie.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  irytująca, sztuczna lala,

  wielka prośba do TVP (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  sztucznie układa sztuczne usta, sztucznie trzepoce sztucznymi rzęsami - irytująca nie można na nią patrzeć, będzie dobrze, jeśli zniknie z ekranu.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Irokez na głowie.

  kaśka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pani Zuzanno, niech pani zlikwiduje na tej głowie czub. Wygląda okropnie. Nie podwyższy to wzrostu.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To bedzie korespondenka, czy modelka reklamujaca damskie szmatki?

  A dama po co komu, kiedy za oceanem mamy picobelo fachowca, Max Kolonko (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 1

  Mr Kurski powinien utworzyc kanal "Poland Today", a nie substytut niczego i zbednego.
  Jak nie ma fachowcow, bo w TVP tak po anglosasku jak pa ruski, wtedy niech ich sprowadzi od Polonii...rozwiń całość

  Mr Kurski powinien utworzyc kanal "Poland Today", a nie substytut niczego i zbednego.
  Jak nie ma fachowcow, bo w TVP tak po anglosasku jak pa ruski, wtedy niech ich sprowadzi od Polonii Amerykanskiej. Ostatecznie, Polusy maja polskie obywatelstwa nie tylko w tym celu, azeby partyjnym baronom z Polski tanczyc Krakowiaka, jak ich nawiedza swoimi postaciami!zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jest tak, na dworach jest król i królowa i ich potomstwo

  Są dworki i ich uniżeni adoratorzy, po czym pomniejsza służba (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Król nie myśli, opłaca i ma do tego celu zauszników. Zausznicy mają swoje interesy i podszeptują królowi dopiero wówczas, jak u nich wytworzy się zabójcza konkurecja. Dworki i ich asystenci już...rozwiń całość

  Król nie myśli, opłaca i ma do tego celu zauszników. Zausznicy mają swoje interesy i podszeptują królowi dopiero wówczas, jak u nich wytworzy się zabójcza konkurecja. Dworki i ich asystenci już ulokowały się i okopały w TVP. Więc pozostaje służba pomniejsza, ale ta przecież nie jest od produkcji nożnych idee, bo do otrzymywania opeer.Stąd mrzonką jest, aby Król TV miał zdolność do organizacji czegoś, co jemu nie przyda splendoru i może stanąć ością w przełyku. Dworki są szczęśliwe, że do nich nie napływa żeńska konkurencja zza oceanów, bo wówczas natężenie gwiazd od TVKurski mocno by przybladło. Uniżeni dworek nie chcą stracić wybranego widoku gwiazd.Czyli TV „Poland Today” powstanie już prędzej wśród Polonii w USA. Jest dziwacznym, że Max Kolonko nie wpadł na taką idee. Dlaczego jeszcze nie zapisał się na audiencje do Prezydenta, który jest od kontaktów z Polonią. Summa summarum, jeśli TV „Poland Today” nie zrobi sam Max, zapomnieć trzeba ażeby poczynił Kurski. Dlatego trzeba dalej ślęczeć w narzeczu słowiańskim i samemuż innym opowiadać w ich narzeczach, że jest kraj Polska. Przy tym nie należy zapominać, że ma liczne umajone łączki, jak także ścierniska po firmie POPSL. PS. Od kiedy zagr. korespondentki śmiagają: w High Heels, z gołym tułowiem, w ozdóbkach z tombaku?zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nie przegap

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Piękna Polka rodem z... Zimbabwe. Gugu Sibanda zdobyła tytuł miss! [ZDJĘCIA]

  Piękna Polka rodem z... Zimbabwe. Gugu Sibanda zdobyła tytuł miss! [ZDJĘCIA]