reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 15 i Senatu, okręg nr 34

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 15, a kto do Senatu z okręgu nr 34. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Bochni w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 15

Granice tego okręgu to część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bocheński,
  • brzeski,
  • dąbrowski,
  • proszowicki,
  • tarnowski,
  • wielicki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Tarnów.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Kosiniak-Kamysz Władysław Marcin ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 33 784
  • Procent głosów oddanych na listę: 72,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,73%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz medycyny

2. Kordula Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: księgowa

3. Sorys Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 558
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Pleśna
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Drożdżak Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 198
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Kamyk
  • Zawód: inżynier środowiska

5. Gaweł Marcin Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Pałecznica
  • Zawód: inżynier rolnik

6. Kamiński Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 746
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Połom Mały
  • Zawód: ekonomista

7. Duda Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Nowopole
  • Zawód: rolnik

8. Skalak Anna Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Żabno
  • Zawód: nauczyciel

9. Biedroń Adam Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 988
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Łęg Tarnowski
  • Zawód: blacharz lakiernik

10. Łakoma Maria Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 330
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Przesławice
  • Zawód: rolnik

11. Zalewski Marian Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 682
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Szczurowa
  • Zawód: nauczyciel

12. Dąbroś Stella Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 335
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Szczucin
  • Zawód: nauczyciel

13. Żak Tadeusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 655
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: szewc

14. Powroźnik Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Dębińska
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

15. Chmiela Artur Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Przebieczany
  • Zawód: budowlaniec

16. Myśków-Skoczek Beata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Baczków
  • Zawód: lekarz medycyny

17. Tokarczyk-Kozioł Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Żukowice
  • Zawód: nauczyciel

18. Mikos Marcin Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 767
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista zdrowia publicznego

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Pieczarka Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 75 220
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 21,67%
  • Miejsce zamieszkania: Koszyce Wielkie
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

2. Szczurek-Żelazko Józefa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,3%
  • Miejsce zamieszkania: Mystków
  • Zawód: menedżer ochrony zdrowia

3. Wojtkiewicz Michał Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,35%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchów
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Rusecka Urszula Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 321
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,28%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Krajewski Wiesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 719
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,82%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Tarnowska
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Sak Piotr Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 855
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,84%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: adwokat

7. Czech Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 769
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,66%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: dyrektor generalny

8. Bukowiec Stanisław Marcin ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 449
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,59%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Zając Mariusz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,94%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: pedagog resocjalizacji

10. Kaczmarczyk Norbert Jakub ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,5%
  • Miejsce zamieszkania: Czajęczyce
  • Zawód: parlamentarzysta

11. Sorys Jarosław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 023
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Jadowniki
  • Zawód: kierownik magazynu

12. Wajda Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Gdów
  • Zawód: kierownik biura rachunkowego

13. Jacewicz Celina Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 985
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Wolica
  • Zawód: nauczyciel

14. Jaśko Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 882
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: nauczyciel

15. Kopczyńska Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 938
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Pogórska Wola
  • Zawód: ogrodnik

16. Żurowski Kazimierz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: nauczyciel

17. Pietruszka Dariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 747
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

18. Skruch Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 445
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,86%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchów
  • Zawód: samorządowiec

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Jabłoński Jacek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,87%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Woźniak Jerzy Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Zakliczyn
  • Zawód: lekarz medycyny

3. Skowrońska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: krawcowa

4. Kocoń Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 791
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupice Radłowskie
  • Zawód: pielęgniarka

5. Piwowarski Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 482
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: chemik

6. Sienicka Agnieszka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Koszyce Małe
  • Zawód: nauczyciel

7. Czapkiewicz Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Jankówka
  • Zawód: inżynier pożarnictwa

8. Wilczyńska Maria Bernadeta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Raciborsko
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Dańda Przemysław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chorągwica
  • Zawód: dźwigowy

10. Węgrzyn Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: informatyk

11. Jewuła Romana Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: pracownik administracyjny

12. Niziołek Renata Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 330
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: nauczyciel akademicki

13. Konopka Liliana Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: menedżer

14. Borowicz Artur Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Koszyce Wielkie
  • Zawód: przedsiębiorca

15. Małek Justyna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 449
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Przyborów
  • Zawód: filolog

16. Mrozowski Maciej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Buczyna
  • Zawód: menedżer

17. Serwin Alicja Łucja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: plastyk

18. Sztorc Andrzej Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Rzędzińska
  • Zawód: politolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Kwaśniak Czesław Alfred ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 908
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: ekonomista

2. Macoń Radosław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,91%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: inżynier geodeta

3. Wójcikiewicz Konrad Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Błonie
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

4. Łach Barbara Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 871
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Zabawa
  • Zawód: pielęgniarka

5. Pocięgiel Grzegorz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 405
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Brzegi
  • Zawód: ekonomista

6. Szuba Andrzej Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 981
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Wólka Grądzka
  • Zawód: rolnik

7. Smoła Agata Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 688
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Wiśnicz
  • Zawód: lekarz stomatolog

8. Jeziorek Ewelina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Poręba Spytkowska
  • Zawód: pedagog

9. Mucha Marta Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 766
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: handlowiec

10. Lechowicz Maria Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Stachowicz Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 830
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: tłumacz języków obcych

12. Boryczka Alina Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Olesno
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Serafin Karol Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów Szlachecki
  • Zawód: geodeta

14. Sosin Maciej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 616
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Lednica Górna
  • Zawód: inżynier elektronik

15. Nowak Jadwiga Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Wiśnicz
  • Zawód: pielęgniarka

16. Niedziułka Bartłomiej Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 647
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Marszowice
  • Zawód: student

17. Gagatek Krzysztof Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Czchów
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Augustyn Urszula Danuta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,8%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: poseł

2. Wardzała Robert Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 019
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,89%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: menedżer

3. Pająk Jacek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Bochnia
  • Zawód: menedżer

4. Pankiewicz Lech Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 989
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: lekarz weterynarii

5. Krupa Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 448
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Tarnowska
  • Zawód: lekarz

6. Cygonik Grzegorz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Żabno
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Kramarczyk Jolanta Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 590
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kowalowa
  • Zawód: położna

8. Janas Krzysztof Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 498
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: nauczyciel

9. Polańska Anna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Siercza
  • Zawód: politolog

10. Kramarczyk Adam Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Niepołomice
  • Zawód: inżynier budownictwa

11. Rojewski Rafał Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Proszowice
  • Zawód: ekonomista

12. Sadkiewicz Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 449
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrzce Wielkie
  • Zawód: ekonomista

13. Szklarski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 282
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista bankowości

14. Łacna Magdalena Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 895
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Rzezawa
  • Zawód: psycholog

15. Błeszyńska Oliwia Julia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: studentka

16. Kluza Tomasz Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Glów
  • Zawód: pedagog

17. Gondek-Podosek Dominika Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 292
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Tarnów
  • Zawód: logopeda

18. Sambor Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 448
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Brzesko
  • Zawód: księgowy

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 34

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • bocheński,
  • brzeski,
  • proszowicki,
  • wielicki.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 34. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Bernacki Włodzimierz ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 97 648
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 55,61%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Brzesko
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Chodur Mirosław Adam ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA CHODURA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 12 110
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,9%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Wiśnicz
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Kozak Wojciech ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 26 570
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,13%
  • Miejsce zamieszkania: Zabawa
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: dyrektor do spraw handlu

Kozioł Artur Stanisław ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 39 255
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 22,36%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: ekonomista

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 15 i Senatu, okręg nr 34 - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Maciejas

Kozioł Artur Stanisław nie należy do partii politycznej ! A JEST KANDYDATEM POKO !!! PRZECZYTAJCIE BANERY ZA ICH KASĘ SĄ WYKONANE !!!

Dodaj ogłoszenie