Wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie 3.12 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

N360
N360
Planowane wyłączenia prądu - gdzie? Sprawdź, gdzie możliwe są wyłączenia prądu
Planowane wyłączenia prądu - gdzie? Sprawdź, gdzie możliwe są wyłączenia prądu istockphoto.com/MikeMareen
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 3.12? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (3.12 17:08) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat radomski

Seredzice-Zawodzie, nr 1-19, dz. 1579, 1589/2;, Kolonia Seredzice, dz. 213;, Białka, nr 2-6;
3.12 od godz. 7:30 do 17:30


Seredzice, od nr 37-182,184;, Wodociąg i Szkoła;, Seredzice-Zawodzie, od nr 20-57;, Białka, od nr 1-1H, 2C, 7- 49, 67B, 97-112A;, Kolonia Seredzice, nr 22F, 24, 32, 37-43;
3.12 od godz. 15:00 do 17:30


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Jaktorów, ul. Błotna, ul. Łąkowa, ul. Ułanów, ul. Pomorska, ul. Ostatniego Tura, ul. Traugutta, ul. Warszawska, Chylice-Kolonia, ul. Pomorska
4.12 od godz. 8:00 do 16:00


Henryszew, ul. Wierzbowa
4.12 od godz. 10:00 do 14:00


Chylice-Kolonia, ul. Wybickiego, ul. Słowackiego, ul. 3 Maja, ul. 1 Maja, ul. Parkowa, ul. Miodowa, ul. Akacjowa, ul. Orzeszkowej, ul. Leśmiana, Jaktorów, ul. Pomorska
7.12 od godz. 8:00 do 16:00


Jaktorów-Kolonia, ul. Generała Bittnera
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


Chylice, ul. Grunwaldzka, ul. Władysława Jagiełły, ul. Parkowa, ul. Zygmunta Augusta, ul. Kazimierza Wielkiego, Chyliczki, ul. Władysława Jagiełły, ul. Grunwaldzka, Chylice-Kolonia, ul. Konopnickiej, ul. Leśmiana, ul. Miodowa, ul. Parkowa, ul. Poznańska, ul. Miodowa, ul. Orzeszkowej, ul. 1 Maja, ul. Pomorska, ul. 3 Maja, ul. Wybickiego
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Chylice, Chylice-Kolonia, Jaktorów-Kolonia, Jaktorów
9.12 od godz. 11:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda, ul. Miła, ul. E. Orzeszkowej, LIDL
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. ks. J. Poniatowskiego od nr 14 do 30 i od nr 13 do 31, ul. Rzeczna, ul. Niecała, ul. Ogrodowa
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Szczęsne, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, Sympatyczna, ul. Prosta, Praska, Kijowska, Litewska, Odrano-Wola, ul. Lazurowa, ul. Słodka, Sasankowa, ul. Aksamitna, Bukietowa, Makowa, ul. Barwna, ul. Szafranowa, ul. Akwarelowa, ul. Osowiecka od nr. 118 do nr.148, ul. Jasna, ul. Wschodnia, ul. Błękitna, ul. Tęczowa, ul. Sympatyczna, ul. Grafitowa, ul. Pogodna, Adamowizna, ul. Wilcza, ul. Dzika, Łąkowa, Okopowa, ul. Niedźwiedzia
10.12 od godz. 8:00 do 9:00


Kałęczyn, ul. Okopowa, ul. Łąkowa, ul. Rosy, Szczęsne, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, ul. Puchacza
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. S. Okrzei 16, ul. Nowy Grodzisk, ul. Zachodnia 8, 12, ul. Szwedzka od 11 do 23 i od 12 do 20, ul. Graniczna 40
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Odrano-Wola, Sasankowa, ul. Aksamitna, Bukietowa, ul. Lazurowa, ul. Słodka, Makowa, ul. Barwna, ul. Szafranowa, ul. Akwarelowa, ul. Osowiecka od nr. 118 do nr.148, ul. Jasna, ul. Wschodnia, ul. Błękitna, ul. Tęczowa, ul. Sympatyczna, ul. Grafitowa, ul. Pogodna, Szczęsne, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, Sympatyczna, ul. Prosta, Praska, Kijowska, Litewska, Adamowizna, ul. Wilcza, ul. Dzika, Łąkowa, Okopowa, ul. Niedźwiedzia
10.12 od godz. 12:00 do 13:00


powiat płocki

Kamion, nr 47 - 65
7.12 od godz. 12:00 do 17:00


Dębowa Góra, nr 55 - 70
9.12 od godz. 8:00 do 13:00


powiat grójecki

Zalesie, ul. Usługowa, ul. Cicha, ul. Grodziska, ul. Zdrojowa, ul. Irysowa, ul. Pod Sosnami, Józefina, ul. Szkolna, Wycinki Osowskie, ul. Brzozowa, ul. Mazowiecka, Władysławów
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Warka, ul. Farna, ul. Nowy Zjazd, ul. Solec, ul. Wspólna
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Krześniaków, Nowa Wieś, Murowanka, Wichradz, Warka, ul. Wichradzka
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Laski, Stare.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wysoczyn, Piwonin, Śniadków Górny A
4.12 od godz. 9:00 do 11:00


Aleksandrówka, ul. Długa od 12 do 40, ul. Cicha od 1 do 13, ul. Spacerowa 6,7,13,14,15,22,25
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Marynin, ul. Mazowiecka 31, ul. Cienista 1B, 2, 5, 7, 9, 14
7.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat miński

Mrozy, Łubno, Jesionka
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Kruki, ul. św. Jadwigi, ul. św. Wojciecha, ul. Prosta, ul. Konwaliowa, ul. Łubinowa, ul. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Wrzosowa, ul. Tęczowa, ul. Pogodna, ul. Storczykowa, ul. Frezjowa, ul. Jaśminowa, ul. Bławatkowa, ul. Chabrowa, Zabrodzie, ul. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Pisarki, ul. Marsowa, ul. Piaseczna, Ostrołęka, ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Stacha Konwy 17, 21, 23, 25, 27 ,29 ,31 ,33 ,35 ,37 ,38, Łazy, ul. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Sosnowa, ul. Wrzosowa, Antonie, ul. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Prosta, ul. Sezamowa
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


Stara Niedziałka, ul. Strażacka 28, ul. Stawowa 33, ul. Jasna od 2 do 12
4.12 od godz. 9:00 do 13:00


Olesin, ul. Stawowa od 14 do 22 parzyste, 31, 35, 39, 43, 47, ul. Pałacowa 11, 15, 23, 27a, 27b, 34, 37
4.12 od godz. 9:00 do 13:00


Rysie, od 1 do 34, działki 203, 271, 300, 334, 407, Ostrów-Kania, od 1 do 7, 27, 30, Kobierne, ul. Malownicza od 1 do 4, działka 508, Cyganka, ul. Wierzbowa 34, działka 392, ul. Cicha 16, 21, 23, 28, 37, działka 389
4.12 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów-Kania, 25a, 25c, 25d Apport sp Grodzki, 25f, 25e, 29, 29a, 30, 31, 37, 39
5.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gamratka, Podrudzie, Józefów, Zamienie, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Żwirowa, ul. Dębowa, ul. Sosnowa, Jędrzejnik, Celinów, 1, od 80 do 84, Rzakta
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


Żaków, od 1 do 26, od 44 do 53a, Nowodzielnik, Drożdżówka, od 1 do 12 do 16 do 19b, Dzielnik, od 1 do 24, Kiczki Drugie, od 203 do 210
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Sulejówek, ul. Kasztanowa, ul. Hotelowa bez nr 12, ul. Szklarniowa 86, 75÷83, 85, 87, 104,, ul. Trakt Brzeski 158,158A,166, 160÷182,, Wesoła, ul. Mazowiecka 102
8.12 od godz. 8:30 do 10:00


Pustelnik, ul. Warszawska od 1 do 43, ul. Wąska, ul. Szkolna od 1 do 7, ul. Krótka, ul. Goździk od 1 do 6, ul. Boczna, ul. Cicha, ul. Nadrzeczna od 13 do 38, ul. Spacerowa od 1 do 5, Łęka, 1b,e,f,g,h,m, Kąty Goździejewskie Drugie, działka nr 209
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Kasztanowa, ul. Hotelowa bez nr 12, ul. Szklarniowa 86, 75÷83, 85, 87, 104,, ul. Trakt Brzeski 158,158A,166, 160÷182,, Wesoła, ul. Mazowiecka 102
8.12 od godz. 13:30 do 15:30


Targówka, ul. Kolejowa działka 305, ul. Podleśna 9, 10, 12, 15
9.12 od godz. 7:00 do 8:00


Targówka, ul. Mazowiecka 6D, 16, dz. nr 280, 279, ul. Świerkowa 19, 25, 27, dz. nr 313, ul. Spacerowa 12, ul. Lipowa 27B
9.12 od godz. 7:00 do 8:00


Żaków, od 1 do 26, od 44 do 53a, Nowodzielnik, Drożdżówka, od 1 do 12 do 16 do 19b, Dzielnik, od 1 do 24, Kiczki Drugie, od 203 do 210
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


Topór, 102, 103
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Targówka, ul. Kolejowa działka 305, ul. Podleśna 9, 10, 12, 15
9.12 od godz. 14:30 do 15:30


Targówka, ul. Mazowiecka 6D, 16, dz. nr 280, 279, ul. Świerkowa 19, 25, 27, dz. nr 313, ul. Spacerowa 12, ul. Lipowa 27B
9.12 od godz. 14:30 do 15:30


Żaków, 2, od 9 do 24, od 46 do 52a oraz działki 170,167,143,307, sklep, Szkoła, budynki Skropol
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Sulejówek, ul. Kasztanowa, ul. Hotelowa bez nr 12, ul. Szklarniowa 86, 75÷83, 85, 87, 104,, ul. Trakt Brzeski 158,158A,166, 160÷182, Wesoła, ul. Mazowiecka 102
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Budy Wielgoleskie, od 23 do 62, działki 262, 544,
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


Jędrzejów Stary, od 1 do 52, działka 392, Jędrzejów Nowy, od 1 do 122 działki 189, 235, 481, Jędrzejów stacja paliw ATIP , Jędrzejów MOP, Józefin, od 1 do 8, Pełczanka, od 96 do 172 parzyste oraz od 107 do 161 nieparzyste
11.12 od godz. 9:00 do 12:00


Sulejówek, ul. Leśna, ul. Jałowcowa, ul. Grzybowa, ul. Mazowiecka 1,1a, 2a÷c, ul. Mińska od Świętochowskiego do 3-go Maja, ul. 3 Maja od nr 91/116 do nr 105/124;
11.12 od godz. 9:00 do 12:30


powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Ziołowa
9.12 od godz. 8:00 do 14:00


Wola Miedniewska
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


Korytów A, ul. Dębowa
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


Żyrardów, ul. Marii Konopnickiej nr 1 - 57, ul. Michała Kleofasa Ogińskiego nr 2 - 7
11.12 od godz. 8:00 do 16:00


powiat gostyniński

Drzewce, Kawęczyn, Godzianów, ul. Południowa, ul. Zielona
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


powiat radomski

Maków, ul. Główna nr 91 - 150
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


Suliszka, nr 40-47; 49;
4.12 od godz. 8:00 do 14:30


Owadów, od nr 83 do 125; dz. 699/8; dz. 907; Tartak;
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gębarzów, od nr. 5 do 98, Chomentów-Puszcz, ul. Główna od nr. 85 do 95, Chomentów-Socha, 0d nr. 30 do 116
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


Gębarzów, od nr. 99 do 173, Skaryszew, ul. Partyzantów od nr. 23, ul. Wincentego Witosa, ul. Zachodnia, ul. Ignacego Krasickiego od nr. 47
8.12 od godz. 8:00 do 10:00


Gębarzów, od nr. 99 do 173, Skaryszew, ul. Partyzantów od nr. 23, ul. Wincentego Witosa, ul. Zachodnia, ul. Ignacego Krasickiego od nr. 47
8.12 od godz. 13:30 do 16:00


Chomentów-Puszcz, ul. Główna nr. 81, ul. Zapłocie od nr. 7 do 11, Chomentów-Socha, od nr. 1 do nr. 29, Chomentów-Szczygieł, od nr. 5 do 26, Stanisławów, od nr. 1 do 11
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


Suliszka, od nr. 35, Podsuliszka, Modrzejowice, Bujak, nr. 43
9.12 od godz. 8:00 do 10:30


Suliszka, od nr. 1 do 34, Płudnica, nr. 136, Pomorzany, od nr. 7 do 63 , Wólka Pomorzańska, Łączany, Zalesice, Zalesice-Kolonia, Podgórki, nr: 32, 32a, 32B, Pomorzany-Kolonia, Wierzbica, pl. Jana Pawła II, ul. Radomska od nr. 1 do 62, ul. Kościuszki od nr. 1 do 36, ul. Partyzantów nr. 1, ul. Staszica od nr. 1 do 18, ul. Ogrodowa, ul. Piaskowa od nr. 1 do 42, ul. Jodłowa, ul. Leśna od nr. 96 do 98
10.12 od godz. 9:00 do 11:30


Kowala-Stępocina, Kolonia Kowala od nr. 2a do 30, Augustów, od nr. 1 do 6A, Kosów, nr. 1 i 1B
10.12 od godz. 11:30 do 14:00


Suliszka, od nr. 48 do 65
11.12 od godz. 8:00 do 14:30


powiat lipski

Jelonek, Jelonek od nr domu 1 do nr domu 90
7.12 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska, Łaziska Kacze Doły od Nr domu 112 do Nr domu 123,, Wielgie, Wielgie Obórki od Nr domu 240 do Nr domu 246, Wielgie Podobórki od Nr domu 247 do Nr domu 252
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


Radom

Radom, ul. Wincentego Witosa od nr 105 do 157 i od nr 68 do 88;, ul. Zielonego Sztandaru nr 10; 12; 13;
4.12 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Wolanowska od nr 100 do 106 i od nr 87a do 87e; 83; 93b;, ul. Olszynowa od nr 5 do 21b;
7.12 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Józefowska nr od 45 do 57 i od nr 31 do 54; Józefowska Pawilon handlowy;
8.12 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Witolda Małcużyńskiego nr 3;3a;10;14;, ul. Kielecka od nr 164e do 174;
8.12 od godz. 9:30 do 13:30


Radom, ul. Józefowska od nr 56 do 62 i od 63 do 67;
9.12 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Mleczna nr 100;, ul. Mścisława od nr 1 do 26;
10.12 od godz. 10:00 do 13:00


Radom, ul. Ofiar Firleja od nr 57 do 72;, ul. Krzewień od nr 22 do 47;
11.12 od godz. 8:00 do 14:30


powiat białobrzeski

Kożuchów, od nr 25 do 30;
4.12 od godz. 9:00 do 11:00


Białobrzegi, ul. Wojska Polskiego 9, ul. Plażowa
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Białobrzegi, ul. Wojska Polskiego 2, 2B, 3, 4B, 4C, 5, 6, 8, 8C, 8D, 10, 10A, 10B, 10L, 11, 12, 12A, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 28, 28A, 30, 32, 49-51A, ul. Pilawa
11.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat legionowski

Wierzbica, ul. Górna nr: 6, 8, 10
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


Stanisławów Pierwszy, ul. Jana Kazimierza 450, 450E, 452, 452A-H
4.12 od godz. 8:00 do 12:00


Jachranka, 12A, 26A, 27, 27D, 27I, 27G, 28, 29, 42, ul. Jesienna, ul. Letnia, ul. Wschodu Słońca, Izbica, 18, 46, 46A, 47, 47A, 48, 48A, 49, 49A, 54, 78, ul.Działka 16, 24, 33, 36, 45, 82, 85, Osiedle Przy Lesie 1-90, ul. Zachodnia 28, 28L, 28M, Bolesławowo, 1-16, ul. Aleja Dębów
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Ludwinowo Zegrzyńskie, 52, 52A, 52D, 55, Szadki, Wola Smolana, Wola Kiełpińska, 1-25, Marynino, 1C (zajazd Pauza, Stacja Paliw)
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. Kolejowa 80, 82, 84, 84A, 84B, 86, 86A-C, 88, 88A-D, 90, 90A, 90B, 92, 94, ul. Ojca Augustyna Kordeckiego 13, ul. Sielska 2, 4, 5, 7, 8, 9, ul. Cisowa 1, 1A, 3, 5, 7, 8, 9, 13, 15, 15A, 29E, 29F, 29H, 29i, 31G, 31H
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Rynia
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pruszkowski

Piastów, dotyczy odbiorców zasilanych ze st. Piastów Młyn, Piastów PGR, Piastów 2,3,4,5,6;, Wsola, dotyczy odbiorców zasilanych ze st. Wsola 1;
8.12 od godz. 8:30 do 14:30


Brwinów, ul. Jagiellońska, Bohaterów Warszawy od numeru 37 i 30 do 28 i 33
4.12 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Promyka od numeru 100 do numeru 152,, Okręgowa Stacja Kontroli Promyka 128,Serwis AUTO Promyka 118, ul. Traktowa 8 Firma Property, 8 D, 8 G, ul. Błońska, Magnolii, ul. Jaśminowa, ul. Konwaliowa, ul. Morelowa od nr 1 do 11 i od 19 do nr 25a oraz od nr 8 do 14, ul. Kowalika, ul. Agrestowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 8, ul. Winogronowa od nr 6 do 10 i od nr 5 do 11, ul. Porzeczkowa 17,18,19,20,21, Firma Henar Promyka, ul. Przejazdowa 9,14,16, 20, Serwis Ogumienia, Parzniewska 2 Firma SOKO
5.12 od godz. 8:00 do 9:00


Żółwin, ul. Nadarzyńska 19, 21, ul. Polna, ul. Boczna, ul. Szkolna od nr 5 do 11 i od 4 do 10, ul. Sosnowa od nr 1 do 7 i od nr 2 do 6, Domki Pracownicze, Stadnina, Dom Rencisty.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Jarnuty, 39-46, sklep
4.12 od godz. 8:00 do 11:30


Jarnuty, 47-54
4.12 od godz. 11:00 do 14:30


Czarnotrzew, 28-34, 49-59
7.12 od godz. 8:30 do 12:30


Czerwin, ul. Lipowa 1, 2A, ul. Mazowiecka 44 (Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich)
8.12 od godz. 8:30 do 12:30


Dobrołęka, 26, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 28A, 32, 33, 33A, 34, 35, 38, 39, 40
9.12 od godz. 8:30 do 12:30


Laskowiec, ul. Długa, ul. Szkolna, ul. Środkowa, ul. Energetyczna, ul. Sosnowa, ul. Słoneczna, ul. Mazurska, ul. Kościelna, ul. Brzozowa, ul. Jasna, ul. Ogrodowa, ul. Leśna, ul. Grzybowa, ul. Nowa, ul. Słoneczna
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Łątczyn, Budne, Trzaski, Kleczkowo
9.12 od godz. 11:00 do 13:00


Budne, Opęchowo, Ojcewo, Siemiątkowo
9.12 od godz. 13:00 do 14:00


Żyźniewo, Radgoszcz, Aleksandrowo, Kamionowo, Zawady
9.12 od godz. 14:00 do 16:00


Krysiaki, od 59 do 64
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Baranowo, ul. Stacha Konwy 4, 6, 8, ul. Bartnia 24-48, 33-35
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


Suchcice
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


Krysiaki, 35, od 52 do 58, kościół
10.12 od godz. 11:00 do 14:30


Czerwin, ul. Spacerowa, ul. Słoneczna, ul. Cicha
11.12 od godz. 8:30 do 12:30


Czerwin, ul. Wolności 5F, 7, 7A, 20, 21, 23, ul. Krótka 1, 2, ul. Cicha 9, ul. Przemysłowa
11.12 od godz. 12:00 do 14:30


Antonie
13.12 od godz. 12:30 do 14:00


Zagościniec, ul. Jagodowa 2A, 2B, 3, 1, 5, 2, 4A, 7, 4, 6, 8, ul. Matysiaków 1, Helenów, 33, 32A, Rżyska, 74, 74A, 73, 72, 78, 78C, 78A, 71, 70, 69
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Nowa Wieś, Annowo numery 9, 10
4.12 od godz. 9:00 do 13:00


Żochy, 87-95.
9.12 od godz. 6:00 do 11:00


Żochy, 45-52.
9.12 od godz. 11:00 do 14:00


Dąbrówka, ul. Pogorzelska od nr 49 do Wiosennej, ul. Wiosenna, ul. Spokojna 6
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Wieś, ul. Główna od nr 81 do 89A,, Cynamonowa
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Sztabowa, ul. Fortowa 20, 21, ul. Szańcowa
7.12 od godz. 12:00 do 14:00


Ostrołęka, ul. Aleja Wojska Polskiego 1A, 1, 5,3, ul. Romualda Traugutta 61, ul. Czeczotka 19, 29A, 29, 31, 33, ul. Otok 6, 9, 13, 13b, 13A, 11A, 22, 22A, 14, 18, 15, 16, 15A, 15B, 24, 24A, 26B, 17, 27, 29, 33
11.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat przasnyski

Przasnysz, ul. Azaliowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Kąpielowa, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Królewiecka od 2 w kierunek Zakocie, ul. Malinowa, ul. Miodowa, ul. Mirowska, ul. Pszeniczna, ul. Mikołaja Reja, ul. Rolnicza od 11 do Królewickiej, ul. Juliusza Słowackiego 30, 32, 33, 34, ul. Wiśniowa, ul. Zawodzie od 63 do 83, ul. Żytnia
8.12 od godz. 8:00 do 9:30


Przasnysz, ul. Azaliowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Kąpielowa, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Królewiecka od 2 w kierunek Zakocie, ul. Malinowa, ul. Miodowa, ul. Mirowska, ul. Pszeniczna, ul. Mikołaja Reja, ul. Rolnicza od 11 do Królewickiej, ul. Juliusza Słowackiego 30, 32, 33, 34, ul. Wiśniowa, ul. Zawodzie od 63 do 83, ul. Żytnia
8.12 od godz. 13:00 do 14:30


powiat makowski

Nowy Sielc
8.12 od godz. 8:30 do 12:30


Chełsty, Dąbrówka
9.12 od godz. 8:30 do 12:30


Sypniewo, ul. Grodzisk, ul. Ostrołęcka 54, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Polna, ul. Kwiatowa, ul. Klonowa, ul. Wincentego Witosa, Dylewo, Majki-Tykiewki
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


Poświętne, ul. Jana Pawła II od 24 do 28 parzyste, od 31 do 59 nieparzyste,, ul. Polna 1,2, ul. Wiosenna od 1 do 5, ul. Szkolna od 2 do 4, ul. Krótka od 1 do 6
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat łosicki

Ławy, Ostrołęka
13.12 od godz. 9:00 do 10:30


Ławy, Goworki
13.12 od godz. 10:30 do 12:00


powiat siedlecki

Strusy, od nr 45 do 55
8.12 od godz. 7:00 do 14:00


powiat węgrowski

Gajówka Zachodnia, kier. Stoczek.
4.12 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn Włościański
7.12 od godz. 8:00 do 11:00


Morzyczyn-Włóki, nr 64-80.
7.12 od godz. 11:00 do 14:00


Węgrów, ul. Słoneczna, Partyzantów., ul. Szeroka od Świerkowej w kierunku Grudzi., ul. Nowiny, ul. Grudzie III, Poszewka
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sadowne
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Węgrów, ul. Romualda Traugutta, ul. Ogrodowa, ul. Zwycięstwa 83, 85, (w tym nowa strażnica PSP)., ul. Willowa w tym przedszkole., ul. Szkolna blok w budowie.
12.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sokołowski

Hołowienki, Kolonia 2 do 7A, 9, 44 do 58., Wymysły, 1 do 7, 9, 13, 20., Chmielnik
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów Podlaski, ul. Świętego Huberta
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Łazów, 34-93.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Łazów, 62-119.
8.12 od godz. 11:00 do 14:00


Kiezie, Młynarze nr 12-26.
11.12 od godz. 8:00 do 12:00


Budy Kupientyńskie, Kupientyn-Kolonia
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Huta Podgórna, ul. Wiejska nr 1, 15F,15G,51,54,56, od nr 58 do nr 71, 74., k.Wieś Wielecin nr 1,2.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Puste Łąki, Świniotop, ul. Sosnowa, ul. Dębowa, Szeroka, Kalinowa, Rzeczna.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Ugniewo, ul. Leśna 12, 14, 16, 18, 7, 22, 24A, 24, 13, 15, 17, 26, 28, 30., ul. Mazowiecka 92.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Ostrowska, ul. Łysa Góra
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Jasienica, ul. Leśna (cała)., ul. Mazowiecka od 85 do 123, Stacja Paliw SP Partner, Tokarstwo w Drewnie Jerzy Grabowski.
11.12 od godz. 10:00 do 12:00


powiat pułtuski

Topolnica, 26 do 37.
8.12 od godz. 9:30 do 14:30


Sokołowo-Parcele, nr 4,32,5b.n. nr 12,13,13A, 1b.n.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wielęcin
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Glina, Sumiężne, Brok, ul. Zamoście, ul. Podducze
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brzegi, od numeru 1 do numeru 28
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wilczyska, 84, 87, 88, 88A i od numeru 91 do numeru 95
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Rębków, ul. Starowiejska od 49 do 108, ul. Spacerowa od 1 do 53, ul. Młyńska 44, 46 i 55
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Budziska, ul. Ptasia od Kruczej do nr 16;, ul. Zimorodka, ul. Krucza od nr 15 do Ptasiej
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Żelechów, ul. Pałacowa od 1 do 19 i bloki nr 40 , 42, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 53, 53A, 55 i 57, Huta Żelechowska, 70 i 70A
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Lewików, od 12 do numeru 27
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Żabieniec, od numeru 1 do numeru 27
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Józefów, ul. Górki, ul. Górczewska, ul. Nadwiślańska 251 i 270;, ul. Daleka 1,3a, 3b, Otwock, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 44/63 do Mieszka + nr 68, 69A, 79, 87, ul. Sołecka od Kraszewskiego do Tysiąclecia;, ul. Mieszka I od ronda do nr 9, ul. Łąkowa
4.12 od godz. 0:00 do 0:00


Józefów, ul. Świderska od Leśnej do Powstańców W-wy, ul. Długa od 3-go Maja do Piłsudskiego;, ul. Marszałka Piłsudskiego 120A, ul. Leśna 7A Bloki
8.12 od godz. 9:00 do 12:30


Malcanów, ul. Podleśna od nr 27 do 43 i od nr 38 do 40 ;, ul. Akacjowa 20, ul. Graniczna 18
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Zielona od nr 9 do Turystycznej,, ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Wyzwolenia, ul. Poselska od Sobieskiego do nr 1B;, ul. Wojska Polskiego od Sobieskiego do Zielnej;, ul. Jana III Sobieskiego od Kołłątaja do nr 14, ul. Turystyczna 21, ul. Świderska 50,54,54A,5871B,D,E,F
10.12 od godz. 8:30 do 12:00


powiat wołomiński

Ruda-Czernik, od 16 do 22, działki 889, 1018, 553, 1158, działki rekreacyjne, Księżyki, 22, 23, działki 452, 553, 465, działki rekreacyjne,
10.12 od godz. 8:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Karola Olszewskiego 37
4.12 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, ul. Chrobrego numery 1, 6, hydrofornia
4.12 od godz. 8:00 do 12:00


Wołomin, ul. Chrobrego 3, 10, ul. Kazimierza Wielkiego 8, ul. Mieszka I 4, 7, ul. Kościelna 67, 69, 69A, 69B, 75
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Kobyłka, ul. Niecała 16, 16A-C
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Szpitalna 57A, 59, 59A, 63, 67, 71, 73, 73C, 73E, 73F, 73G, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 63, 67, 69, 69A, 71, 71A, ul. Drewnicka 4A, ul. Graniczna 1, 3, 4, 4A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 25, 25A, 28, 28A, 28B, 28C, 28D, 30, 30A, 30B, 32A, 32B, 32C, 33, 35, 37, 37A, 39, 39A, 43, 45, 47, ul. Jana Kochanowskiego 4
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Marki, ul. Błękitna 42, 42A-C, ul. Pastelowa 20, 33, 33A-C
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Kochanowskiego 2, 1, 5, 7A, 7, 4, 9, 11, 13, 6, 8B, 15A, 17, 19, 16, 21, 23, 18A, 18, 20, 25, 22, 24, 29E, 29, 29A, 27, ul. Powstańców Warszawy, ul. Akacjowa 2, 4, 6, 3, 5, 5B, 5A, 10, 12, 11, 14, 14A, 11A, 11B, 14B, ul. Orzeszkowej 1, 3, 5, ul. Radzymińska 32, 11, 11A, 8, 10, 12, 14, Podgórska numer 2, 2A
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Mazurska 38, ul. Ceglana od Mazurskiej do nr 11B, ul. Warmińska od Ceglanej do Kaszubskiej, ul. Kaszubska
9.12 od godz. 10:00 do 14:00


Radzymin, ul. Weteranów 76, 78 i od 133 do 143, ul. Kolonia pod Lasem
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza od nr 215 do Ossowa (nie dotyczy nr 19 i 34), ul. Poligonowa, ul. Aleja Dębów, ul. Krymska 78
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Leśniakowizna, ul. Kasprzykiewicza nr 19 i 34, ul. Krymska EKO-ERDE, Ossów, ul. Krymska od nr 8 do 16
11.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sochaczewski

Wesoła, szosa Szosa Lubelska 2,2A, inne Trakt Brzeski 85, 122, 124,118,120
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Błonie, ul. Powstańców od numeru 62 do numeru 101
6.12 od godz. 8:00 do 12:00


Koczargi Stare, ul. Cisowa od numeru 1 do numeru 10,nr 14,nr 16
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Koczargi Stare, ul. Leszczynowa
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Akacjowa 23, 23A, 26, 28, 33, 35, ul. Grzybowa 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, ul. Pionierów, ul. Łyżwiarska 3, 6, 7, 11
11.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Kazuń Nowy, ul. Ordona 6, 10, 15, 16, 17, 26A, 31, 35, 37, Przepompownia, ul. Główna 4A, dz.46/8, ul. Saperów 3, ul. Wojska Polskiego dz.231/35, ul. Grunwaldzka 1, 5, 7, 22, ul. Fort Ordona 6, Stadnina, Działki nr. 118/1, 119/6, 119/10, 120, 121/1, 121/4, 121/5, 124/2, Kazuń-Bielany, ul. Szyszkowa 6, Kazuń Polski, ul. Długa 173c, ul. Jeziorna 112a, ul. Kampinoska 58, Dębina, ul. Cedrowa 1, 3, 6, 9, 11, ul. Cicha 4, 5A, 6, 7, 12, ul. Dębowa 10, 14, 16, 19, 22, 19A, ul. Fortowa 4, 5, 6, 7, 53, 63, ul. Leśna 7, 15, 19, ul. Pańska 1, 6, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36A, 37, 39, 40, 41, 42, 46, 47B, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 61c, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 81, 107, 107a, 111a, 111b, 123, 125, ul. Park Leśny 4, 5, ul. Spacerowa 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20A, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 31A, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 47, ul. Jeziorna 4, 7, 31, 35, ul. Łąkowa 3, 7, 12, 17, 19, dz. 404/1, ul. Polna 3, 5, 8, 9, 11, ul. Sasanki 2, 4, ul. Tęczowa 7, oraz dz. 269/5, 378/4, 430/28, 402/1, ul. Warszawska 130, Czosnów, ul. Warszawska 108
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Rząd obiecuje szybkie szczepionki na COVID-19

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.