Zażył dopalacze i podpalił policjanta ZDJĘCIA + WIDEO

  Zażył dopalacze i podpalił policjanta ZDJĘCIA + WIDEO

  AKC

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  20-latek był pod wpływem dopalaczy. Podpalił policjanta
  1/6
  przejdź do galerii

  20-latek był pod wpływem dopalaczy. Podpalił policjanta ©KMP Żory

  20-latek z Żor najpierw spowodował kolizję drogową, a chwilę później podpalił interweniującego policjanta. 20-latek - jak sam przyznał, zażył wcześniej dopalacze i popił łykiem piwa. ZOBACZCIE ZDJĘCIA + WIDEO
  Do ataku na interweniującego policjanta doszło przed godz. 2 ze środy na czwartek. Mundurowi interweniowali właśnie w sprawie kolizji drogowej, do której doszło w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z Pszczyńską. Jak się okazało chwilę wcześniej zderzyły się tam dwa ople.

  W pewnym momencie, gdy policjanci obsługiwali zdarzenie, 20-letni sprawca kolizji złapał za klamkę radiowozu i próbował do niego wsiąść od strony pasażera.

  Kiedy policjant zwrócił mu uwagę, ten wyjął dezodorant, skierował dyszę w jego stronę i podpalił zapalniczką rozproszony strumień cieczy.

  Błyskawiczna reakcja drugiego z policjantów pozwoliła natychmiast obezwładnić mężczyznę, a także szybko zapobiec skutkom podpalenia. Na szczęście zaatakowany stróż prawa doznał jedynie lekkich oparzeń, które pozwoliły mu dokończyć interwencję.

  Kiedy 20-latek trafił na komendę, został przebadany na alkomacie. Mimo, że urządzenie nie wykazało w jego organizmie alkoholu, sam przyznał, że wcześniej zażył dopalacze i popił je piwem.

  Po spędzonej w policyjnej celi nocy, 20-latek usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej interweniującego policjanta. Jeżeli przeprowadzone badanie krwi potwierdzi także, że prowadził on pojazd pod wpływem środków odurzających odpowie również za to przestępstwo.
  *Złoty pociąg odnaleziony! Już rozpala wyobraźnię ZŁOTY POCIĄG MEMY
  *Gala BCC Katowice, czyli rewia luksusu i przepychu ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Tak policja z Katowic zatrzymuje handlarza dopalaczami ZDJĘCIA + WIDEO z zatrzymania
  *Tak się bawią Katowice! Koncert na 150-lecie Katowic URODZINY KATOWIC ZDJĘCIA

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo