Zapraszamy na bezpłatną wycieczkę po Warszawie tramwajem...

  Zapraszamy na bezpłatną wycieczkę po Warszawie tramwajem retro Naszej Historii!

  Nasza Historia

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Zapraszamy na bezpłatną wycieczkę po Warszawie tramwajem retro Naszej Historii!
  1/2
  przejdź do galerii
  W sobotę i niedzielę - 12 i 13 września - ulicami Warszawy ruszy niezwykły tramwaj retro. Każdy warszawiak będzie mógł wziąć udział w historycznej tramwajowej wycieczce po stolicy zorganizowanej przez miesięcznik NASZA HISTORIA. Zapraszamy!
  Tramwaj retro Naszej Historii będzie kursował po Warszawie w sobotę i niedzielę - 12 i 13 września. Wybraliśmy dla Państwa trasę, która w dużej mierze pokrywa się z najpopularniejszymi liniami tramwajowymi przedwojennej Warszawy. Zapraszamy na niepowtarzalną historyczną wycieczkę po stolicy zorganizowaną przez jedyny miesięcznik historyczny, w którym cały dział poświęcony jest historii naszego miasta.

  Tramwaj retro Naszej Historii będzie kursował z Placu Narutowicza w sobotę 12 września w godzinach 14-19.00 i w niedzielę 13 września w godzinach 12-18.00. W sobotę na jego pokładzie spotkać będzie można przewodnika, który opowie Państwu o mijanych miejscach i dzielnicach. W ramach tej tramwajowej eskapady zwiedzimy Ochotę, Śródmieście Południowe i część Powiśla, Starą Pragę i Stare Miasto. Objazd całej trasy zajmie około godziny.

  A oto szczegółowa trasa tramwaju:

  Pl. Narutowicza – pl. Zawiszy – dw. Centralny – Muzeum Narodowe – Most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Ząbkowska – Dw. Wileński – Stare Miasto – Metro Ratusz Arsenał – Królewska – Marszałkowska – Pl. Zbawiciela – pl. Politechniki – Filtrowa – pl. Narutowicza.

  Przejażdżka tramwajem retro Naszej Historii jest bezpłatna. Na dodatek w tramwaju będzie można dostać za darmo archiwalne numery miesięcznika. Zapraszamy!

  ***

  Nowa, Nasza Historia na WRZESIEŃ jest już w kioskach. Zapraszamy do zapoznania się z tematami wszystkich naszych wydań regionalnych:

  Nowa wrześniowa NASZA HISTORIA

  TUTAJ - w serwisie prasa24.pl mogą Państwo już teraz, nie ruszając się z domu, kupić e-wydanie Naszej Historii lub zamówić prenumeratę: PRASA24.PL

  Zapraszamy także na profil Naszej Historii na FACEBOOKU i do obserwowania naszego konta na TWITTERZE.


  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo