Znamy zarządcę centrum handlowego w Wawrze

  Znamy zarządcę centrum handlowego w Wawrze

  WK

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Znamy zarządcę centrum handlowego w Wawrze

  ©Fot. materiały prasowe

  Rodzinne Centrum Handlowe Ferio Wawer, którego otwarcie jest planowane w listopadzie tego roku, wybrało zarządcę. Centrum pokieruje spółka Savills Polska, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości.
  Znamy zarządcę centrum handlowego w Wawrze

  ©Fot. materiały prasowe

  Inwestycja, prowadzona przez RE project development, która powstaje u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej w Wawrze, wzbudza zainteresowanie nie tylko ekspertów nieruchomości, ale też varsavianistów. To za sprawą lokalizacji. Architekci wykorzystali przedwojenne wnętrza fabryki aparatów elektrycznych ZWAR, które umiejętnie połączyli z nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi, co oznacza wysoki komfort pracy dla najemców oraz przyjazne warunki dla klientów.


  - Budowa Rodzinnego Centrum Handlowego Ferio Wawer przywróci dzielnicy część dziedzictwa kulturowego, tworząc jednocześnie nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową dla mieszkańców dzielnicy - mówi Michał Suszek, dyrektor projektu RE project development.

  W zakresie obowiązków zarządcy Ferio Wawer będzie zapewnienie wysokiego standardu zarządzania, co oznacza administrowanie obiektem, bieżący kontakt z najemcami oraz utrzymanie obiektu w dobrym stanie technicznym. Jak przekonują przedstawiciele Savills Polska, ich celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla ludzi i dla biznesu. Miejsca, które będzie aktywnym członkiem lokalnej społeczności, współtworząc kompleksową ofertę dla mieszkańców.

  - Cieszymy się, że Raiffeisen Evolution powierzył nam pełen zakres zarządzania, od kwestii operacyjnych, obsługę najemców i utrzymanie techniczne obiektu, po kwestie finansowe i marketing - mówi Michał Muc, dyrektor Działu Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami w Savills. - Jesteśmy dumni, że nasze długoletnie doświadczenie i wiarygodność zostały docenione przez tak renomowanego dewelopera. Dział Zarządzania Nieruchomościami Savills dynamicznie się rozwija. Ferio Wawer to trzeci projekt handlowy, który przejmujemy w zarządzanie w tym roku.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo