Wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie 22.09 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Aryut
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (22.09)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (22.09 7:09) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat ostrowski

Koziki, Koziki-Majdan, Choiny, Fidury, Ruda, Grębki, Jarząbka
22.09 od godz. 6:00 do 8:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat białobrzeski

Osuchów, ul. Mszczonowska nr 7 - 26, nr 56 - 59
22.09 od godz. 8:00 do 16:00


Nowy Kadłubek, od nr 1 do 15;
22.09 od godz. 8:00 do 14:30


Nowy Kadłubek, od nr 1 do 22;
24.09 od godz. 8:00 do 14:30


Dąbrówka
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka
29.09 od godz. 8:30 do 12:30


Wojciechówka, od 1 do 22, Strugi Krzywickie, od 33 do 34b
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Komorów, nr 63 - 68
22.09 od godz. 8:00 do 13:00


Komorów, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Zygmunta Krasińskiego, ul. Nadarzyńska, ul. Okrężna, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Karola Kurpińskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, Granica, ul. Mikołaja Reja, ul. Sabały, ul. Jodłowa, ul. Szeroka, ul. Piaskowa, ul. Cyprysowa, ul. Dębowa
22.09 od godz. 8:00 do 12:00


Komorów, ul. Nowowiejska, ul. Sportowa, ul. Okrężna, ul. 3 Maja od WKD do 34b i do 45,, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Wiejska od 4 do 10,, ul. Jana III Sobieskiego 1, ul. Spacerowa, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Nadarzyńska, ul. Kredytowa, ul. Henryka Kotońskiego 5, ul. Jana Zamojskiego od 5 do 15 i od 6 do 18,, ul. Bolesława Prusa, Granica, ul. Gościnna od Okrężnej do nr 8 i 19, ul. Długa od 2 do 18 i od 3 do 19,, ul. Sabały Sabały od 23 do 33, ul. Heleny Modrzejewskiej od 2 do 10, ul. Jodłowa 2, ul. Szeroka 2, ul. Pruszkowska od 2 do 20 i od 5 do 15,, ul. Warszawska 3A, ul. Zofii Nałkowskiej
22.09 od godz. 13:30 do 17:30


Pruszków, ul. Wincenty Jaroszewskiej 28, 28a
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Wincenty Jaroszewskiej 28,28a
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Miodowa od nr 1 do nr 7
27.09 od godz. 9:00 do 12:00


Pruszków, ul. Zdziarska od 10 do 16, ul. Hortensji od 29, do 48, ul. Warzywna, ul. Jarzynowa, ul. Narodowa od 43 do 50, ul. Górna od 16 do 30, ul. Widok
28.09 od godz. 8:00 do 10:00


Michałowice-Wieś, Puchały, ul. Centralna, Kasztanowa, Pałacowa, Wesoła, Spacerowa, Widok, Słowackiego, Radosna, Kolejowa, Rynkowa, Szkolna od Kolejowej do Spacerowej
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Zdziarska od 10 do 16, ul. Hortensji od 29, do 48, ul. Warzywna, ul. Jarzynowa, ul. Narodowa od 43 do 50, ul. Górna od 16 do 30, ul. Widok
28.09 od godz. 17:00 do 19:00


powiat gostyniński

Feliksów, nr 33 - 39, Henryszew, ul. Topolowa nr 180 - 190
23.09 od godz. 8:00 do 16:00


Nowa Wieś, ul. Kościelna od 1 do 21A, ul. Kolejowa 1C CPN, ul. Władysława Reymonta od 1 do 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, ul. Ostrołęcka 2, 4, Sklep Spożywczy
29.09 od godz. 8:00 do 12:00


Nowa Wieś, ul. Ostrołęcka 5, 7, 8, sklep spożywczy, apteka, 9, 10, 11, 12, 13A, ul. Kościelna 13, 18, 18a, 18b, 18c, 20, 20a, 20b, 20d
29.09 od godz. 11:30 do 14:30


Teodorów, nr 129E 131B
27.09 od godz. 10:00 do 14:00


Nowa Wieś, ul. Główna, ul. Polna 1, 1a, 1b ,1c, ul. Jesienna, ul. Długa od nr 41 i 46 do nr 65 i 58, ul. Sportowa, ul. Prosta, ul. Jaśminowa 3 i 3a, ul. Łąkowa, Jesionowa od nr 4 i 1 do nr 18 i 17, ul. Warszawska od nr 25 do nr 33, ul. Miła przepompownia, ul. Wiosenna, ul. Orla, ul. Wandy Wandy od nr 1 do 15, Granica, ul. Główna od Poprzecznej do ronda, ul. Polna, ul. Długa, ul. Poprzeczna, ul. Podleśna, ul. Pruszkowska od ronda do Rekreacyjnej, ul. Jedliny, ul. Dębowa od Cisowej do nr. 30, ul. Cisowa od Dębowej do Cyprysowej, ul. Rekreacyjna, ul. Łąkowa, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Lawendowa, ul. Cyprysowa, ul. Kubusia Puchatka, ul. Jana Kochanowskiego od Poprzecznej do nr. 31, ul. Dziewanny od Cisowej do Dzikiej Róży,, ul. Mikołaja Reja i przyległe, działki, leśniczówka, szkoła podstawowa, a-bis ag. wydawnictwo poligraficzne adam chrząszcz, ul. Heleny Modrzejewskiej, ul. Stanisława Wyspiańskiego
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Nowa Wieś, ul. Główna, ul. Polna, ul. Jesienna, ul. Długa, ul. Sportowa, ul. Prosta, ul. Jaśminowa, ul. Łąkowa, Granica, ul. Główna, ul. Polna, ul. Długa, ul. Poprzeczna, ul. Podleśna, ul. Pruszkowska, ul. Jedliny, ul. Dębowa, ul. Cisowa, ul. Rekreacyjna, ul. Łąkowa, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Lawendowa, ul. Cyprysowa, ul. Kubusia Puchatka, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Dziewanny, ul. Mikołaja Reja i przyległe, działki, leśniczówka, szkoła podstawowa, a-bis ag. wydawnictwo poligraficzne adam chrząszcz
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Feliksów, ul. Apteczna 11A ,dz 2/39
27.09 od godz. 13:00 do 17:00


powiat żyrardowski

Radziejowice, ul. Główna nr 3 - 20, ul. Sienkiewicza nr 1 - 18
23.09 od godz. 8:00 do 16:00


Korabiewice, nr 62 - 78
24.09 od godz. 8:00 do 14:00


Żyrardów, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego nr 70 - 90
24.09 od godz. 9:00 do 15:00


powiat miński

Żurawka, nr 1 - 20, Biała Rawska, ul. Jana Pawła II nr 54 - 77
23.09 od godz. 8:00 do 14:00


Wola Polska, od 53 do 55 i od 57 do 63
22.09 od godz. 8:00 do 12:00


Wola Polska, 56, Rudzienko, od 105 do 108,, Wólka Mlęcka, 19
22.09 od godz. 12:00 do 14:30


Mrozy, ul. 3 Maja od 1 do 57, 61, 71 firma M.Wójcicka,, ul. Boczna 19, ul. Adama Mickiewicza 30, 32, 36, 38, 41 AWESPOL sp. Zoo, 44, 48, 50, 55, od 60 do 68 parzyste, 73, 76, od 77 do 97 nieparz.,, ul. Polna 1, 3, 8, 9, 9a, 12, 14b
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Budy Barcząckie, ul. Mazowiecka od 10 do 27, Stare Zakole, ul. Wspólna od 1 do 16, ul. Alternatywy, ul. Brzozowa, ul. Wąska, ul. Polna, ul. Kolejowa działka 22
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Choszczówka Rudzka, 1a, b, c, Chrośla, ul. Warszawska 3, Choszczówka Stojecka, ul. Warszawska 80, 80a
27.09 od godz. 11:00 do 14:30


Okuniew, ul. Husarii, ul. Jeździecka, ul. Zielna, ul. Zacisze, ul. Maratońska, ul. Słomkowa, ul. Warszawska od 45 do 79 i od Chmielnej do nr 43B osiedle Serbinów, ul. 1 Maja, ul. Spółdzielcza 4, ul. Stokrotki, ul. Kaleńska, ul. Wiklinowa 22 , 24, ul. Kozacka, ul. Banachowska, ul. Szkolna, ul. Karowa, ul. Poligonowa 1, ul. Chmielna, ul. Źródlana, ul. Działkowa, ul. Południowa
28.09 od godz. 8:30 do 10:30


Sulejówek, ul. Armii Krajowej od Wąskiej kier Okuniew, ul. Partyzantów od 3 Maja do Słowackiego, ul. Mazowiecka od Świętochowskiego do Słowackiego, ul. Klonowa od 3 Maja do Chopina, ul. Łomżyńska od świętochowskiego do Chopina, ul. Sejmowa od Klonowej kir Okuniew, ul. Ogrodnicza 10 , 12, 12 A, ul. Słowackiego, ul. Torfowa, ul. Wierzbowa, ul. Długa, ul. Zielona, ul. Świerkowa, ul. Jagodowa, ul. Tramwajowa
28.09 od godz. 8:30 do 10:30


Okuniew, ul. Husarii, ul. Jeździecka, ul. Zielna, ul. Zacisze, ul. Maratońska, ul. Słomkowa, ul. Warszawska od 45 do 79 i od Chmielnej do nr 43B osiedle Serbinów, ul. 1 Maja, ul. Spółdzielcza 4, ul. Stokrotki, ul. Kaleńska, ul. Wiklinowa 22 , 24, ul. Kozacka, ul. Banachowska, ul. Szkolna, ul. Karowa, ul. Poligonowa 1, ul. Chmielna, ul. Źródlana, ul. Działkowa, ul. Południowa
28.09 od godz. 16:30 do 19:00


Sulejówek, ul. Armii Krajowej od Wąskiej kier Okuniew, ul. Partyzantów od 3 Maja do Słowackiego, ul. Mazowiecka od Świętochowskiego do Słowackiego, ul. Klonowa od 3 Maja do Chopina, ul. Łomżyńska od świętochowskiego do Chopina, ul. Sejmowa od Klonowej kir Okuniew, ul. Ogrodnicza 10 , 12, 12 A, ul. Słowackiego, ul. Torfowa, ul. Wierzbowa, ul. Długa, ul. Zielona, ul. Świerkowa, ul. Jagodowa, ul. Tramwajowa
28.09 od godz. 16:30 do 19:00


Kiczki Pierwsze, 81, od 85 do 88, 92, 151, 152, 154, od 155 do 177 nieparzyste, 212, Kiczki Drugie, 2, od 1 do 19 nieparzyste, od 29 do 32a, od 200 do 212
29.09 od godz. 8:00 do 12:00


Wola Rafałowska, ul. Teodora Dunina od 2 do 8, ul. Tartaczna 1, 3, ul. Wolska od 1 do 33 nieparzyste
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Niemcewicza, ul. Fredry, ul. Kołłątaja, ul. Kombatantów od Krasińskiego do Akacjowej
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Kiczki Pierwsze, 47, 49, od 61 do 77 nieparzyste, od 48 do 84 parzyste
29.09 od godz. 12:00 do 14:00


Stara Niedziałka, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, Jakubów, ul. Mińska od 45 do 63 nieparzyste, od 70 do 96 parzyste, 102 Stacja Diagnostyczna, ul. Nowa 1 i od 2 do 28 parzyste, ul. Spacerowa 21, 22, Anielinek
30.09 od godz. 8:00 do 10:30


Mlęcin, od 3 do 40, od 80 do 88, Hydrofornia, Centertel, Adamów, od 16 do 18
30.09 od godz. 11:00 do 14:00


powiat otwocki

Józefów, nr 14 - 30
24.09 od godz. 8:00 do 15:00


Pogorzel, ul. Kolejowa, ul. Makowa, ul. Leszczynowa, ul. Myśliwska, ul. Główna 61, 66, 63, 68, 78, 80
22.09 od godz. 10:00 do 14:00


Sobienie-Jeziory, ul. 1 Maja, ul. Długa
23.09 od godz. 8:30 do 12:30


Całowanie, od nr 1 do 103 + 127
23.09 od godz. 8:30 do 12:30


Dyzin, 40( klub), 42, 46, 46a, 51a
24.09 od godz. 8:30 do 12:00


Otwock, ul. Tadeusza Kościuszki 1, 3
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Duchnów, ul. Księżycowa
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Pogorzel, ul. Główna, ul. Otwocka, ul. Piękna, ul. Kolejowa, ul. Diamentowa, ul. Leśna od Głównej do nr 16, ul. Ogrodowa, ul. Maciejki, ul. Brzozowa od Głównej do nr 21/24, Glina, ul. Otwocka od 14 do 16 A
1.10 od godz. 8:00 do 10:00


Celestynów, ul. Obrońców Pokoju od 26 do 40
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


Pogorzel, ul. Główna, ul. Otwocka, ul. Piękna, ul. Kolejowa, ul. Diamentowa, ul. Leśna od Głównej do nr 16, ul. Ogrodowa, ul. Maciejki, ul. Brzozowa od Głównej do nr 21/24, Glina, ul. Otwocka od 14 do 16 A
1.10 od godz. 16:00 do 18:00


powiat lipski

Świesielice, Daniszów od nr 1 do nr 2,
22.09 od godz. 8:00 do 15:00


Świesielice, Świesielice od Nr domu 85 do Nr domu 95A
23.09 od godz. 8:00 do 15:00


Górki, ulice Sosnowa, Rudnicka, Spacerowa, Jaskółki.
22.09 od godz. 8:30 do 12:30


Górki, ul. Hutnicza od 1 do 19, 25, 39, 43, 47,, ul. Nadrzeczna 3A, 32, działka 651,, ul. Armii Krajowej 1, 31, 33, 51, 53, 55 działka 148, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 3, 5, 36, 44, Ruda, ul. Ogrodowa 126, ul. Nadrzeczna działki 1/3, 21., Dębe Wielkie, ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268,
25.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Ługowice
22.09 od godz. 8:00 do 13:00


Otaląż, Otalążka
23.09 od godz. 8:00 do 13:00


Wężowiec
24.09 od godz. 8:00 do 13:00


Żdżarki
29.09 od godz. 8:00 do 19:00


Annopol, 17, 17a, Bogate, od 150 do 153, Emowo, 13, Gostkowo, Leszno, od 191 do 196, Lisiogóra
30.09 od godz. 8:00 do 9:30


Annopol, 17, 17a, Bogate, od 150 do 153, Emowo, 13, Gostkowo, Leszno, od 191 do 196, Lisiogóra
30.09 od godz. 12:30 do 13:30


powiat radomski

Czarny Ług, Budki Wierzchowskie;
23.09 od godz. 9:00 do 15:00


Wierzchowiny, od nr 1 do 60;
24.09 od godz. 9:00 do 15:00


Olszowa, nr od 5 do 41; 35; 35B; dz. 601; dz. 599/4;, Jastrzębia, nr 107;
28.09 od godz. 9:00 do 12:00


Gzowice, od nr 1 do 6;, Gzowice-Folwark, nr od 1 do 4 i od 1 do Budy Niemianowskie 12;
29.09 od godz. 12:00 do 14:00


Choiny, Koziki, Koziki-Majdan
23.09 od godz. 8:00 do 12:00


Choiny, Koziki, Koziki-Majdan
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Ludwinów
29.09 od godz. 8:30 do 12:30


Ludwinów
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


Sobolew, ul. 3-go Maja
28.09 od godz. 8:30 do 12:30


powiat szydłowiecki

Guzów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Guzów Garbarnia, Guzów 1,2,3,5;, Orońsko, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Orońsko 3,4,6, Orońsko Szkoła, Orońsko SKR, Orońsko CRP;, Krogulcza Mokra, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Krogulcza Mokra 1,2;, Krogulcza Sucha, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Krogulcza Sucha 2;
24.09 od godz. 8:00 do 14:30


powiat pułtuski

Bartodzieje, od nr 72 do 111 od A; 114 A do P letniaki i od nr 143 do 145; ul. Akacjowa; ul. Parkowa; ul. Szkolna; ul. Kolejowa; ul. Graniczna;, od nr 69 B do 82 i letniaki; Bartodzieje 86L; od nr 1 do 18; Sklep; Szkoła; Ośrodek Zdrowia; Gabinet Weterynaryjny; Bartodzieje dz. 749/9; 749/5; 749/3; Bartodzieje 12A, Dom Weselny; Tartak; od nr 20 do 72; dz. Letniskowe nr 145;146;, Bierwiecka Wola, od nr 1 do5;
29.09 od godz. 9:00 do 16:00


Pokrzywnica
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Obryte
28.09 od godz. 9:00 do 11:00


powiat makowski

Budzyno-Bolki, Budzyno-Lipniki, Budzyno, Wach, Walędzięta numery domów od 42 do 55, , złącza, ROLTRANS, Jankowo, 1, złącza, Popielarka, Nowe Zacisze, Stare Zacisze
22.09 od godz. 8:30 do 10:00


Budzyno-Bolki, Budzyno-Lipniki, Budzyno, Wach, Walędzięta numery domów od 42 do 55, , złącza, ROLTRANS, Jankowo, 1, złącza, Popielarka, Nowe Zacisze, Stare Zacisze
22.09 od godz. 13:00 do 14:30


Jaciążek, numery domów od 8 do 15; od 48 do 57, złącza kablowe
23.09 od godz. 8:00 do 10:00


Maków Mazowiecki, ul. Fryderyka Chopina od nr 1 do 9, ul. Władysława Broniewskiego od nr 2 do 13, ul. Marii Konopnickiej od nr 9 do 18A
28.09 od godz. 9:00 do 15:00


Krasnosielc, ul. Sadowa nr od 1 do 43, ul. Ogrodowa nr od 1 do 17, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, pl. Kościelny nr 1 do 7, Apteka, Kościół, Przedszkole, złącza kablowe, Nowy Sielc, nr od 126 do 141, Stacja Paliw, złącza kablowe
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Rzechowo Wielkie
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


powiat ostrołęcki

Jurgi
22.09 od godz. 9:00 do 13:00


Chudek, numery od 94 do 101
27.09 od godz. 8:30 do 12:30


Gleba, 73
27.09 od godz. 8:30 do 10:30


Gleba, nr od 74 do 77
27.09 od godz. 10:30 do 14:30


Laskowiec, ul. Kościelna, ul. Wrzosowa, ul. Ogrodowa, ul. Jasna, ul. Energetyczna, ul. Leśna
27.09 od godz. 12:30 do 15:30


Borawe, nr od 62 do 75
28.09 od godz. 8:00 do 11:30


Chudek, numery od 94 do 101
28.09 od godz. 8:30 do 12:30


Wolkowe, numery domów od 13 do 24, od 27 do 37, od 121 do 132, 138
28.09 od godz. 8:30 do 12:30


Borawe, nr od 76 do 88
28.09 od godz. 11:30 do 14:00


Cyk, numery domów od 1 do 7
29.09 od godz. 8:30 do 12:30


Wolkowe, numery domów od 13 do 24, od 27 do 37, od 121 do 132, 138
29.09 od godz. 8:30 do 12:30


Grądzkie, numery od 7 do 9
30.09 od godz. 8:00 do 11:00


Dzbądzek
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


Działyń, nr od 2 do 15
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


Wykrot, nr od 34-37, 79-83
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Grądzkie, numery od 10 do 21, 24, 34
30.09 od godz. 10:00 do 13:00


Grądzkie, numery od 1 do 6, 22, 23
30.09 od godz. 12:00 do 15:00


Chudek, 23, 23A, 24, 25, 100, 101, 102, 103, 104
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


Todzia, od 12 do 19, 21
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


Guzowatka
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płoński

Szczawin
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Czernie
24.09 od godz. 8:30 do 12:30


powiat przasnyski

Ulatowo-Pogorzel, numery domów od 14 do 24; od 59 do 72, złącza kablowe
24.09 od godz. 8:00 do 11:00


Przasnysz, ul. Targowa, ul. Leszno, ul. Rycerska, ul. Długa, ul. Przemysłowa, ul. Dworska, ul. Zamkowa, ul. Zaciszna, ul. Krzywa, ul. Prosta, ul. Żniwna, ul. Łąkowa, ul. Wiosenna, ul. Rzemieślnicza, ul. Ruda, ul. Wiejska, ul. Leszno, Szkoła
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Dzierżanowo
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


Teodorowo, BETONIARNIA NASZ DOM
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sierpecki

Susk Nowy, Nowa Wieś Wschodnia, Ołdaki
28.09 od godz. 12:00 do 14:00


Zalesie, 34, 34b, 35, Kośminy, 1, 2, 2A, działka 163
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Zalesie, 33, 33a, 33b, 34a
24.09 od godz. 12:00 do 14:30


powiat nowodworski

Aleksandrów, od nr 25A do nr 26B i od nr 111 do nr 115
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Żwirowa, ul. Krótka, ul. Piekarska, ul. Klonowa, ul. Brzozowa, ul. Przeskok, ul. Maksymiliana Kolbego 2
22.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Stok Lacki, ul. Bukietowa nr ZK 06z08240
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


Przygody, nr ZK 06z05366,06z05353
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Mokobody, ul. Plac Chreptowicza 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, Urząd Gminy, Gminna Spółdzielnia , Sklep Lewiatan, Kościół, ul. Wiatraczna od nr 1 do 21, ul. Szkolna od nr 1 do nr 31, ul. Świerkowa, ul. Cmentarna od nr 1 do nr 13 (Kalmed, Gminny Ośrodek Pomocy Społ. poczta, ul. Leśna od nr 1 do 31, ul. Spokojna od nr 1 do nr 11
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Chrośla, ul. Optymistów 9, ul. Warszawska 43, 15, ul. Lawendowa 13, 17, 21, 23, 27, ul. Wrzosowa 18, 22a, 24a, ul. Elizy Orzeszkowej 5, ul. Kwiatowa 9, 13, 15, 17, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 39, 41, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 58, 59, 61, 63, 66, ul. Żwirowa 14a, 14b, 14c, 14d, 14e, 16, 18, 20, działki 65, 71, 82, 99, 111, 114, 154, 156, 166, 168, 254, 257, 265, 274, Kobierne, od 1 do 21a
27.09 od godz. 8:00 do 11:00


powiat wołomiński

Oble
22.09 od godz. 8:00 do 12:00


Dobczyn
22.09 od godz. 11:00 do 15:00


Zawiszyn
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Tłuszcz, ul. Wspólna, ul. Jana Pilińskiego
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Kozły, od nr 89 do nr 91., Karolew, nr 31, 40, 40A.
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Wujówka
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Wujówka
30.09 od godz. 8:00 do 12:00


Wujówka
30.09 od godz. 12:00 do 15:00


Cisie, ul. Lazurowa, ul. Koralowa, ul. Cyrkonii
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Cisie, ul. Wiatraczna od Młynarskiej kier. Halinów, ul. Młynarska, ul. Wiejska, ul. Główna 4,6,11,13,15,17,28, ul. Gwiaździsta od nr 5 do Wiatracznej
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Szkolna 33, 20, 31, 29, 18, 27, 16, 14, 23, 12, 21, 10, 8, 19, 6, 17, 4A, 13, 9, 5, 3, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 62A, 86, 86A, ul. Jana Kochanowskiego 4, 3, 5, 6, 7, 10, 9, 11, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 19, ul. Fryderyka Chopina 40A, 35, 39, 37, 42, 44, 35, 39A
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Leszczyńska od Kurkowej do Partyzantów, ul. Jodłowa
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Koziki, Koziki-Majdan, Choiny
22.09 od godz. 8:00 do 12:00


Sumiężne
22.09 od godz. 9:00 do 13:00


Rząśnik, również Parcele., Porządzie
22.09 od godz. 9:00 do 13:00


Koziki, Koziki-Majdan, Choiny, Fidury, Ruda, Grębki, Jarząbka
22.09 od godz. 18:00 do 20:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Biała Baza Przastek, Przekaźnik GSM., ul. Lubiejewska Sklep ROLNIK, Magazyn Nawozów Sztucznych, Sklep GS, sygnalizacja drogowa na widukcie.
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Budziszki
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


Małkinia Górna, ROZLEWNIA GAZU, SKŁAD ODPADÓW ZWM., Kańkowo, RÓWNIEŻ GS., Zawisty Podleśne
27.09 od godz. 8:00 do 9:00


Sumiężne
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Małkinia Górna, ROZLEWNIA GAZU, SKŁAD ODPADÓW ZWM., Kańkowo, RÓWNIEŻ GS., Zawisty Podleśne
27.09 od godz. 13:00 do 15:00


Ostrów Mazowiecka, Firma Agromasz, Baza Szabłowski.
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Zawisty Podleśne
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Kosewo
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


Gniazdowo
1.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Borzychy, Starawieś, ul. Węgrowska od Kościelnej., ul. Kanałowa
22.09 od godz. 8:30 do 12:30


Borzychy, ul. Wiejska, ul. Młynarska, ul. Piaskowa, ul. Podlaska
22.09 od godz. 12:30 do 14:00


Stare Lipki, Kol (Podborze) nr 147-153.
23.09 od godz. 8:00 do 12:00


Płatkownica
23.09 od godz. 8:00 do 12:00


Węgrów, ul. Słoneczna, ul. Księżycowa, ul. Strefowa, ul. Zaciszna, ul. Cicha, Gwiaździsta., Ludwinów, Warchoły, Miedzanka-Gajówka
23.09 od godz. 8:30 do 12:30


Proszew B
27.09 od godz. 8:30 do 12:30


Morzyczyn-Włóki
28.09 od godz. 8:00 do 12:00


Szumin
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Morzyczyn-Włóki
29.09 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn-Włóki
30.09 od godz. 8:00 do 12:00


Morzyczyn-Włóki
1.10 od godz. 8:00 do 12:00


Kolonia Sinołęka, od 6 do 8
28.09 od godz. 8:00 do 11:00


Kolonia Sinołęka, od 9 do 12, Sinołęka, 11, 38
28.09 od godz. 11:00 do 14:00


powiat sokołowski

Kudelczyn, działka 238.
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów Podlaski, ul. Skłodowskiej-Curie od nr 32 do nr 40A, nr 9,11,13,15.
24.09 od godz. 8:00 do 12:00


Kowiesy, nr 6, 7., Bielany-Jarosławy, nr 75.
28.09 od godz. 8:30 do 12:30


Sokołów Podlaski, ul. Wiatraki
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek, ul. Zwycięstwa, ul. Leśna, ul. Szkolna, ul. Zaciszna
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek, ul. Leśna, ul. Szkolna
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Anastazew
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Wiśniewo, Nowa Osuchowa
30.09 od godz. 7:00 do 8:00


Wiśniewo, Nowa Osuchowa
1.10 od godz. 6:00 do 8:00


Wiśniewo, Nowa Osuchowa
1.10 od godz. 18:00 do 20:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Mokra, ul. Śliska, ul. Słowicza, ul. Wspólna 97, ul. Długa od nr 70 do Mokrej + nr 76, 78, 82, 86 ;
22.09 od godz. 8:00 do 10:00


Wesoła, ul. Długa 78, ul. Śliska od nr 4 i 9 do Wspólnej;, ul. Słowicza 2÷10 i 1÷5
22.09 od godz. 10:00 do 14:00


Wesoła, ul. Mokra, ul. Śliska, ul. Słowicza, ul. Wspólna 97, ul. Długa od nr 70 do Mokrej + nr 76, 78, 82, 86 ;
22.09 od godz. 14:00 do 16:00


Wesoła, ul. Promienna od 16 kier. Las
23.09 od godz. 10:00 do 13:00


Elżbietów, od nr. 1 do 22
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


Wesoła, ul. Nizinna, ul. Szklarniowa bez nr od 5 A do 5 D, ul. Mazowiecka 50,78,79,85 A, inne Trakt Brzeski od 75 A do 91 A, al. Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 4 A do J
29.09 od godz. 8:30 do 11:00


Wesoła, ul. Szkolna od nr 15 do Mazowieckiej, ul. Mazowiecka 29, ul. Brzozowa
29.09 od godz. 8:30 do 12:30


powiat garwoliński

Piotrówek, Więcków, Kozice, od numeru 1 do numeru 39, Majdan, od numeru 1 do numeru 23
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


Dudki, Derlatka, Rybaki, Kąty
27.09 od godz. 11:30 do 14:30


Ruda Talubska, ul. Słowikowa, ul. Kolejowa, ul. Akacjowa od nr. 28 do 86
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Nowe Podole, od nr. 7 do 16, Wicie, od nr. 4 do 17, Zakrzew, Celejów
29.09 od godz. 8:30 do 11:30


Wola Korycka Górna, od nr. 88 do 95
30.09 od godz. 8:30 do 12:30


Maciejowice, ul. Tadeusza Kościuszki od nr. 59 do 92, ul. Polikowska od nr. 8 do 36, Oronne, Podzamcze
1.10 od godz. 8:30 do 12:30


powiat warszawski zachodni

Truskaw, ul. Północna 116,116A,118A,114C
22.09 od godz. 9:00 do 13:00


Konotopa, ul. Przyjaźni, ul. Rajdowa od 43 do 71 i od 74 do 84
22.09 od godz. 9:30 do 13:30


Truskaw, ul. 3 Maja 29, 29A
23.09 od godz. 9:30 do 13:30


Koczargi Stare, ul. Sasanki 12, 14, 18, 20, 15, 11,, ul. Klonowa 80, 94, 92, 98, ul. Jaworowa 11B, 11C, 11A
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


Klaudyn, ul. gen. Władysława Sikorskiego 123F,128
29.09 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki, ul. Kampinoska od nr 16 do 18
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Radonie, ul. Motylkowa, ul. Borowikowa, ul. Żywiczna, ul. Podleśna, ul. Konarowa, ul. Szczygla, ul. Źródlana, ul. M. Gogola, ul. Jaskółcza, ul. Widokowa, ul. Stokrotkowa, ul. Przytulna, ul. Roślinna, Książenice, Jednostka Wojskowa
23.09 od godz. 8:00 do 12:00


Milanówek, ul. Żytnia, ul. Gospodarska od ul. Przyszłości do ul. T. Kościuszki,, ul. Lipowa od ul. Żytniej do ul. T. Kościuszki
23.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat piaseczyński

Czarny Las, ul. Miłorzębu 18, 20, 33, ul. Forsycji 16, 29, ul. Olchowa 5, 11
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Zaborówek, ul. Łąkowa
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie