Wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie 12.05 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

N360
N360
Planowana przerwa w dostawie prądu - gdzie? Zobacz miejsca, gdzie może zabraknąć prądu
Planowana przerwa w dostawie prądu - gdzie? Zobacz miejsca, gdzie może zabraknąć prądu istockphoto.com/TatyanaMishchenko
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w mazowieckim 12.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w mazowieckim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Krze Duże, nr 1 - 26
12.05 od godz. 8:00 do 16:00


Żyrardów, ul. 1 Maja nr 51, 53, 70, 72, ul. Ludwika Waryńskiego nr 46, 48, 50
13.05 od godz. 8:00 do 16:00


Tartak Brzózki, ul. Jaśminowa, ul. Magnoliowa, ul. Wiejska
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Mszczonów, ul. Generała Grota Roweckiego nr 19 - 33
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kozienicki

Kępice, Kępice od nr 16 do 54
12.05 od godz. 7:30 do 11:30


Kępa Niemojewska, Czerwonka WINIARY, Gajówka Czerwonka 1, Kępa Niemojewska 81 , leśniczówka , wieża obserwacyjna
12.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kępice, Kępice 1 – 94 ; Opactwo 74 – 81
12.05 od godz. 10:30 do 14:30


Strzyżyna, Strzyżyna Kolonia
12.05 od godz. 12:00 do 14:30


Sieciechów, ul. Kozienicka od nr 10 do 30 ,Ośrodek Zdrowia, ul. Szkolna , Północna , Paryż , sklep Nowopol , Kościół , Remiza , Poczta , Bank Spółdzielczy w Puławach, ul. Rynek od nr 1 do 42 , ul. Kąt, ul. 11 Listopada od nr 1 do 18 +sklep (Niedolistek)
13.05 od godz. 7:30 do 11:30


Tomczyn, Tomczyn od numeru 11 do 15 h , kompleks działek
13.05 od godz. 8:00 do 11:30


Sieciechów, ul. 11 Listopada od nr 112 do 146
13.05 od godz. 10:30 do 14:30


Tomczyn, Tomczyn od numeru 1 do 24
13.05 od godz. 12:00 do 14:30


Sieciechów, ul. Kozienicka od numeru 53 do numeru 60, ul. Wiślana, ul. Brzozowa działki , ZKP Stadion,PTC maszt
14.05 od godz. 7:30 do 11:30


Sieciechów, ul. 11 Listopada od nr 20 do 106 A, SKR (Auto –Części) , piekarnia
14.05 od godz. 10:30 do 14:30


Dziecinów, nr domu od 8 do 25 i nr 1 Edwardów
14.05 od godz. 12:00 do 14:30


Ryczywół, Ryczywół ulice ; Leśna , Sosnowa , Dobra
17.05 od godz. 12:00 do 14:30


Wola Chodkowska, 55-90 , ul. Leśna
21.05 od godz. 12:00 do 15:00


powiat lipski

Dębowe Pole, od 1 do 17
12.05 od godz. 8:00 do 15:00


Eugeniów, od 3 do 15
13.05 od godz. 8:00 do 15:00


Edwardów, Od nr domu 2 do nr 17a
14.05 od godz. 8:30 do 11:30


Nowiny, 19, 20C, 20A, 21, 22, 20B, 18A, 17, 17A, 42, 43, 44
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przysuski

Lipiny, LAS SZLACHECKI NR;1-2 , RUDKI NR;1-8-112
12.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lipiny, od nr 51 do 58A;
12.05 od godz. 8:00 do 14:30


Lipiny, od nr 46 do 49;
13.05 od godz. 8:00 do 14:30


powiat zwoleński

Dębnica, DĘBNICA NR;1-37
13.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat węgrowski

Adamów, nr 29, Dąbrówka, nr 60 Tartak Kurnik
14.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cierpięta, od 119 do 129, od 112 do 118
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Nowy Świętochów, dla odbiorców zasilanych ze stacji Swiętochów 1 07-0915 obwód kierunek Trawy.
17.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zagrodniki, dla odbiorców zasilanych ze stacji Zagrodniki 2 07-0473, obwód nr. 1.
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Międzyleś, nr 8-10.
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Międzyleś, nr 4-7.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Krypy, Liw, Kolonia.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wierzbno, od 1 do 43,, Świdno, 1, 1 A,
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat białobrzeski

Pokrzywna, Pokrzywna nr 1-26 , Pokrzywna ferma drobiu , Budy Brankowskie 6,8,7,15
24.05 od godz. 12:00 do 15:00


Broniszew, Olszamy
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Broniszew
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


Pnie, Biejków, Wojciechówka
20.05 od godz. 8:00 do 11:00


Dąbrówka
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


Dąbrówka, 2,1,5,7,28,29,32,13,6,11,9,3,2,5., ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat radomski

Laski, Warka, ul. Fabryczna, ul. Gośniewska, ul. Osiedlowa
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Janów, Piekut, Krężel
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Przytyk, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Przytyk 3;, Oblas, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Kol. Oblas, Oblas, Oblas Działki, Gajewski, Oblas Cieplarnia, Leśniczówka;, Stefanów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Stefanów 1 i 2;
12.05 od godz. 8:00 do 14:00


Dęba, od nr 12 do 26B;
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Seredzice, od nr 1 do 36 i 183, 184 do 511;, Kolonia Seredzice, od nr 1 do 22B, 23, 25 do 31B, 33 do 36, 40, 42, 44, 44A, 48, 50 do 50G,70,71;, Michałów, Pakosławski od nr 13 do 29;
12.05 od godz. 8:30 do 14:00


Dęba, od nr 27 do 63;
12.05 od godz. 11:00 do 14:30


Marianowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Marianowice Górne;, Zakrzew, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Zakrzew Las;, Jaszowice-Kolonia, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Kolonia Jaszowice 1 i 2;, Jaszowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jaszowice;
13.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gulinek, od nr 41 do 47;
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Skaryszew, ul. Gajowa od nr 16 i 18;, Huta Skaryszewska, od nr 2 do 32;
13.05 od godz. 8:30 do 14:00


Marianowice, od nr 1 do 72;, Zakrzew-Kolonia, od nr 126 do 132;
13.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gulinek, od nr 58 do 63; 40 B;C;D;
13.05 od godz. 11:00 do 14:30


Krzyszkowice, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Krzyszkowice 3 i 4;
14.05 od godz. 9:00 do 12:00


Bogusławice, od nr 15 do 33;, Maków, ul. Bogusławska nr 5; 50; 50A;, ul. Średnia nr 55; 55A;
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Janów, Magazyn Paliw.
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1, 7
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Pawłówka, Wola Kukalska
13.05 od godz. 8:00 do 13:00


Grójec, ul. Zastacyjna, ul. Zatorska, ul. Jasna, ul. Zdrojowa za FSO
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Czachów, Krobów, ul. Chabrowa, ul. Niezapominajki, ul. Rumiankowa, ul. Stokrotki, Pabierowice, Wólka Turowska, Jasieniec, ul. Czerska, ul. Edukacyjna, ul. Kanadyjska, ul. Jasieniecka, ul. Kasztanowa, ul. Łabędzia, ul. Parkowa, ul. Słoneczna, ul. Topolowa, ul. Warecka, Warpęsy, Grójec, ul. Zbyszewska
13.05 od godz. 9:00 do 14:00


Czachów, Pabierowice, Jasieniec, ul. Jasieniecka, ul. Warecka
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


Żdżary
14.05 od godz. 8:00 do 18:00


Ignaców
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Duży Dół
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Branków
17.05 od godz. 8:00 do 11:00


Tomczyce
17.05 od godz. 8:30 do 14:30


Warka, ul. Kazimierza Pułaskiego
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Sułkowice, ul. Wierzbowa
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Warka, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Polna, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Aleksandra Zawadzkiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Warka, ul. Obwodowa, ul. Gośniewska, ul. Krótka, ul. Puławska, ul. Fabryczna, ul. Grójecka
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Warka, ul. Baśniowa, ul. Malownicza, ul. Szafirowa, ul. Księdza Marcelego Ciemniewskiego, ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Piękna, ul. Obwodowa, ul. Puławska
25.05 od godz. 8:00 do 11:00


Piekut, Henryków, Krężel
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kruszew
12.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat grodziski

Lisówek, Maciejowice
14.05 od godz. 11:00 do 14:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Żwirowa 1A do 1P
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat siedlecki

Głuchów, ul. Działkowa, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Skowronkowa, ul. Słowicza, Wysoczyn, ul. Lipowa, Kocerany, Podole
18.05 od godz. 9:00 do 14:00


Błogoszcz, ul. Zacisze 34, ZK nr 06z09064, 06z03395, 06z10716
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łomnica, nr Od nr 1 do nr 38, Seroczyn, ul. Siedlecka 107 ZK nr 06z05147, 06z06783, 06z06784
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sosenki-Jajki, od nr 1 do nr 18
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strusy, od nr 45 do 55
14.05 od godz. 8:00 do 9:00


Topórek, ZK 06z10609
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Suchodołek, Rogóziec, nr 1, UMiG Mordy
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strusy, od nr 45 do 55
14.05 od godz. 14:00 do 15:00


powiat gostyniński

Julianów, Olszew
19.05 od godz. 8:00 do 17:00


Ruda, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego 11,12,13, 17,20,21,22,26,29,29,30,32,33,34,36,40,40A,41,42,42A,43,46, 47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,61, 65, 67, 73, ul. Wspólna 56,58,62,, ul. Nadrzeczna 1, 4,, ul. Leśna 6, 9,
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego od 10 do 68 parzyste od 9 do 75 nieparzyste,, ul. Wspólna 56, 58, 62, ul. Nadrzeczna od 1 do 20,, ul. Leśna od 2 do 17,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów, ul. Rodzinna, ul. Sokołowska, ul. Wąska, ul. Gromadzka ( COFFE SERVICE ) , (Drewno-bud), ul. Gromadzka Pruszyński)Stacja PGNiG, ul. Wacława, Pęcice, ul. Parkowa, ul. Zaułek, ul. Piachy, ul. Wąska, ul. Sokołowska, Hydrofornia, Maszt PTC, Suchy Las, Sąsiedzka
13.05 od godz. 8:00 do 10:00


Sokołów, ul. Rodzinna, ul. Sokołowska, ul. Wąska, ul. Gromadzka ( COFFE SERVICE ) , (Drewno-bud), ul. Gromadzka (Pruszyński)Stacja PGNiG, ul. Wacława, Pęcice, ul. Parkowa, ul. Zaułek, ul. Piachy, ul. Wąska, ul. Sokołowska, Hydrofornia, Maszt PTC, Suchy Las, Sąsiedzka
13.05 od godz. 14:00 do 16:00


Radom

Radom, ul. Wiejska od nr 88 do 116 i 87 do 117;, ul. Łanowa od nr 3 do 9 i 2 do 10B;, ul. Gruntowa od nr 5 do 9A i od 2 do 10;
13.05 od godz. 8:00 do 14:30


powiat szydłowiecki

Orońsko, od nr 1 do 47; Dino; Stacja demontażu samoch;
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


Orońsko, ul. Szkolna od nr 1 do 6;, ul. Radomska od nr 13 do 33;, ul. Starowiejska od nr 1 do 12;
14.05 od godz. 11:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Ramiona
12.05 od godz. 9:00 do 11:00


Stepna-Michałki, od 2 do 17
13.05 od godz. 8:00 do 12:00


Białusny Lasek, od 34 do 36, od 72 do 85
13.05 od godz. 8:30 do 12:30


Przystań, od 24 do 33 oraz numery działek 68, 302, 303.
14.05 od godz. 8:00 do 12:00


Białusny Lasek, 6, od 35 do 42
14.05 od godz. 8:30 do 12:30


Rzekuń, ul. Kościuszki 2, 34, 35, 36, 37, 37a, 38, 38a, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48A, sklep spożywczo-przemysłowy
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rzekuń, ul. Kościuszki 3, Plebania, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70A, 72, 72A, 55 Ubezpieczenia, 57, 80, 82, 84, 86, sklep Promyk
14.05 od godz. 13:00 do 17:00


Białobiel, ul. Spokojna, ul. Różana, ul. Łąkowa, ul. Tęczowa, ul. Miła, ul. Sosnowa, ul. Konwaliowa, ul. Ostrołęcka od 60 do 90, Siemnocha
17.05 od godz. 9:00 do 12:00


Stepna-Michałki, ul. Brzozowa, Stepna Stara
18.05 od godz. 8:30 do 12:30


Szafarczyska, od 1 do 28, Nasiadki, 31, 31A, 31B
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łyse, Łyse "Rudne" nr od 131 do 137, ul. Poległych 49
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stepna-Michałki, od 2 do 17
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Myszyniec Stary, od 58 do 62, 94,95
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łęg Przedmiejski, ul. Malinowa, ul. Wspólna, ul. Stokrotkowa, od 101 do 113, od 121 do 125, ZK 1376, ZK 10zE5491, ZK 1376
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowiec, ul. Leśna od 50 do 108, ul. Sowia 8, ul. Energetyczna 107
21.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łęg Przedmiejski, ul. Fiołkowa, ul. Różana, ul. Błękitna, ul. Makowa, ul. Ostrołęcka 2, 4, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, ul. Słoneczna od 16 do 20
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Chyliny
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ciepielewo, od 84 do 92, złącza kablowe
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pienice, od 84 do 92, złącza kablowe
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łęgi, od 19 do 25, 58, 59, złącza kablowe
13.05 od godz. 14:00 do 18:00


Magnuszew Duży
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Szczuki, Zakład Rolny, Apteka, Krasiniec szkoła, przedszkole, Krasnosielc, Węgrzynowo, od numeru 139 do 170, szkoła, przedszkole, przepompownie, złącza kablowe
17.05 od godz. 9:00 do 11:00


Rupin, od 17 do 49
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Rudno Jeziorowe, 22, 23, domek myśliwski; Gmina Czernice Borowe miejscowość Jastrzębiec numery domów 11, 12, 13
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ulatowo-Adamy, 11, 12, od 16 do 21, złącza kablowe
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Krzynowłoga Mała, od 10 do 42, złącza kablowe
18.05 od godz. 14:00 do 18:00


Ulatowo-Adamy, 11, 12, od 16 do 21, złącza kablowe
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Krzynowłoga Mała, ul. Osiedlowa od 10 do 42, złącza kablowe
20.05 od godz. 14:00 do 18:00


Leszno, ul. Partyzantów 29, 35, ul. Podchorążych od 1 do 13, i od 2 do 24,, ul. Wrzosowa od 1 do 13 i od 2 do 12,, ul. Harcerska od 1 do 13 i od 2 do 18
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Dzierżanowo
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 9-46.
12.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kosów Lacki, ul. Spokojna, ul. Daleka
12.05 od godz. 11:00 do 14:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
13.05 od godz. 8:00 do 11:00


Tosie, Kolonia 3.
13.05 od godz. 11:00 do 14:00


Przywózki, Podprzywózki., Sokołów Podlaski, ul. Pogodna od nr 18 do nr 34.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kosów Lacki, Sitne.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bartosz, nr 169 do 191.
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Skrzeszew E
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Przewóz Nurski
20.05 od godz. 9:30 do 13:30


Tosie, Kolonia 3.
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
21.05 od godz. 11:00 do 14:00


powiat ostrowski

Nieskórz
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Majdan Suski
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Glina
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Budziska, od numeru 30 do numeru 48.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Budziska, od numeru 11 do numeru 29 i Zlewnia Mleka.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat wyszkowski

Choszczowe, kierunek Kiciny nr 11., kierunek Adelin - cały obwód.
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wyszków, ul. Leśna
14.05 od godz. 8:00 do 12:00


Basinów
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stara Pecyna, od 1 do 42, studnia b.n.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pułtuski

Topolnica, cala., od nr 1 do nr 10, 1b.n nr 11, tartak,młyn, wytwórnia wafli, 3b.n., Pniewo, ul. Szkolna nr 3,nr 5,7,9,11,15,17,nr 1,Szkoła., ul. 18 Maja nr 9,10A,11,nr 1(sklep Spoż.),3,5,7, Kuźnia Kurpiowska., ul. Spokojna nr 3,6,7,10,11,89,91,4b.n., ul. Sosnowa nr 9,11,13,93,95., Kościelne.
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gródek Rządowy
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zakręt, ul. Dobra nr 36 B,42,40 C-D ,38 A 40 A-B,40,41,43, ul. Miła nr 1,6,8,10, ul. Trakt Brzeski od Szkolnej do nr 77(nie parzyste) + 75 D
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Korytnica, ul. Zastrużna od nr 8 do nr 22A., ul. Adama Małkowskiego 66.
14.05 od godz. 10:00 do 14:00


Trąbki, ul. Graniczna numer 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3C oraz Koścół, Sklep, Kwiaciarnia, Blok Graniczna 4., ul. Osadnicza numer 35
12.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łaskarzew, ul. Chopina od numeru 1 do numeru 34., ul. Słowackiego od numru 1 do numeru 32., ul. Lipowa, ul. Sportowa od numeru 1 do numeru 21., ul. Kopernika
17.05 od godz. 8:30 do 12:30


Mierżączka, od numeru 40 do numeru 61.
18.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łaskarzew, ul. Kilińskiego od numeru 14 do numeru 21., ul. Piękna od numeru 1 do numeru 10., ul. Księżycowa od numeru 1 do numeru 16., ul. Wolska od numeru 59A do numeru 89.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Rębkowska, ul. Ogrodowa od numeru 1 do numeru 15., ul. Zielona od numeru 1 do numeru 19.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat wołomiński

Klembów, ul. Strażacka
15.05 od godz. 9:00 do 12:00


Wólka Kozłowska, k. Krusze od nr 47do nr 63A., k.Karolew nr 90,93,94,95,96,98B,100., k.Kozły nr 23A, od nr 27 do nr 46., ZK-SITODRUK nr 39-Sitodruk.
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Jadów, ul. Polna
19.05 od godz. 8:00 do 12:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
19.05 od godz. 8:30 do 9:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
19.05 od godz. 13:00 do 13:30


Zabraniec, ul. Długa od 1 do 71,, ul. Okuniewska 4, ul. ks. Wł. Skonieckiego od 1 do 10,, ul. Szkolna od 1 do 21,, ul. Wspólna 1, Trzcinka, 30, 30a, b, c, d, e,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Chemików 1, 2, 3, 4, 5, 7, ul. Geodetów 10, 15, 12, 17, 19, 14, 21, 16, 13, 8, 11, 6, 4, 2, 9, 7, 5, 3, 1, ul. Architektów 29, 22, 20, 27, 25, 23, 18, 21, 16, 14, 19, 17, 12, 15, 10, 8, 13, 11, 6, 4, 9, 7, 5, 3, 1, 24, 31, 32, 26, 28, 30, 35, 37
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Grabowiec, odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Grabowiec 3 07-1315.
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wesoła, inne Trakt Brzeski nr 101,103,103 A,111,111 A,111 B ,115, ul. Mazowiecka nr 88,95,97,98,99-99 D/3, ul. Wiejska, ul. Łąkowa od Traktu Brzeskiego do nr 8
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 8:00 do 10:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Kromnów, 55 , 59 , Leśniczówka
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kromnów, 7 , 7a, 8, 10
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Chyżyny, Stacja Uzdatniania Wody
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gołębiówka, od 1 do 6, i od 11 do 21
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Chobot
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Huta Kuflewska, 77, od 89 do 113 nieparzyste, od 121 do 139 nieparzyste, 112,116,124,136,140,142,144, od 173 do 185 nieparzyste, 191, 204, 210, 212, 216, 217, 222, 228, 239 działka 529, Podciernie, 130, 132 b, e, f, i działki 39, 56, 61,, Podskwarne, 120
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Szymankowszczyzna, od 13 do 15b, oraz działka 13 i 18
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Okuniew, rynek Rynek od nr 42 do 76
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Mlęcka, od 1 do 31 oraz działki 59, 62,114
14.05 od godz. 11:30 do 14:00


Sulejówek, ul. Szkolna od Dworcowej do 11-go Listopada, ul. 11 Listopada od nr 76/79 do Żeromskiego, ul. Dworcowa nr 67
17.05 od godz. 9:00 do 12:00


Szymony, od nr 3 do 9 i od nr 15 do 23 oraz działki nr 93, 44
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kiczki Pierwsze, d 188 do 196 parzyste, 185, 189, 200, 201
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kiczki Pierwsze, 181, 183
20.05 od godz. 12:00 do 14:00


Osęczyzna, od 21a do 23c oraz działki rekreacyjne,, Rakówiec, 154, 154a, 202, 205 oraz działki rekreacyjne,
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Reymonta od Niemcewicza do Gdańskiej, ul. Brzozowa, ul. Zawiszy, ul. Ludowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Armii Krajowej od 12 do 44,, ul. Marii Konopnickiej od 3 do 9,, ul. Polna od 3 do 54, 182,, ul. Wiśniowa, ul. Wiosenna od 1 do 39,, ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268,, Ruda, ul. Ogrodowa 126,, ul. Nadrzeczna działki 1/3, 21., Górki, cała miejscowość
21.05 od godz. 10:30 do 13:00


powiat otwocki

Karczew, ul. Ślusarska, ul. Stolarska, ul. Złotnicza
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Wiejska od Portowej do Białołęckiej, ul. Gdańska od Wiejskiej do Turystycznej
13.05 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Gorzowska 4, 6, 8, ul. Szkolna 46 , 58, 58A, ul. Wiejska od nr 72 do nr 84 oraz nr 53, 60, 62, 64, 66, 68, ul. Wrocławska od Wiejskiej do Łukasińskiego
14.05 od godz. 9:00 do 13:00


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 87 do numeru 135, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Olszowa, ul. Młoda
14.05 od godz. 10:00 do 14:00


Karpiska, ul. Lotników od 12 do 20 parzyste, do 31 do 37 nieparzyste,, ul. Słoneczna od 1 do 26,, ul. Różana, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Kolejowa od 1 do 20,
17.05 od godz. 8:00 do 11:30


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 8:00 do 9:00


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 15:00 do 16:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Glinianka, ul. Łąkowa, ul. Napoleońska od nr 50 do 80 ,od 29 do 53, ul. Kościelna
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 15:00 do 16:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 8:00 do 9:00


Gadka, GDKiA Gadka MOP
20.05 od godz. 9:00 do 12:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 15:00 do 16:00


Całowanie, 111 A,111 B,111 G,111 E
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sierpecki

Grabniak, od 12 do 16
14.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat pruszkowski

Pęcice Małe, ul. Przepiórki 15,17,18,20,22,24,26
12.05 od godz. 8:00 do 12:00


Komorów, ul. Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 10, ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego od nr 1 do nr 8, ul. 3 Maja 41
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Wesoła 13B , 13C
12.05 od godz. 13:00 do 17:00


Komorów, ul. Nadarzyńska od nr 13 do ulicy Sienkiewicza
13.05 od godz. 9:00 do 13:00


Opacz-Kolonia, ul. Polnej Róży 10
13.05 od godz. 10:00 do 14:00


Pruszków, ul. Zofii Nałkowskiej 29
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Błonie, ul. Plantowa, ul. Bieniewicka od nr 1 do nr 71, ul. Aksamitna od nr 3 do nr 16
12.05 od godz. 9:00 do 13:00


Hornówek, ul. Urocza 6
13.05 od godz. 13:00 do 16:00


Strojec, Strojec 1
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Hornówek, ul. Polna 21a
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki 23,27,33
18.05 od godz. 11:00 do 13:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel), ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 8:00 do 10:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),, ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 16:00 do 18:00


Łomianki, ul. Asfaltowa 18, 19, 20, 20A, 21, 23, 25, 26, 29, 31, ul. gen. Wojciecha Borzobohatego, ul. Brukowa 29, ul. Długa, ul. Graniczna, ul. Kalinowa, ul. Kwiatowa 3, 5, 8, ul. Ludowa, ul. Macieja Rataja, ul. Równa 24, 24A, 26, 28, 30, 30A, 32, ul. Słoneczna 1, 3, ul. Szeroka, ul. Śliska, ul. Wąska 13, 26, 26A, ul. Wyboista 7, 9, 11, 12, 14A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 30, 32A, 32B, 34, 36, 38
18.05 od godz. 9:30 do 13:30


powiat legionowski

Wieliszew, ul. Górki, ul. Jeziorna, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Magnacka, ul. Marszałkowska, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Świętojańska, ul. Miętowa, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Żytnia, ul. Modlińska 120/3, 129, 131, 131B, 132, 135, 137A-Z, 148, 150;, ul. Niepodległości 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 78/1, 80, 83, 84, 85, 86, 87B, 88, 90, 92, 94, 96, 97A, 98, 100, 101, 102, 103, 103A, 106, 108, 110, 112, 113A, 113B, 113M, 114, 116, 118, 118C, 119, 120, 120A-C, 124B, 124C, ul. Niepodległości 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 136, 136C, 144, 146, 148, 152, 156A, 160
13.05 od godz. 7:30 do 9:30


Wieliszew, ul. Górki, ul. Jeziorna, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Magnacka, ul. Marszałkowska, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Świętojańska, ul. Miętowa, ul. Wesoła, ul. Willowa, ul. Żytnia, ul. Modlińska 120/3, 129, 131, 131B, 132, 135, 137A-Z, 148, 150;, ul. Niepodległości 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 78/1, 80, 83, 84, 85, 86, 87B, 88, 90, 92, 94, 96, 97A, 98, 100, 101, 102, 103, 103A, 106, 108, 110, 112, 113A, 113B, 113M, 114, 116, 118, 118C, 119, 120, 120A-C, 124B, 124C, ul. Niepodległości 126, 127, 128, 130, 130A, 130B, 132, 136, 136C, 144, 146, 148, 152, 156A, 160
13.05 od godz. 16:00 do 18:00


Olszewnica Nowa, ul. Nowodworska 13, 15, 15A, 20, 21, 22, 24A, 24B, 26, 28, 29A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 36B, 37, 38A, 38B, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 54, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 71, 73, 74B, 74C, 76, 78, 80, 81, 83, 83A, 86, 87, 88, 91, 92, 94, 96, 100, 102, 106;, Olszewnica Stara, ul. Cichy Zakątek, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Krajobrazowa, ul. Lawendowa, ul. Lotnicza, ul. Mała, ul. Marysieńki, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Rodzinna, ul. Tęczowa, ul. Warszawska 1-62;, ul. Wiejska, ul. Zorzy
14.05 od godz. 8:00 do 10:00


Olszewnica Nowa, ul. Nowodworska 13, 15, 15A, 20, 21, 22, 24A, 24B, 26, 28, 29A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 36B, 37, 38A, 38B, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 54, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 71, 73, 74B, 74C, 76, 78, 80, 81, 83, 83A, 86, 87, 88, 91, 92, 94, 96, 100, 102, 106;, Olszewnica Stara, ul. Cichy Zakątek, ul. Długa, ul. Jasna, ul. Krajobrazowa, ul. Lawendowa, ul. Lotnicza, ul. Mała, ul. Marysieńki, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Rodzinna, ul. Tęczowa, ul. Warszawska 1-62;, ul. Wiejska, ul. Zorzy
14.05 od godz. 16:00 do 18:00


Janówek Pierwszy, ul. Zacisze 11, 11A, 11B, 13, 13A, 13B, 13D, 13G, 15, 15A
17.05 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. Marii Konopnickiej, ul. Ogrodowa 4, 4A, 6, 6A, 18, ul. Okólna, ul. Polna od numeru 1 do 23, ul. Żwirki i Wigury 4C, 5E, 6, 7, 9, 9A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 14, 18, 74
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Coraz więcej cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie