Wybory prezydenckie 2015. Air Korwin One wystartował....

  Wybory prezydenckie 2015. Air Korwin One wystartował. Korwin-Mikke leci na spotkania z wyborcami

  dś, materiały prasowe

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Wybory prezydenckie 2015. Air Korwin One wystartował. Korwin-Mikke leci na spotkania z wyborcami
  1/6
  przejdź do galerii

  ©materiały prasowe

  - Bohatersko przelecieliśmy przez Wisłę, teraz lecimy do ponad 40 miast w Polsce. Szczegóły nie są istotne. To, co jest istotne, to że trzeba przekonać Polaków, że potrzebujemy zmian. Symbolem jest to, że latamy samolotem, a po następnych wyborach, jak dobrze pójdzie, będziemy latali rakietą! Jakiś postęp musi być - powiedział na poniedziałkowej konferencji Janusz Korwin-Mikke.
  16 marca na lotnisku Warszawa-Babice odbyła się konferencja prasowa europosła Janusza Korwin-Mikkego, kandydata Partii KORWiN na prezydenta RP, posła Przemysława Wiplera oraz Konrada Berkowicza – rzecznika prasowego kampanii prezydenckiej. Janusz Korwin-Mikke wystartował swoim samolotem Air Korwin One, by spotkać się z jak największą liczbą wyborców w całej Polsce. - Chcemy, żeby Polacy uwierzyli, że mogą być przed Chińczykami na Marsie, żeby polska młodzież zamiast pobierać zasiłki dla bezrobotnych, pracowała, żebyśmy stworzyli lepsze warunku niż w Anglii czy innych krajach, żeby ludzie nie emigrowali, a nawet, żeby to do Polski imigrowali z innych krajów. Oczywiście, tylko ci, którzy chcą pracować, a nie ci, którzy chcą brać zasiłki!

  Czytaj także: Janusz Korwin-Mikke będzie protestował w Legionowie przeciwko brutalnej akcji policji  Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na Prezydenta RP, odniósł się także do ostatnich wydarzeń z Legionowa, gdzie po brutalnej interwencji policji tragicznie zginął 19-letni chłopak. - Jeszcze przed odlotem z tych okolic będę dzisiaj o 19:30 w Legionowie, bo to co się tam stało, pomijam błędy ludzkie, jest skutkiem zupełnie kretyńskiego prawa, które karze za rzeczy, które nie powinny być karane. I takie są skutki. Zgłoszę poprawkę do Konstytucji, która uniemożliwi rządowi i władzom administracyjnym wtrącanie się w to, co człowiek je, pije, pali. Chcemy przywrócić normalność. Bo jest normalnością, że człowiek może jeść, pić, palić czy zażywać lekarstwa, jakie chce. Natomiast żyjemy w kraju, w którym władza wtrąca się w to, co robimy z własnym żołądkiem, własnymi płucami i to jest niedopuszczalne.

  - Dzisiaj lecimy do Radomia, później do Piotrkowa Trybunalskiego. W Radomiu będziemy pokazywali symbol niegospodarności PO i PiS, czyli lotnisko, które kosztowało setki milionów złotych, na którym nie wylądował żaden samolot, które jest nikomu niepotrzebne. Potem spotkamy się z wyborcami w Piotrkowie Trybunalskim, a wieczorem wrócimy do Warszawy na protest pod komendą policji w Legionowie. Prawo powinno zostać zmienione, żeby takie tragedie się nie powtarzały - powiedział Przemysław Wipler.

  Czytaj także: Janusz Korwin-Mikke zainaugurował kampanię prezydencką w Kamyku [ZDJĘCIA + WIDEO]

  - Jutro wylot do Olsztyna, Grudziądza, Bydgoszczy, będziemy w całej Polsce, we wszystkich województwach. Na spotkaniach powiemy o kondycji, w jakiej jest nasz kraj, będziemy przypominać nasze hasło wyborcze, którym jest: DUMNA BOGATA POLSKA, czyli Polska, której chce Janusz Korwin-Mikke i której chce Partia KORWiN - dodał Wipler.

  Kilka dni temu muzyk Waldemar Deska z Partii Libertariańskiej zrezygnował z kandydowania na urząd prezydenta RP i przekazał swoje poparcie Januszowi Korwin-Mikkemu. Teraz kolejny kandydat – Zenon Nowak z partii Dzielny Tata, zrezygnował ze startu w wyborach prezydenckich na rzecz Janusza Korwin-Mikkego. - Kiedy zakładaliśmy partię Dzielny Tata, pan Janusz Korwin-Mikke nas wspierał – rozpoczął Zenon Nowak. – Był jedną z pierwszych osób, która poparła założenie tej partii. Jesteśmy mniejszą partią, ale także antysystemową. Będziemy wspierać pana Janusza Korwn-Mikkego.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo