Zdrowsze jedzenie w twojej lodówce

Materiał informacyjny
Coraz większą wagę przykładamy do kwestii zdrowia i higieny. Uprawiamy sport, dbamy o to, aby znaleźć czas na chwile relaksu, a od kilku miesięcy wystrzegamy się także, w miarę możliwości, dużych skupisk ludzi. Przede wszystkim jednak stawiamy na zdrowsze odżywianie. Już podczas zakupów staramy się wybierać najlepsze spośród dostępnych owoców i warzyw, sprawdzamy etykiety na produktach spożywczych eliminując te, które zawierają polepszacze smaków, konserwanty i sztuczne barwniki, aby w efekcie powstały przemyślane, czyli zdrowe i smaczne posiłki. Teraz, dzięki lodówce Haier HB18FGSAAA z systemem antybakteryjnym możesz mieć pewność, że także na etapie przechowywania produkty są doskonale chronione, zachowując świeżość, walory smakowe i wartości odżywcze na dłużej.

Technologia ABT® od Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz urządzenia. Bez względu na to jak postępujesz z zakupami rozpakowując je w domu taka funkcja jest bardzo przydatna. Dzięki niej produkty dłużej zachowują swój doskonały aromat, wygląd, smak i wartości odżywcze. W praktyce oznacza to, że możesz zrobić duże zakupy spożywcze, przynajmniej na kilka dni, i eksperymentować w kuchni mając pewność, że sięgasz zawsze po świeże produkty.

W ostatnich miesiącach zmieniliśmy swoje codzienne nawyki i ograniczyliśmy wyjścia do sklepu do minimum. Przy okazji okazało się, że taka zmiana jest czymś bardzo pozytywnym i warto byłoby wprowadzić ją do życia na stałe, chociażby ze względu na oszczędność czasu, energii, pieniędzy oraz dla wygody i komfortu. W obliczu tego wyzwania dużą zaletą lodówki Haier HB18FGSAAA jest jej pojemność – 508-litrowa przestrzeń została bardzo dobrze wykorzystana. Wnętrze jest jasne i przestronne, a nietypowe szuflady zamrażarki umożliwiają wyjmowanie lub wkładanie produktów bez konieczności otwierania za każdym razem całej przestrzeni zamrażarki, co oznacza, że nie dochodzi do niepotrzebnego ogrzewania zamrożonych produktów.

Mrożąc takie produkty jak mięso, ryby czy warzywa chcielibyśmy mieć pewność, że proces ten odbywa się w sposób jak najbardziej bezpieczny i efektywny. Fresher Pad to specjalna aluminiowa taca, która przyspiesza zamrażanie „zamykając” w produktach maksimum wartości odżywczych. Strefa Humidity Zone dba o utrzymanie wilgotności na optymalnym poziomie 90%, co sprawia, że warzywa i owoce nie obsychają po 2-3 dniach przechowywania. Do tego czujniki Fresher Sensors monitorują temperaturę na każdej półce i zapewniają, że chłodne powietrze kierowane jest do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki temu świeżo wstawione produkty spożywcze szybko osiągają optymalną temperaturę.

Lodówka Haier HB18FGSAAA wykorzystuje sprężarkę Inverter, co oznacza cichszą i bardziej wydajną pracę urządzenia (A++). Na uwagę zasługuje technologia Total No Frost, która w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii. Odszranianie zamrażarki nie jest już więc potrzebne, co jest dobrą informacją dla użytkowników poszukujących bezproblemowych rozwiązań.
 

 
Co więcej lodówka od Haier wygląda naprawdę stylowo. Szklane wykończenie drzwi nadaje lodówce elegancki charakter, wzbogacając kuchnię o nowoczesny akcent.
 

Dziura w obostrzeniach, można zrobić pedicure?

Wideo

Dodaj ogłoszenie