Zaginęła 17-letnia Oliwia Karwacik ze Skawiny

  • Dziennik Polski

Barbara Ciryt

Policja i rodzina poszukują Oliwii Karwacik. To 17-letnia mieszkanka Skawiny, która ostatni raz była widziana 5 stycznia około godz. 19.20.
 Fot. Archiwum prywatne

Nastolatka do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:
Wzrost: 155 cm
Budowa ciała: średnia
Oczy: brązowe
Uszy: przyległe
Włosy: długie, proste, ciemny brąz

Oliwia Karwacik w dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru czarnego ściąganą w pasie. Miała wełniany czarny sweter, spodnie jeansy koloru niebieskiego oraz czarne buty na obcasie.

Policja apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, aby skontaktowały się z Komisariatem Policji w Skawinie tel. (012) 277 71 11 lub 997.

NASZE NAJLEPSZE MATERIAŁY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.01.2019, 16:04

jak przebiegaja poszukiwania? udalo sie cos ustalic

19.01.2019, 12:25

Urodziła? I co z tego... Jak zostawiła dziecko i poszła w ch*j... Od razu powinni zabrać.. A ona? Taka już ma opinie, kurwiszon jest i będzie nim.

17.01.2019, 23:10

To że ma DZIECKO to super urodziła i ma do Ciebie fajo po nic nie przychodzi i pod kościołem też nie żebrze. A więc zastanów się co k**** wypisujesz popierdolona istoto

17.01.2019, 22:43

kogoś tu anonimowo fantazja ponosi może pasowało by się w język ugryźć zanim coś się napisze nie smacznego Przemyśl za nim coś napiszesz jeden z drugim.

17.01.2019, 21:39

Nie wiem od kiedy kurwiszon może zrobić to ciebie zrobiły dwa pedały
Na następny raz gdy mi się spierdoli pedał od rowera to poproszę któregoś z twoich rodziców żeby go zastąpić hahaha

17.01.2019, 21:36

Kurwiszon z wygladu to ty jesteś zazdrościsz że ty masz ryj zjebany wągrami i dziurami w mordzie

17.01.2019, 21:33

Może ty dajesz cichodajo męsko/damska

17.01.2019, 21:31

Spierdalaj fajfusie bujaj k**** garba

12.01.2019, 01:20

i wszystko jasne....

12.01.2019, 01:17

po mamusi ma hahaha ;)

11.01.2019, 13:19

Pewnie znowu zrobila drache na dwa tygodnie tak jak ostatnio a później z buchem chodzila.

11.01.2019, 10:45

Kurwi szon to cię zrobił