reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 16 i Senatu, okręg nr 39

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci, ale przede wszystkim obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, żuromiński. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 16 oraz do Senatu z okręgu nr 39 będą mieć znaczący wpływ na realizację potrzeb naszego regionu. Kto więc wygrał wybory do Parlamentu 2019? Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 16

Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • ciechanowski,
  • gostyniński,
  • mławski,
  • płocki,
  • płoński,
  • przasnyski,
  • sierpecki,
  • sochaczewski,
  • żuromiński,
  • żyrardowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Płock.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 16. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Zgorzelski Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 775
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,53%
  • Miejsce zamieszkania: Zągoty
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Orliński Mirosław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 826
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,38%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: prawnik

3. Wojnarowski Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,14%
  • Miejsce zamieszkania: Nosarzewo Borowe
  • Zawód: prawnik

4. Szczepankowski Zenon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Chorzele
  • Zawód: nauczyciel fizyki i astronomii

5. Wróblewska Maria Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sanniki
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

6. Rzymowski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Kuczbork Wieś
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

7. Sierocka Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

8. Lewandowski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: Prezes

9. Ryziński Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 866
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Sochocin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

10. Sosnowski Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: prezes

11. Szustakiewicz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 391
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

12. Durczak Kuźmińska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Granice
  • Zawód: nauczyciel

13. Derlukiewicz Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 190
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: dyrektor do spraw administracyjnych

14. Koper Karolina Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 006
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Święcice
  • Zawód: pracownik samorządowy

15. Rzeszotarski Piotr Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: kierownik muzeum

16. Mirgos-Kilanowska Nina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 216
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Franciszków
  • Zawód: przedstawiciel władz publicznych

17. Sosińska-Osiecka Agata Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: prezes

18. Aptewicz Elżbieta Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 215
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: specjalista bankowości

19. Smolińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: politolog

20. Kominek Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: dyrektor departamentu

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Szumowski Łukasz Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 798
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,66%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: lekarz - specjalista kardiolog

2. Małecki Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 34 086
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,2%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: historyk

3. Wąsik Maciej Roman ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,85%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: archeolog

4. Opioła Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,81%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: politolog

5. Cicholska Anna Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,54%
  • Miejsce zamieszkania: Regimin
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Olejniczak Waldemar Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,79%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Kołakowski Robert Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Romanowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,67%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: polityk

9. Ozdoba Jacek Dawid ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,82%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

10. Bieńkowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,06%
  • Miejsce zamieszkania: Przasnysz
  • Zawód: ekonomista

11. Gajewska Maria Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Sieraków
  • Zawód: technik ogrodnik

12. Mazurska Marlena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,65%
  • Miejsce zamieszkania: Gąbin
  • Zawód: specjalista bankowości

13. Kiełbiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: nauczyciel historii

14. Kulpa Wioletta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,56%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: kierownik marketingu

15. Leśniewska Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 081
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Żuromin
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

16. Choiński Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 486
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

17. Marzęda-Przybysz Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 660
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

18. Kuźniewska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 969
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Koziebrody
  • Zawód: nauczyciel matematyki

19. Karpińska Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Sławogóra
  • Zawód: specjalista bankowości

20. Humięcki Waldemar Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 735
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prezes

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Iwaniak Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 098
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,07%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: ekonomista

2. Brudnicki Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 809
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Augustyński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 083
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Linowska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: nauczyciel chemii

5. Kwasiborski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsk
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

6. Antoszkiewicz Janina Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Ogorzelice
  • Zawód: księgowa

7. Kaniewski Piotr Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: dziennikarz

8. Łuczak Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 574
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

9. Jasińska Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 073
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Bronowo-Zalesie
  • Zawód: ekonomista

10. Nowak Eugeniusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 403
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: pedagog

11. Głuskowska Renata Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łukomie
  • Zawód: pielęgniarka

12. Welenc Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: pedagog

13. Górecka Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 938
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Władysławów
  • Zawód: fizjoterapeuta

14. Andrzejczak Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 269
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Szulmierz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

15. Dobrowolski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

16. Kujawa Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłowo
  • Zawód: księgowa

17. Królikowski Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 454
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gostynin
  • Zawód: politolog

18. Piórowicz Jerzy Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Białkowo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

19. Staniszewski Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bulkowo-Kolonia
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

20. Kiwit Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Usiądek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 099
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: analityk finansowy

2. Smosarska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 173
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszków
  • Zawód: nauczyciel

3. Ciechanowski Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: kierowca

4. Stelmach Tomasz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: elektronik

5. Sękowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: sanitariusz

6. Rzeczkowski Paweł Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Mieszki-Bardony
  • Zawód: rolnik

7. Szadkowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 700
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Faustynowo
  • Zawód: księgowa

8. Florysiak Mirosława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: grafik

9. Szydłowska Beata Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kasjer-sprzedawca

10. Zadrożny Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: politolog

11. Dłutowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 295
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: analityk finansowy

12. Zagórski Adrian Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pracownik administracyjny

13. Makara Marek Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 239
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Prażmów
  • Zawód: dziennikarz

14. Bartosewicz Monika Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Legionowo
  • Zawód: analityk finansowy

15. Grotkowska-Puścikowska Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier inżynierii środowiska

16. Spaliński Krzysztof Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier mechanik

17. Dłutowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Działdowo
  • Zawód: nauczyciel

18. Adamska Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 283
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik ekonomista

19. Kowalski Krzysztof Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: technik technologii chemicznej

20. Wałkuski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lipowiec Kościelny
  • Zawód: lekarz weterynarii

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Kierwiński Marcin Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,1%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier elektronik

2. Gapińska Elżbieta Teresa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,94%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: pedagog

3. Rusinowska Beata Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 751
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: pedagog

4. Krzemiński Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,95%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: nauczyciel matematyki

5. Korajczyk-Szyperska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 295
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Gostynin
  • Zawód: kierownik ds. rozwoju

6. Zielski Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 872
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: specjalista ds. logistyki

7. Baczewski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 072
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: ekonomista

8. Gmurczyk Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: artysta fotografik

9. Rzeplińska Małgorzata Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 856
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Przążewo
  • Zawód: rolnik

10. Ciesielski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 699
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Mława
  • Zawód: prawnik

11. Legięć-Doroba Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: agent nieruchomości

12. Woźnowski Rafał Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Lubowidz
  • Zawód: filozof

13. Kwarcińska-Kulis Katarzyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 460
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: fizyk

14. Pawlak Urszula Henryka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Olszowiec
  • Zawód: ekonomista

15. Oniszk Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: student

16. Adamiak Paulina Ada ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 490
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Raciąż
  • Zawód: prawnik

17. Piotrowski Marcin Hubert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Brudzeń Duży
  • Zawód: historyk

18. Pogonowski Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: aktor

19. Pietraszek Stanisław Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Żuromin
  • Zawód: chemik

20. Raboszuk Wiesław Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Kłobukowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszogród
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Gąsiorowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Sierpc
  • Zawód: nauczyciel

3. Jakubowska Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 588
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechanów
  • Zawód: historyk

4. Kuśmirek Andrzej Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Sochaczew
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

5. Długołęcki Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

6. Kossecki Paweł Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Dąbrowska Żaneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrosielice I
  • Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

8. Pietrus Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 259
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Żyrardów
  • Zawód: specjalista BHP

9. Kubiak Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Iłża
  • Zawód: specjalista resocjalizacji

10. Lubowiedzki Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dzierzgowo
  • Zawód: technik budowlany

11. Koziński Przemysław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: prawnik

12. Leńska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: opiekun osoby starszej

13. Wiśniewski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Mszczonów
  • Zawód: mechanik

14. Bilińska Arleta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: handlowiec

15. Kacperczyk Krystyna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 44
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: sportowiec

16. Nasierowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Koźniewo-Łysaki
  • Zawód: animator

17. Zalikhov Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 75
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: student

18. Papierowska Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Iłów
  • Zawód: student

19. Latarski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kłaczkowo
  • Zawód: elektromechanik

20. Jankowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Płońsk
  • Zawód: technik mechanik

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 39

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • ciechanowski,
  • mławski,
  • płoński,
  • przasnyski,
  • żuromiński.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 39 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 39.

Jackowski Jan Maria ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 83 808
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 58,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: parlamentarzysta

Kamasa Andrzej Juliusz ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 42 653
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 29,53%
  • Miejsce zamieszkania: Cempkowo
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: inżynier leśnictwa

Mierzwa Piotr Daniel ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 17 997
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,46%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: elektryk

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie