Zamieszki w Leicester. Kibice Legii starli się z policją na stadionie [WIDEO]

DW
Kibice Legii odpalili race i starli się z angielską policją podczas meczu w Leicester. Twitter
Kibice Legii Warszawa licznie zgromadzili się na King Power Stadium. Poza głośnym dopingiem przez całe spotkanie doszło do kilku incydentów. Z sektora gości odpalono race, a w trakcie spotkania musieli interweniować stewardzi.

Kibice Legii w starciu z policją i ochroniarzami

Leicester przejęło kontrolę nad swoimi losami w Lidze Europy dzięki zwycięstwu 3:1 nad Legią Warszawa. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. W drugiej natomiast widzowie skupili się bardziej na incydencie na trybunach.

Kibice Legii wdali się w bójkę z policją w momencie, gdy próbowali dotrzeć do fanów Leicester. Goście odpalili race i zadymili stadion na kilkanaście minut. W tym samym momencie około 100 kibiców zerwało siatkę oddzielającą ich od kibiców gospodarzy, a policja została zmuszona do interwencji.