reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 18 i Senatu, okręg nr 47

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 18 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 47 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: garwoliński, miński, węgrowski. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 18

Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • garwoliński,
  • łosicki,
  • makowski,
  • miński,
  • ostrołęcki,
  • ostrowski,
  • pułtuski,
  • siedlecki,
  • sokołowski,
  • węgrowski,
  • wyszkowski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Ostrołęka,
  • Siedlce.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 18. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Sawicki Marek Wacław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,18%
  • Miejsce zamieszkania: Sawice-Dwór
  • Zawód: inżynier rolnictwa

2. Borkowski Krzysztof Wawrzyniec ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,21%
  • Miejsce zamieszkania: Borki Sołdy
  • Zawód: rolnik

3. Jóźwiak Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,19%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówiec
  • Zawód: radny

4. Kowalczyk Rafał Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Wąsewo
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Stopa Dariusz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Stok Lacki-Folwark
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

6. Natkowski Paweł Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: inżynier informatyk

7. Krupiński Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Jawory Stare
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

8. Jastrzębski Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 401
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: weterynarz

9. Chciałowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 541
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Sulbiny
  • Zawód: rolnik

10. Bodio Bartłomiej Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 275
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Rogóźno
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Tarkowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 608
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Stare Biernaty
  • Zawód: nauczyciel

12. Czyż Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 865
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

13. Kozera Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 851
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Barcząca
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Zembrowska Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

15. Sopel-Sereja Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łaskarzew
  • Zawód: nauczyciel historii

16. Nalewka Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 973
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

17. Zawistowski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 667
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Małkinia Górna
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Szurnicka Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 584
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: urzędnik

19. Kaczyńska Beata Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Dylewo
  • Zawód: urzędnik samorządowy

20. Kania Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Żelechów
  • Zawód: inżynier informatyk

21. Sałata Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

22. Kołodziejski Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: prezes

23. Kelleher Hanna Bożenna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Janówek
  • Zawód: językoznawca

24. Postek Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 112
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łochów
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Tchórzewski Krzysztof Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 62 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,89%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Kowalczyk Henryk ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 50 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,19%
  • Miejsce zamieszkania: Golądkowo
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Czartoryski Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 457
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,96%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczyciel

4. Zagórski Marek Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 143
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: urzędnik państwowy

5. Wargocka Teresa Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 767
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,38%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: socjolog

6. Woźniak Grzegorz Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 082
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,21%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Siarkowska Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista ds. planowania obronnego

8. Górski Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Górki-Grubaki
  • Zawód: dyrektor operacyjny

9. Skrzypek Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliszew
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

10. Żukowski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Turzyn
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Pawelczyk Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 765
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: radca prawny

12. Gromadzki Marek Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 024
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Makarówka
  • Zawód: rolnik

13. Kurkus Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Gręzów
  • Zawód: ekonomista

14. Kurowska Iwona Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,1%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

15. Pieńkowski Bartłomiej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  • Zawód: kierownik ds. sportu i rekreacji

16. Rogalska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: nauczyciel kształcenia zawodowego

17. Makowiecki Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: urzędnik państwowy

18. Kaszuba Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: urzędnik administracji państwowej

19. Śniadach Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: doradca rolny

20. Runo Ewa Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Ochudno
  • Zawód: dyrektor szkoły

21. Żyluk Zygmunt Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Wyrozęby-Konaty
  • Zawód: rolnik

22. Hawryluk Urszula Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kiczki Drugie
  • Zawód: nauczyciel

23. Gaś Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Małkinia Górna
  • Zawód: dyrektor szkoły

24. Milewski Daniel George ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 40 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,87%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Olko Dorota Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 055
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: socjolog

2. Piasecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 441
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: przedstawiciel medyczny

3. Parzychowska-Kurpiewska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczycielka

4. Skrzyniarz Michał Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Sulejówek
  • Zawód: inżynier poligrafii

5. Kardacz Tomasz Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Łosice
  • Zawód: rolnik

6. Kuźniarski Jacek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Iganie
  • Zawód: samorządowiec

7. Trzpil Izabela Aldona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 713
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: nauczyciel akademicki

8. Zygmunt Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 732
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Różan
  • Zawód: nauczycielka

9. Komor Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Przyjmy
  • Zawód: inżynier gospodarki przestrzennej

10. Karwowski Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Krzesk-Królowa Niwa
  • Zawód: kierownik magazynu

11. Pawlak Maria Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyczka

12. Prandota Maciej Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Grochowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

14. Oleksy Tomasz Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 586
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

15. Lis Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Myszyniec
  • Zawód: kierowca mechanik

16. Kasparek Justyna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: księgowa

17. Adamczyk Małgorzata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: tłumaczka

18. Chojecki Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 377
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: kierownik ds. sprzedaży

19. Wojtowicz Małgorzata Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: gospodyni

20. Gastoł Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Krusze
  • Zawód: redaktorka

21. Pniewski Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: specjalista ds. informatyki

22. Haszczyńska Delfina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: studentka

23. Guz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: inżynier geotechnik

24. Krasucki Henryk Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: strażak

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Tołwiński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 567
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,55%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienówka
  • Zawód: rolnik

2. Gągol Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: handlowiec

3. Pastor Dariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 925
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pedagog

4. Radzikowska Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Modrzew
  • Zawód: fizjoterapeuta

5. Mulawa Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kontroler finansowy

6. Składanowski Roman Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 495
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: inżynier mechanik

7. Krupińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista ds. planowania i logistyki

8. Dłuska-Redes Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Olszyc Szlachecki
  • Zawód: magister administracji

9. Więckowski Paweł Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 737
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Reduch Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 713
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: księgowa

11. Wielądek Rafał Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: programista aplikacji

12. Woźniak Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Patok
  • Zawód: technik teleinformatyk

13. Jasiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: politolog

14. Socharska Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 284
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: technik obróbki skrawaniem

15. Kasjaniuk Ada ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: fizjoterapeuta

16. Bala Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 942
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: inżynier elektryk automatyk

17. Usiądek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: specjalista bankowości

18. Ignaciuk Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłówka
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Tobiasz Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Górzno
  • Zawód: studentka

20. Krassowski Marcin Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Młynarze
  • Zawód: prawnik

21. Bryk Bartłomiej Beniamin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

22. Żmudziński Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 947
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

23. Harasim Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 517
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: technik archiwista

24. Jończyk Beata Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 076
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: księgowa

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Gasiuk-Pihowicz Kamila ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 34 793
  • Procent głosów oddanych na listę: 55,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,68%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszków
  • Zawód: adwokat

2. Mroczek Czesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,44%
  • Miejsce zamieszkania: Targówka
  • Zawód: prawnik

3. Chaberski Krzysztof Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: nauczyciel

4. Popielarz Mariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 088
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Grenda Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 586
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: inżynier mechanik

6. Kamiński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienica
  • Zawód: nauczyciel

7. Cichoń Alicja Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 831
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: urzędnik samorządowy

8. Kalicki Wiesław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Żelków-Kolonia
  • Zawód: rolnik

9. Ryjewski Daniel Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

10. Żochowski Dariusz Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 372
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: wykładowca akademicki

11. Dziadak Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: muzealnik

12. Kobyliński Grzegorz Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: menedżer sportu i turystyki

13. Sawicka Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: dyrektor ośrodka adopcyjnego

14. Sobiech Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 351
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: ratownik medyczny

15. Prusaczyk Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: student

16. Truszkowski Bartosz Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: prawnik

17. Obłudka Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: uczeń

18. Wnorowska Agnieszka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: pracownik socjalny

19. Wójcik Maciej Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: nauczyciel

20. Jastrzębska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: nauczyciel

21. Falkowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 192
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: specjalista zaopatrzenia medycznego

22. Kozioł Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: architekt krajobrazu

23. Kawka Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonka
  • Zawód: asystent dyrektora

24. Daniluk Sybilla Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łosice
  • Zawód: położna

Lista kandydatów nr 7: KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

1. Bednarczyk Adam Adolf ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Czak Arkadiusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: mechanik

3. Jaremko Janusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

4. Kiluk Zbigniew Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 42
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

5. Stolarz Ewa Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: technik budowlany

6. Szałańska Katarzyna Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: handlowiec

7. Fiałkowska Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kuchary-Skotniki
  • Zawód: rolnik

8. Pachnicka Daniela Feliksa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 33
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

9. Macion Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 69
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Czerwińsk nad Wisłą
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Piekut Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Boguszyn
  • Zawód: emeryt

11. Fabianowicz Robert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Boguszyn
  • Zawód: rolnik

12. Tetkowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 19
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Legionowo
  • Zawód: pracownik PKP

13. Smulewicz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 23
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Fabianowicz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Boguszyn
  • Zawód: emeryt

15. Trybuła Krystyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

16. Szadziewska Aleksandra Tatiana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 16
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: księgarz

17. Galas Genowefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 50
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

18. Piekarska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 63
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: fryzjer

19. Korwin Łukasz Bogumił ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 79
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: reżyser

20. Wyrzykowski Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: handlowiec

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Czarnecki Marek Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 986
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Łomianki
  • Zawód: adwokat

2. Kowalczyk Urszula Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bachorza
  • Zawód: handlowiec

3. Gajowniczek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Chlewiska
  • Zawód: pracownik administracji państwowej

4. Starzyński Rafał Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: pracownik naukowy

5. Kępa Justyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylin
  • Zawód: nauczyciel

6. Lenda Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: technik elektronik

7. Bodzan Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 176
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kamieńczyk
  • Zawód: technik bezpieczeństwa i higieny pracy

8. Szydłowska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kazimierzów
  • Zawód: rolnik

9. Robak Alfred Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 79
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: górnik

10. Czarnocki Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: ratownik

11. Deptuła Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: ekonomista

12. Piórkowski Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Księżopole-Smolaki
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Bujalski Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: technik elektronik

14. Górska Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Unin
  • Zawód: psychoterapeuta

15. Marchewka Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: rzemieślnik

16. Przeździecka Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Seroczyn
  • Zawód: rolnik

17. Zyśk Jarosław Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 90
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: technik elektronik

18. Kisieliński Dariusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: manager sprzedaży

19. Wysmułek Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: bankowiec

20. Ryś Andrzej Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 171
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

21. Robak Paulina Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 92
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: fryzjer

22. Rytel Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 59
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: broker

23. Gołacka Małgorzata Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 98
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łącko
  • Zawód: prawnik

24. Nastała Andrzej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: przedsiębiorca

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 47

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • garwoliński,
  • miński,
  • węgrowski.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 47 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 47.

Koc Maria Zofia ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 99 549
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 62%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Krusiewicz Mirosław ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 47 414
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 29,53%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: nauczyciel

Prokopczyk Krzysztof Paweł ❌

KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 6 794
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,23%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: PIAST – JMEN
  • Zawód: politolog

Szymański Leszek Bogdan ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LISTA MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO DO SENATU

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 6 809
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,24%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie