WTA w Seulu. Smutny finał w wykonaniu Magdy Linette

MSZaktualizowano
Magda Linette przegrała finał turnieju WTA w Seulu z Karoliną Muchową 1:6, 1:6. Polka nie miała żadnych szans w starciu z czeską tenisistką. Mecz trwał tylko godzinę i dziewięć minut.

Mecz Magdy Linette z Karoliną Muchową miał zacząć się o godzinie 7.00 (polskiego czasu), ale opady deszczu opóźniły spotkanie o blisko sześć godzin. Zawodniczki wyszły na kort o godz. 13. Mecz trwał jednak tylko godzinę i dziewięć minut. Linette nie podjęła rękawicy i nawet nie zbliżyła się do poziomu czeskiej tenisistki.

W pierwszym i drugim secie Polka była bezradna i nie potrafiła nawiązać wyrównanej rywalizacji. Sklasyfikowana na 45. miejscu w rankingu WTA Czeszka dała sobie zabrać po jednym gemie w secie.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.