Wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie 27.09 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Diana Tobor
Diana Tobor
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu
Odłączenie prądu. Sprawdź, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/Luciano_Queiroz
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (27.09)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Jaktorów, ul. Błotna, ul. Ostatniego Tura
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Chylice-Kolonia, ul. Chełmońskiego
1.10 od godz. 9:00 do 15:00


Bieganów, ul. Okrężna
2.10 od godz. 9:00 do 15:00


Żdżary, 1-43
30.09 od godz. 11:30 do 14:00


Żdżary, Jankowice, Godzimierz, Rokitnica, Wierzchy, Sańbórz, Cielądz, Wał, Stolniki
29.09 od godz. 9:00 do 12:00


Osiny, Wodociąg-MEL-KAM Jakubiak Kazimierz jest właścicielem
1.10 od godz. 8:30 do 16:30


Żuków, 2, 3, 5A, 5C, 8, 17
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Opypy, ul. Śliwowa
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Sienkiewicza 45A, 45B, 47A, 49A, 47B
5.10 od godz. 8:45 do 12:45


Mościska, ul. Radziejowicka
5.10 od godz. 9:00 do 14:00


Szczęsne, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, Sympatyczna, ul. Prosta, Praska, Kijowska, Litewska, Odrano-Wola, ul. Lazurowa, ul. Słodka, Sasankowa, ul. Aksamitna, Bukietowa, Makowa, ul. Barwna, ul. Szafranowa
8.10 od godz. 7:00 do 10:00


Szczęsne, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, Sympatyczna, ul. Prosta, Praska, Kijowska, Litewska, Odrano-Wola, ul. Lazurowa, ul. Słodka, Sasankowa, ul. Aksamitna, Bukietowa, Makowa, ul. Barwna, ul. Szafranowa
8.10 od godz. 16:00 do 18:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Kmicica, ul. M. Skłodowskiej-Curie 7
9.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żyrardowski

Budy Zaklasztorne, ul. Mazowiecka
5.10 od godz. 8:00 do 16:00


Wiskitki, ul. Kościuszki nr 42 - 86
8.10 od godz. 8:00 do 16:00


powiat warszawski zachodni

Powązki, ul. Wspólna, ul. Akacjowa
7.10 od godz. 8:00 do 16:00


Duchnice, ul. Żytnia od numeru 28 do numeru 38, ul. Rozłogi od numeru 1 do numeru 18 D, ul. Duchnicka 14-27
28.09 od godz. 8:00 do 11:00


Ożarów Mazowiecki, Wyspiańskiego, ul. Jana Matejki 41, 43
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Kampinos A, od 50 do 59 , Klonowa
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Wolności 2, 2A, 2B
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Radonice, od 10 do 29 oraz 55, 56, 57, Konstantów, 1, 1A, 1B
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Wilkowa Wieś, 2D,2G,2J,4M, 4L,4K,8J,8K,, ul. Kasztanowa 2,3,11,, ul. Fryderyka Chopina 108,108B, Powązki, 4C,5,5J,5C, 5D,5L, Ogródki Działkowe
2.10 od godz. 8:00 do 15:00


Myszczyn, Kujawskiego od nr 81 do 120,, ul. Zaborowska od nr 51 do 65, Wyględy, Jasna od nr 33 do 35
6.10 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Powstańców od numeru 62 do 101 , Hotel Derby
7.10 od godz. 8:00 do 12:00


Kwiatkówek, 7, 8, 9, 10,, ul. Jeżowa 3, 5, 6, 9, ul. Rysiowa 1, 3, 4, 5, Komorów, 69A, 70
8.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Stoki, 48-56
28.09 od godz. 8:30 do 11:00


Stoki, 1-12, Jaroszki, 53-59
28.09 od godz. 11:30 do 14:00


Łaziska, Łaziska Stara Wieś od Nr domu 97 do Nr domu 102
30.09 od godz. 8:00 do 15:00


Ciepielów-Kolonia, Kolonia Ciepielów od Nr domu 37 do Nr domu 48, Pcin, Kolonia Ciepielów od Nr domu 37 do Nr domu 48 oraz Pcin od Nr domu 79 do Nr domu 83
1.10 od godz. 8:00 do 15:00


Huta, Kieszek
1.10 od godz. 11:30 do 14:00


Praga Dolna, Praga Dolna od Nr domu 1 do Nr domu 33,, Praga Górna, Praga Dolna od Nr domu 1 do Nr domu 33, Praga Górna pod Nr domu 20 do Nr domu 22., Sienno, Sienno ul. Tarłowska od Nr doimu 27 do Nr domu 28.
2.10 od godz. 8:00 do 15:00


Pasieki
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


Olszyny, numery domów: od 5 do 13, od 32 do 45, od 42 do 55, Charciabałda, numery domów: od 9 do 20 od 41 do 45
5.10 od godz. 12:00 do 14:00


powiat zwoleński

Sydół, Sydół od nr 151 do nr 168 ,, Sosnowica, Sosnowica od nr50 do nr 54, Julianów, Julianów od nr1 do nr 6 ,
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Franków, Franków od nr 1A do nr 26
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


Rawica Nowa, Rawica nr 1 - 6 , Drożanki nr 49 - 52
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


Ławeczko Nowe, Ławecko Kolonia nr 44 - 53
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat radomski

Jedlnia, Wodociąg
29.09 od godz. 8:30 do 11:00


Jedlnia-Kolonia, 1-18, Jedlnia, 62-97 ,Przychodnia , Kościół , OSP, Szkoła , domy weselne, Poświętne, 19-30
29.09 od godz. 11:30 do 14:00


Adolfin, 35-42a , Jedlnia 139,141
30.09 od godz. 8:30 do 11:00


Zadobrze, 1-25
1.10 od godz. 8:30 do 11:00


Huta Mazowszańska, od nr 40 do 46;
28.09 od godz. 8:00 do 14:30


Rajec Szlachecki, od nr 150 do 168A;
28.09 od godz. 8:00 do 14:30


Wawrzyszów, od nr 1 do 33;
29.09 od godz. 8:00 do 14:30


powiat kozienicki

Brzeziny, Jedlnia-Kolonia, 88-90
2.10 od godz. 8:30 do 11:00


Brzozówka, numery domów: od 24 do 62
6.10 od godz. 8:00 do 15:00


Nowiny, od numeru 3 do 20,, Krubiczew, 15 , 15A, 15B
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Poświętne, 29-39
2.10 od godz. 11:30 do 14:00


Smrock-Dwór
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


Dylewo, numery domów: od 47 do 71, Jeglijowiec, numery domów: od 75 do 93
1.10 od godz. 8:00 do 15:00


Ciepielewo
6.10 od godz. 8:00 do 14:00


Perzanowo, Tłuszcz
7.10 od godz. 8:00 do 15:00


Chrzczony
7.10 od godz. 8:30 do 14:30


Podborze, ul. Krzywa, ul. Prosta, ul. Zambrowska 106, 109, 111., ul. Kalinowa, ul. Lipowa
1.10 od godz. 8:00 do 15:00


powiat grójecki

Krężel, Janów
29.09 od godz. 8:00 do 17:00


Budy Opożdżewskie, Brzezinki
29.09 od godz. 9:00 do 11:00


Jankowice
29.09 od godz. 9:00 do 17:00


Lesznowola, ul. Grabowa, ul. Jesionowa, ul. Klonowa, ul. Kolejowa, ul. Platanowa, ul. Bukowa, ul. Leśna, ul. Wiosenna
30.09 od godz. 8:30 do 15:30


Wierzchy, Godzimierz, Sańbórz, Cielądz, Stolniki
30.09 od godz. 9:00 do 17:00


Grobice, Jakubowizna, Nowe Grobice, ul. Graniczna, ul. Grójecka, ul. Orzechowa, ul. Sezamkowa, Sułkowice, ul. Dworcowa
1.10 od godz. 8:00 do 17:00


Strzałki, Nowe Strzałki, Cielądz
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Bieliny
2.10 od godz. 9:00 do 14:00


Słomczyn
5.10 od godz. 8:30 do 13:30


Domaniewice, Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska
5.10 od godz. 9:00 do 17:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
6.10 od godz. 8:00 do 18:00


Warka, ul. Błękitna, ul. Farna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Lotników, ul. Nowy Zjazd, ul. Solec, ul. Wiktora Krawczyka, ul. Wójtowska
7.10 od godz. 8:00 do 18:00


Warka, ul. Lotników, ul. Niemojewska, ul. Warszawska, ul. Solec, ul. Wąwóz, pl. Plac Stefana Czarnieckiego
7.10 od godz. 9:00 do 16:00


Warka, ul. Farna, ul. Nowy Zjazd, ul. Solec, ul. Wspólna
7.10 od godz. 10:00 do 16:00


Gąski, numery domow: od 37 do 45A
5.10 od godz. 8:00 do 12:00


Gąski, numery domów: od 17 do 35
5.10 od godz. 11:30 do 14:00


Ostrówek, PGR nr 3, 4, 4A, 5, 6, 7 8, 10, 18, Wyłazy, nr 67, 68, 70
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Mała Wieś, od 117 do 121
30.09 od godz. 8:30 do 11:30


Mała Wieś, od 101 do 116
30.09 od godz. 11:30 do 14:30


Wysoczyn, Piwonin, Śniadków Górny
7.10 od godz. 9:00 do 11:00


Borzęcin, Jednostka Wojskowa
6.10 od godz. 9:00 do 14:00


Radom

Radom, ul. Warszawska nr 201;, ul. Leona Kudły nr 3;
28.09 od godz. 10:00 do 14:00


Radom, ul. Owocowa nr 1 i 2;
29.09 od godz. 10:00 do 13:00


Radom, ul. por. Ostrego dz. 1/19; dz. 2/16; dz. 1/7; dz. 2/11; dz. 2/9; dz. 1/28; dz. 2/2 ZK Nr 4;
30.09 od godz. 9:00 do 11:00


Radom, ul. Józefa Franciszka Królikowskiego nr 2 i 4;, ul. Kozienicka nr 146; 146B; 148; 150D; G; H; dz. 1220/14; dz. 112/3; dz. 112/8; dz. 1457/14; dz. 48/2; dz. 48/3; dz. 48/5;
30.09 od godz. 10:00 do 14:00


Radom, ul. Garbarska nr 34;38;40;42;44; 39;41;43;47;49;, ul. Bydgoska nr od nr 3 do 9 i od nr 2 do 8;, ul. Redutowa od nr 2 do 18 i od nr 5 do 17;, ul. Napieralskiego od nr 2 do 14;
1.10 od godz. 8:00 do 14:30


powiat gostyniński

Mniszek, nr 174B, 174C, 180B, 180C, 180D;
1.10 od godz. 12:00 do 14:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Jana Kasprowicza numery domów: 11, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44,
28.09 od godz. 8:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Rzekuń, ul. Batorego numery domów: 4, 6, 18, 21, 23, 25, ul. Ostrowska numery domów: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, ul. Kopernika numer domu: 18, ul. Mazowiecka numery domów: 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, ul. Kolonia numery domów: 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 5, 7, 7C, ul. Mickiewicza numer domu: 53
28.09 od godz. 12:00 do 15:00


Łączki, "Kobylak" numery domów: od 54 do 59, od 70 do 77 i od 94 do 97
29.09 od godz. 8:00 do 15:00


Łodziska, numery domów: od 1 do 7A.
29.09 od godz. 8:00 do 15:00


Stepna-Michałki, numer domu: 19, ul. Brzozowa numery domów: 2A, 7, 13, 22, 26, 28, ul. Dębowa cała
30.09 od godz. 8:00 do 15:00


Brzeźno, Kolonia
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


Stepna-Michałki, numery domów: od 1 do 18
30.09 od godz. 9:00 do 11:00


Krysiaki, numery domów: od 35 do 58
1.10 od godz. 8:00 do 15:00


Łęg Przedmiejski, numery domów: od 101 do 113, od 121 do 125, ZK 1376, ZK 10zE5491, ul. Wspólna, ul. Malinowa, ul. Stokrotkowa
1.10 od godz. 8:00 do 13:00


Czerwińskie, numery domów: od 13 do 47., Zamoście numery domów: 5, 5A, 6, 7,
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


Suchcice, Kolonia
1.10 od godz. 11:00 do 13:00


Lelis, ul. Szkolna numery budynków 39, 40, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 51a, 51b, 51c, 51d, 51e, Centrum Kultury, Sklep Rolniczy, Poczta, Bank Spółdzielczy, OSP.
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


Kadzidło, ul. Trasa Mazurska numery domów: 26, 30, 34, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego numery domów: od 1 do 27, ul. Kościuszki numery domów: od 2 do 43, ul. Ogrodowa numery domów: od 1 do 19, ul. Tatarska numery domów: 8, 26, ul. Kalinowa numer domu: 3, SIZER
2.10 od godz. 13:00 do 16:00


Wejdo, numery domów: od 17 do 24
7.10 od godz. 8:00 do 15:00


Skarżyn, od nr 1 do 15
28.09 od godz. 9:00 do 12:00


Zabrodzie, ul. Szkolna Stolarnia , IWEKO.
28.09 od godz. 8:00 do 14:00


Skarżyn
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat ciechanowski

Obrąb, numery domów: od 51 do 65, złącza kablowe
6.10 od godz. 8:30 do 18:30


Borzymy
30.09 od godz. 7:00 do 15:00


Żochy
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


Janówek, od 1 do 23, działka 252
9.10 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Wieś, ul. Władysława Kamelskiego 20, ul. Polna od nr 1 do nr 23 A, ul. Warszawska 46A
30.09 od godz. 9:00 do 11:00


Nowa Wieś, ul. Wandy od nr 1 do 15
7.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Czołomyje, od nr 1 do 38
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Stok Lacki-Folwark, ul. Wiosenna od nr 19 - 46, ul. Klinowa, ul. Majowa 44, 44e, 44g, 44h, 45, 46a,48, 50, 51,+ Zk nr 06z09134, ul. Dębowa 5, 7, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 34, 37, 39, ul. Leszczynowa 25, 27, 29
29.09 od godz. 7:00 do 9:00


Strzała, ul. Kolonijna 88
29.09 od godz. 8:00 do 15:00


Czepielin, Kol. od nr 12 do nr 20
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Stok Lacki-Folwark, ul. Leszczynowa 25, 27, 29, ul. Wiosenna od nr 19 - 46, ul. Klinowa, ul. Majowa 44, 44e, 44g, 44h, 45, 46a,48, 50, 51,+ Zk nr 06z09134, ul. Dębowa 5, 7, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 34, 37, 39
29.09 od godz. 16:00 do 18:00


Czepielin, od nr 52 do 71, 106B
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Czepielin, od nr 19 do 27 w tym Młyn , Tłocznia Soków , Magazyn + ZK nr 4000
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Żelków-Kolonia, ul. Swoboda nr ZK 06z10312, 06z05851
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Radomyśl, od nr 1 do 73
1.10 od godz. 10:00 do 14:00


powiat płoński

Czarnoty, nr ZK 06z07371
28.09 od godz. 9:00 do 14:00


powiat ostrowski

Ostrów Mazowiecka, ul. Spokojna 1- 13.
28.09 od godz. 7:00 do 15:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bąkówka, ul. Krucza 7., ul. Gęsia, ul. Warszawska (Zajazd Skalny, OSKP Niedzielski, Zajazd Mazowiecki)., ul. Iglasta 13.
28.09 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Stefana Grota-Roweckiego, ul. Lubiejewska
29.09 od godz. 7:00 do 15:00


Brudki Stare, 10 do 52.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Stok, 24, 62, 63, 64, 60, 59, 58, 54, 52, 52a, 51, 51a, 55, 61.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska Multimedia,23., ul. Stefana Grota-Roweckiego 4, 4A, 5.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Brudki Stare, 52 -80.
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


Jasienica
30.09 od godz. 8:00 do 8:30


Jasienica
30.09 od godz. 14:00 do 14:30


Przyborowie
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wołomiński

Warmiaki
28.09 od godz. 7:00 do 15:00


Małopole, ul. Piaskowa nr 29,29A,31,2b.n., ul. Graniczna nr 11., ul. Przemysłowa nr 11-CAN AGRI, ul. Graniczna nr 5-GRODNO, nr 13-ZK nr 1080z.
29.09 od godz. 8:00 do 16:00


Chrzęsne, ul. Wincentyny Karskiej od nr 2, 4, 6 do nr 40, nr 42,44,od nr 50 do nr 82, nr 84,84A,85,86,87,88, 89 do nr nr 109, nr 115,117., ul. Tłuszczańska od nr 1 do nr 23 - nieparzyste., ul. Borówkowa nr 5A,6,7, ZK nr 11z3008, 3b.n., ul. Zasobna nr 25,31,32,34,34A,35,37,40,42,46,48,47,50,54,4b.n., ul. Widok nr 3,5,7,9,12,14,15,22,24,26,30,42A,42B,5b.n., ul. Platynowa nr 9., ul. Srebrna nr 5, 7, 9, 11, 33, 37, 39., ul. Złota nr 35,34,29,27,25,23,21., ul. Kasztelańska Pałac, cały obwód, nr 3,4,10,14., Zalesie od nr 1 do nr 8., Wólka Sulejowska, ul. Złota nr 39, 41, 43, 45, 47.
30.09 od godz. 8:00 do 16:00


Wujówka
1.10 od godz. 7:00 do 15:00


Sulejów, ul. Trakt Napoleoński
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Krubki-Górki, od 48 do 57
7.10 od godz. 10:00 do 14:00


Nadma, ul. Miętowa, ul. Poziomkowa, ul. Porzeczkowa, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Kozłówek, ul. Rzeczna od ul. Starej do rzeki Czarnej, ul. Jaworówka, ul. Prymasa Tysiąclecia, ul. Szkolna, ul. Mostowa, ul. Cyprysowa, ul. Nowa, ul. Tulipanowa, ul. Czarna, ul. Stara, Marki, ul. mjr. Billa 6B, 8A, 8B, Kobyłka, ul. Przyjacielska od Gospodarczej do numeru 37, ul. Gospodarcza od Przyjacielskiej do numeru 12, ul. Władysława Jagiełły, ul. Kazimierza Odnowiciela, ul. Bolesława Chrobrego od Nadmy do wiaduktu Trasa S8
28.09 od godz. 8:00 do 12:00


Ząbki, ul. Powstańców 74J-M, 72D-H, 70F-K, 68G-P
28.09 od godz. 10:00 do 14:00


Kobyłka, ul. ks. Marcina Załuskiego od nr 44 do Okopowej, ul. Okopowa, ul. gen. Romualda Traugutta, ul. ks. gen. Stanisława Brzóski, ul. Duńska, ul. Rumuńska bloki mieszkalne numer 4, 6, 13, ul. Kraszewska od Tadeusza do Leśmiana, ul. Bolesława Leśmiana, ul. Natolińska, ul. Mała, ul. Jazłowiecka, ul. Krechowiecka od nr 54 do Załuskiego, ul. Jabłonkowska, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cisowa, ul. ks. Marcelego Weissa, ul. Powstańców, ul. ks. Władysława Rosłana, ul. Słoneczna, ul. Parkowa od Brzozowej do Dojazdowej, ul. Brzozowa od Załuskiego do Wiesławskiej, ul. Ustronie, ul. Promienna, ul. Antoniego Orszagha od Załuskiego do Modrzewskiego, ul. gen. Franciszka Żymirskiego od 11-go Listopada do Pieniążka, ul. Mikołaja Reja, ul. Wincentego Pola, ul. gen. Józefa Bema, ul. Dojazdowa nr 21, 17, 15, 11, 2A, ul. Modrzewiowa, ul. 11 Listopada od Załuskiego do Żymirskiego, ul. ks. Kazimierza Pieniążka od Żymirskiego do Załuskiego, ul. Jana Brzechwy, ul. Telimeny
29.09 od godz. 8:30 do 13:30


powiat legionowski

Skrzeszew, od nr 1 do nr 16.
28.09 od godz. 8:00 do 14:00


Skubianka, ul. Cisowa, ul. Topolowa, ul. Klonowa
30.09 od godz. 8:00 do 16:00


Borowa Góra, ul. Brzozowa, ul. Dereniowa, ul. Długa 126, 128, 130, 132, 134, 140, 142, 148, 150B, 158, 158A, 158B, ul. Dzikiej Róży, ul. Kameralna, ul. Lipowa, ul. Nasielska 1-39, Pastelowa, ul. Przygody, ul. Sosnowa, ul. Warszawska 24, 26, ul. Zegrzyńska 1-9, 13, 15, 19, 29, 31, 33, 38, Skubianka, 1-7, 14, 22, 45, 45A, 78B, 80A, 80B, 81D, 82, ul. Róży Wiatrów, ul. Akacjowa 2, 6A, 8, 14, 28, 34, 40, ul. Bratka, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Frezji, ul. Jałowcowa 9, 13, 15, ul. Jaworowa 2, 4, ul. Klonowa 1-11, ul. Sosnowa, ul. Spacerowa 3, 4, 8, 10, 14, ul. Wierzbowa, Dosin, 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16A, 16C, 18, 18A, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28A, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 34, 35, 35C, 38, 39A, 39B, 40, 40B, 40C, 41, 41I, 41K, 41L, 42, 44, 44A, 44C, 45-47, 47B, 47C, 49A, 49B, 51, 52, 52A, 52C, 53C, 55, 56, 58, 59, 66, 77, 81, 85C, 95, 95A, 96, 97, 102, 104, 106A, ul. Borówkowa, ul. Hiacyntowa, ul. Brzozowa, ul. Hortensji 1, ul. Lazurowa, ul. Liliowa, Migdałowa, ul. Nagietkowa, ul. Oliwkowa, ul. Piękna, ul. Rajska, ul. Rozalii, ul. Rumiankowa, ul. Zielona, Żołnierska
30.09 od godz. 8:00 do 12:00


Skrzeszew, ul. Dojazdowa 3, 6, 6A, 7, 7J, 10, 10A, 11, 28, ul. Familijna 1-18, ul. Górna 2, 4, 6, 7, 10, ul. Kościelna 2, 5, 6, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 20, 21B, 21C, 21D, 22, 23, 23B, 24, 24A, 25A, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 39, 41, 43, 45, 47, 47A, 47B, 49, 50, 54, 56, 57, 57B, 58, 59, 59A, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 71A, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, ul. Kościelna 88, 89, 90, 92, 93, 97, 99, 115, 123, 101, 105, 105A, 107, 109, 111, 112, 112A, 113, 114, 115A, 115C, 125E, 131A, 172F, 208H, ul. Łączna, ul. Mikołaja Reja 1, 15, ul. Nasielska, ul. Partyzantów, ul. Olszankowa, ul. Juliusza Słowackiego 2, 2C, 2D, 10G, 15A, ul. Spokojna 2, 4, 6, 9E, 27, 34A, 36, 42, Topolina, Brązowych Pudli 5, 9, 24, ul. Gościniec, ul. Graniczna 15, ul. Kościelna, Malinowa 87, 91, ul. Podwale 1B, 14, 31D, 37E, 43A, ul. Retmańska, ul. Sarmacka, Sosnowa 3, ul. Staropolska, Szarego Żabciora; Wierzbowa; Wołoska 1; Zajączków; Zielona, ul. Szlachecka, ul. Żabi Chór, Poddębie, 1, 2, 3, ul. Brzozowa, ul. Nasielska, ul. Olszankowa, ul. Sosnowa, ul. Wesoła, ul. Zawalna
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


Wierzbica, ul. Wiosenna 2, 4, 6, 6A, 6B, 8, 8A, 8B, 12, 12B, 12C, 14, 14A
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Skubianka, ul. Morska
2.10 od godz. 10:00 do 14:00


Poddębie, ul. Sosnowa
2.10 od godz. 12:00 do 16:00


powiat wyszkowski

Rybienko Nowe, ul. Dobrej Wróżki, ul. Pinokia, ul. Kubusia Puchatka, ul. Starej Baśni, ul. Handlowa, ul. św. Mikołaja, ul. Calineczki, ul. Dobra, ul. Małego Księcia, ul. Królowej Śniegu, ul. Smocza, ul. Sezamkowa, ul. Piotrusia Pana
28.09 od godz. 8:00 do 15:00


Kiciny
2.10 od godz. 7:00 do 15:00


powiat sokołowski

Paderewek, Kolonie., Sewerynówka, Podbale
28.09 od godz. 8:30 do 16:30


Stare Mursy
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Niewiadoma, nr 1, od nr 10 do nr 30.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


Grochów Szlachecki, ul. Władysława Rawicza od rzeki Czerwonki., ul. Topolowa, ul. Gęsia, ul. Sokołowska 1, 1A, 6 Biogazownia Ufnal, Młyn Ufnal.
30.09 od godz. 10:00 do 14:00


powiat węgrowski

Grabiny
29.09 od godz. 7:00 do 15:00


Starawieś, ul. Maciejów od nr 9 do nr 25.
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


Adampol, Pieńki.
1.10 od godz. 7:00 do 15:00


Morzyczyn-Włóki
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


Bojewo, 32-61.
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat przysuski

Gródek, tzw. Nowy Gródek.
2.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat garwoliński

Miastków Kościelny, od numeru 20 do numeru 26
28.09 od godz. 8:30 do 12:30


Kozice, od numeru 50 do numeru 67
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Podebłocie, od numeru 195 do numeru 261
29.09 od godz. 9:00 do 11:00


Ostrybór, Celejów, Goźlin Górny, Mariańskie Porzecze
29.09 od godz. 9:00 do 12:00


Gąsów, numery 15 i 16, Kopalnia Żwiru i Piachu.
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


Uchacze, od numeru 1 do numeru 8
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Miętne, ul. Spacerowa, ul. Przemysłowa, Wola Rębkowska, ulica Nowa
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Goźlin Górny, Mariańskie Porzecze
1.10 od godz. 15:00 do 17:00


Sulbiny, ul. Ogrodowa
2.10 od godz. 8:30 do 12:30


Filipówka, od numeru 17 do numeru 64
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Izdebno-Kolonia, od numeru 15 do numeru 30
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Miastków Kościelny, od numeru 20 do numeru 26
5.10 od godz. 8:30 do 12:30


Budel
5.10 od godz. 9:00 do 13:00


Chęciny, od numeru 63 do numeru 70
6.10 od godz. 9:00 do 13:00


Huta Żelechowska, od numeru 18 do numeru 41, od numeru 50 do numeru 56, Kotłówka, od numeru 1 do numeru 13, Żelechów, ul. Długa od numeru 1 do numeru 20
7.10 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz, od numeru 10 do numeru 17 i od numeru 97 do numeru 106
8.10 od godz. 9:00 do 13:00


Skruda, od 42 do 46, działki 368, 580
8.10 od godz. 15:00 do 17:30


Uśniaki, od numeru 23 do numeru 35, Wola Władysławowska, od numeru 1 do numeru 13
9.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Józefów, ul. Zawiszy 24,26,28, Bloki
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Majowa od Kołłątaja do torów PKP,, ul. Jana Pawła II od Majowej do nr 40, ul. Górna od Majowej do nr 50, ul. Różana 1, ul. Ziołowa 11, ul. Grzybowa 1,3, ul. Piwna od Majowej do nr 6,7
29.09 od godz. 8:30 do 11:00


Józefów, ul. Sobieskiego od Konopnickiej do Asnyka, ul. Grottgera od Sobieskiego do Willowej
29.09 od godz. 11:30 do 15:00


Celestynów, ul. Kwiatowa 23,25,27,27 b,27 c,29,31,33,35,37,37 a,39, ul. Henryka Sienkiewicza 2,3,4,6,9,9 a,8,10,12,13,15,17,19,23,, ul. Broniewskiego 1,3,4,5,6,7,8,9,11,12,14,16, ul. Reymonta 14
30.09 od godz. 8:00 do 10:00


Pęclin, 61-95, ul. Krasna, ul. Zaciszna od nr 5 do Jeżynowej, ul. Źródlana 21,24,29,31,22 D
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Żurawia od 3 i 16 do nr 11 i 32 A, ul. ks. Ignacego Jana Skorupki, ul. Juliusza Kossaka
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Celestynów, ul. Osiecka 39,41,43,43 a,45,47,47 a 49,50,52,53,53 a,54,56,58,60,62,64,66,68,70/72,74
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Sępochów, od 6 do 14, 83, 93, 94, działki 353 i od 957 do 985
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Celestynów, ul. Kwiatowa 23,25,27,27 b,27 c,29,31,33,35,37,37 a,39, ul. Henryka Sienkiewicza 2,3,4,6,9,9 a,8,10,12,13,15,17,19,23,, ul. Broniewskiego 1,3,4,5,6,7,8,9,11,12,14,16, ul. Reymonta 14
2.10 od godz. 10:00 do 12:00


Józefów, ul. Jachowicza, ul. Borsucza, ul. Księdza Malinowskiego od Jachowicza do nr 20
5.10 od godz. 9:00 do 12:00


Siwianka
5.10 od godz. 9:00 do 12:00


Kołbiel, ul. 1 Maja, ul. Akacjowa 2, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego od 1 do 7, ul. Jana Kilińskiego od 2 do 17a, ul. Krótka 3, ul. Nadrzeczna 2, 4, ul. Orzechowa od 4 do 14, ul. Rynek od 1 do 32, ul. Targowa od 10 do 19, ul. Józefa Zamoyskiego od 2 do 8, ul. Parkowa od 1 do 15
6.10 od godz. 8:00 do 9:00


Kołbiel, ul. 1 Maja 3, ul. Parkowa od 1 do 15
6.10 od godz. 9:00 do 12:30


Otwock, ul. Młynarska, ul. Śliska, ul. Majowa od 134 do 246, ul. Rzeczna, ul. Laskowa, ul. Pąkowa, ul. Ogrodnicza, ul. Kręta, ul. Żurawia, ul. Szyszkowa, ul. Koralowa, ul. Żabia, ul. Zagajnikowa od Majowej do Krętej, ul. Papuzia 1 , 2 , 3, ul. Mostowa od Majowej do mostu
7.10 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Michała Wołodyjowskiego, ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Żwirki i Wigury, ul. Majowa od Bilewiczówny do Wołodyjowskiego, ul. Stefana Czarnieckiego od Majowej do Baśniowej, ul. Tolińska od Zielonej do Baśniowej, ul. Baśniowa, ul. Teklińska, ul. Zielona, ul. Jana Onufrego Zagłoby 8/10 dom starców
8.10 od godz. 8:00 do 12:00


Kołbiel, ul. 1 Maja 3, ul. Parkowa od 1 do 15
9.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Cisie, ul. Lazurowa, ul. Koralowa, ul. Cyrkonii 6
28.09 od godz. 9:00 do 11:00


Huta Mińska, ul. Cicha, ul. Leśna, ul. Mińska, ul. Nadrzeczna, ul. Nowa, ul. Piękna, ul. Szkolna, ul. Wczasowa
29.09 od godz. 8:30 do 11:00


Sąchocin, od 16 do 19a, działka 123
29.09 od godz. 8:30 do 10:30


Sąchocin, od 4 do 15
29.09 od godz. 10:30 do 14:30


Wiśniew, od 4 do 90, działki 849, 858, 860, 1019, 1032, 1290, Kamionka, Strzebula, od 1 do 19, działka 51, Nart, od 1 do 25, Turek, 20b, Wólka Czarnogłowska, od 1 do 16, działka 92, Pokrzywnik, od 1 do 19, działki 21, 42, 49
1.10 od godz. 8:30 do 10:00


Dobre, ul. Głowackiego od 6 do 27, ul. gen. Władysława Sikorskiego 4, 7, działka 198
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Ryczołek, 19, Leonów, od 1 do 51, działki 112, 121, 122, 213, 219
1.10 od godz. 11:00 do 14:00


Sulejówek, ul. Grabskiego od 11 Listopada do Paderewskiego, ul. Paca, ul. Mysia Kruczkowskiego od Grabskiego do Okulickiego
6.10 od godz. 9:00 do 13:00


Pełczanka, 2, 10, 12, 16, 18, Mienia, 361, 361a
6.10 od godz. 9:00 do 13:00


Brzóze, ul. Kościelna od 23 do 50
7.10 od godz. 8:00 do 12:00


Szczytnik, od 1 do 26, Rządza, 16
7.10 od godz. 8:00 do 10:00


Brzóze, ul. Ogrodowa
7.10 od godz. 12:00 do 14:30


Głęboczyca, od 31 do 68, działki 44, 454, 480, 486, 488, 532, 540
8.10 od godz. 9:00 do 13:00


Stojadła, ul. Warszawska 84, 75, 93, Choszczówka Stojecka
9.10 od godz. 8:30 do 10:30


Czarna, ul. Witosa od 59 do 91, pompownia, ul. Plażowa 17
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Czarna, ul. Witosa od 59 do 91, pompownia, ul. Plażowa 17
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Armii Krajowej od Sapiechy do Słonecznej, ul. Armii Krajowej 22, ul. Słoneczna od armii Krajowej do Kwiatowej, ul. Kwiatowa 1
29.09 od godz. 9:00 do 12:00


Wesoła, ul. Mazowiecka 88 , 95 ,97 , 99, ul. Wiejska, ul. Łąkowa od Traktu Brzeskiego do nr 8
9.10 od godz. 9:00 do 12:00


powiat pruszkowski

Komorów, ul. Stara Droga 16, 18, 20, 23
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Poznańska ogródki Działkowe Perła
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


Pruszków, al. Armii Krajowej 22,24,26,28,30,32,, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 13
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Zimna 38, 33, 36, 31, 34, 32, 30, 27, 25, 28, 30, 26, 21, 23, 15
5.10 od godz. 9:00 do 13:00


Czubin, 3, 4, 5
7.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida 105H, 107J-P, 109E-ZD
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Słupno, ul. Ekologiczna 2, 10, 14, 17, 16, 19, 28, 42, 45, ul. Nastrojowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 6, 8, 15, 24, 26, ul. Rodzinna 1, 3, 4, 12, 17, 21, 24, 25, 7, 22, ul. Szczęścia 1, 3, 6, 8, ul. Stefana Żeromskiego 194, 173, 171, 192, 173A, 171A, 171B, 169, 167, 165, 163, 190, 161, 188, 159, 186, 184, 182, 180, 176, 178, ul. Wspólna od numeru 19 do numeru 53
1.10 od godz. 8:00 do 12:00


powiat nowodworski

Czosnów, Dobrzyń 1, Dobrzyń ul. Holenderska 1, 2, 3, 4, 4A-C, 5, 6, 7, 8
1.10 od godz. 8:00 do 12:00


Psucin, ul. Krótka, ul. Leśna 34, 40, 44, ul. Warszawska 10, 18, 22, 22A, 29
2.10 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Prąd stały ma stałą wartość natężenia i kierunek przepływu. Sieci energetyczne wykorzystują prąd stały wytwarzany przez zasilacze sieciowe.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Jest porozumienie pomiędzy Kaczyńskim i Ziobrą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie