WOŚP 2019. Finał w Małopolsce RELACJA. Sprawdź, co działo się w czasie finału [ZDJĘCIA]

Redakcja
27 finał WOŚP 2019 zakończył się. Na bieżąco podawaliśmy stan konta, publikowaliśmy zdjęcia, i wideo. Zobacz relację.

Informacje o Sztabie WOŚP oraz o krakowskim Finale znajdziesz na profilu FB Sztabu www.fb.com/wospwkrakowie oraz na stronie internetowej www.wosp.krakow.pl.

Relacja zakończona, poniedziałek godz. 10:42
Dziękujemy, że byliście z nami. Więcej informacji na temat 27. Finału WOŚP znajdziecie na naszych stronach internetowych.

Aktualizacja, poniedziałek godz. 7:47
Proszowicki sztab znów zagrał rekordowo! Więcej informacji tutaj >>> Taki był wieczorny wynik zbiórki sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Proszowicach

WOŚP 2019. Proszowicki sztab znów zagrał rekordowo. Zebrał p...

Aktualizacja, poniedziałek godz. 7:41
Mieszkańcy gminy Skała przynieśli ciekawe przedmioty, wyroby i smakołyki jako fanty na licytację podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był uniform pilota, Afrykanki z papieru i pyszne ryby.

WOŚP 2019 w Skale. Co można było wylicytować?

WOŚP 2019 w Skale. Wśród fantów strój pilota, lalki Afrykank...

Aktualizacja, poniedziałek godz. 7:38
Tak zakończył się finał WOŚP w Tarnowie. Na scenie wybrzmiały rockowe klimaty. Zobacz jak było.
WOŚP 2019. Koncert na tarnowskim rynku

WOŚP 2019. Koncert na tarnowskim rynku [ZDJĘCIA]

Aktualizacja, poniedziałek godz. 7:20
Wynik 27. finału WOŚP w Krakowie to ok. 1 488 800 zł (stan na godzinę 23:59), natomiast wynik w całej Polsce to 88 569 548 zł

Aktualizacja, godz. 21:15
Finał WOŚP 2019 dobiega końca. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Więcej informacji o finale w poniedziałek rano.

Aktualizacja, godz. 21:13
Punktualnie o 20 rozbłysło światełko do nieba. W tym roku zamiast pokazu fajerwerków mogliśmy podziwiać pokaz laserowy. Zobaczcie zdjęcia.

WOŚP 2019. Kraków wysłał światełko do nieba [ZDJĘCIA]

Tragedia w Gdańsku. Paweł Adamowicz nie żyje. Mężczyzna wtar...

Aktualizacja, godz. 20:44
Mali i duzi razem z Kęckimi Harpaganami biegali, by policzyć się z cukrzycą i zbierali pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W Kętach policzyli się z cukrzycą i wciąż liczą pieniądze

Aktualizacja, godz. 20:33
W sztabie przy Gazecie Krakowskiej zebraliśmy już 285 218 zł (stan na godz. 20). W Krakowie zebrano około 895 tysięcy złotych, natomiast w całej Polsce niemal 53 mln zł.

Aktualizacja, godz. 19:08
W niedzielę, 13 stycznia odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do godziny 18:55 na koncie orkiestry zgromadzono ponad 45 milionów złotych. Wolontariusze uzbrojeni w czerwone serduszka opanowali Kraków. Zobaczcie zdjęcia z miasta!

WOŚP 2019 w Krakowie. Wolontariusze na ulicach miasta [ZDJĘCIA]

Aktualizacja, godz. 18:55
Podczas 27. finału WOŚP udało się już zebrać ponad 45 milionów złotych!

Aktualizacja, godz. 18:50
Proboszcz parafii w Krzykawi-Małobądzu Tadeusz Budacz jest wielkim orędownikiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Facebooku napisał, że dzięki akcji Jurka Owsiaka jego syn żyje, bo ten, jako noworodek trafił do "orkiestrowego" inkubatora. Za to córka księdza miała badany słuch sprzętem WOŚP.

Czytaj więcej!

Aktualizacja, godz. 17:20
Wolontariusze zbierają pieniądze do puszek nie tylko na zakopiańskich Krupówkach,a le też na ulicach Nowego Targu czy pod stokami w Białce Tatrzańskiej.

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 16:30
Górale w takt muzyki zbierają datki na Krupówkach.

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 16:04
WOŚP 2019 w Myślenicach. Orkiestra "gra" od rana, a razem z nią fani motoryzacji, morsy i inni!

WOŚP 2019 w Myślenicach. Tak Orkiestra "grała" od rana do wi...

Aktualizacja, godz. 15:57
Sprawdzamy jak miasta w województwie małopolskim skorzystały z pieniędzy Fundacji WOŚP. Podsumowaliśmy, jakiej wartości sprzęt trafił do konkretnych miast. Kto dostał najwięcej sprzętu za największą kwotę? Sprawdź!

WOŚP 2019. Ile miasta województwa małopolskiego dostały z WO...

Aktualizacja, godz. 15:55
W Gorlicach trwa 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, która w tym roku zacumowała w MZS nr 5 i na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 15:20
W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę po raz siódmy wystartował w Krakowie Bieg Wielkich Serc. Biegacze wyruszyli spod Galerii Kazimierz, dotarli w okolice Wawelu i wrócili bulwarami z powrotem pod centrum handlowe. Zawodnicy przebiegli w sumie 5 km.

WOŚP 2019. Bieg Wielkich Serc w Krakowie [ZDJĘCIA]

Aktualizacja, godz. 15:05
Wraz ze swoimi opiekunami w okolicy Rynku Głównego kwestowały również psy rasy golden retriever. Zobacz zdjęcia z ich niezwykłej zbiórki i przekonaj się, dlaczego czworonogi przyciągnęły więcej uwagi niż wolontariusze!

WOŚP 2019. Piękne goldeny retrievery grały z Orkiestrą [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 14:56
W niedzielę opady deszczu i chłodny wiatr z pewnością dały się we znaki wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy na terenie całego Krakowa zbierali pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Trudne warunki nie przeszkodziły jednak Krakowskiemu Klubowi Morsów Kaloryfer. Miłośnicy zimnej wody z okazji kolejnego finału Orkiestry wykąpali się w Zalewie Bagry. Zobacz zdjęcia z tej niecodziennej kąpieli!

WOŚP 2019 w Krakowie. Morsy wykąpały się w zalewie Bagry [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 14:35
Anna Dymna również gra z orkiestrą! Zobacz zdjęcia z porannej kwesty

Aktualizacja, godz. 13:55
Przez 27 lat zebraliśmy ponad 950 milionów złotych i mamy nadzieję, że w tym roku uda się nam przekroczyć magiczną granicę miliarda złotych – powiedział w programie Onet Rano Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Katarzyna Kojzar

Aktualizacja, godz. 13:42

Punktualnie o godz. 10.30 spod pomnika Adama Mickiewicza na nowosądeckich plantach wyruszył korowód mieszkańców w kolorowych przebraniach. W ten sposób rozpoczął się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu. Uczestnicy korowodu, którym towarzyszył prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, udali się na nowosądecki rynek, gdzie na scenie prezentują się wokaliści i zaproszeni goście

WOŚP 2019. Korowód przebranych mieszkańców rozpoczął 27. fin...

Aktualizacja, godz. 13:33
W ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie odbył się turniej piłkarski dla dzieci.

Gwiazdy do wzięcia w ramach WOŚP. Zobacz najciekawsze aukcje...

Aktualizacja, godz. 12:32
Na ulicach Tarnowa również trwa wielka zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 12:08

Aktualizacja, godz. 11:58
Największa orkiestra świata, jak co roku, gra również w powiecie oświęcimskim.

Zobacz zdjęcia

Aktualizacja, godz. 11:10

Aktualizacja, godz. 11:00
Wolontariusze od rana przemierzają ulice Krakowa. Nie przeszkadzam im chłód, wiatr i padający deszcz.

Aktualizacja, godz. 10:20
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie rozpoczął się już w sobotę. Orkiestrowe granie z wielkim przytupem rozpoczęło się w Serenadzie, gdzie wolontariusze sztabu przy Gazecie Krakowskiej uzbierali pierwsze datki. W trakcie imprezy tańczono, grano, uczono się także pierwszej pomocy.

Zobacz zdjęcia!

Aktualizacja, godz. 9:20
Sprawdzamy jak miasta w województwie małopolskim skorzystały z pieniędzy Fundacji WOŚP. Podsumowaliśmy, jakiej wartości sprzęt trafił do konkretnych miast. Kto dostał najwięcej sprzętu za największą kwotę? Sprawdź!

WOŚP 2019. Ile miasta województwa małopolskiego dostały z WOŚP? Oto konkretne kwoty! [RANKING MIAST]

WOŚP 2019: to już 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

"Pomaganie jest dziecinnie proste" - pod takim hasłem gra w tym roku już po raz 27. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Na ulice polskich miast wyszły tysiące wolontariuszy, którzy zbierają datki na pomoc dzieciom potrzebującym specjalistycznej opieki medycznej.

WOŚP 2019 Kraków. Zobacz co można wylicytować na aukcjach WOŚP

WOŚP 2019: cel

Tym razem celem, na który zostaną przeznaczone pieniądze z puszek jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dziś takich placówek jest w Polsce prawie 50 i to właśnie tam trafiają najciężej chore dzieci. A do właściwej diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków niezbędne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie. Właśnie na zakup tego specjalistycznego sprzętu zostaną przeznaczone pieniądze zebrane przez wolontariuszy WOŚP.

WOŚP 2019: program w Krakowie

Sercem finału będzie Rynek Głównym, na którym od godziny 16 będą trwać koncerty. Wystąpią Kraków Street Band, Create, Ostatni w Raju, Sonbird, Wiewórka na drzewie, a na zakończenie – Abradab. O 20 tradycyjne Światełko do Nieba – tym razem nie będzie to pokaz fajerwerków, a serduszkowe confetti i spektakl laserowy.
Cały program znajdziecie ->>> tutaj

WOŚP 2019 Kraków. Sprawdź jakie atrakcje przygotowano na fin...

FLESZ: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Czy będzie kolejny rekord?

Wideo

Materiał oryginalny: WOŚP 2019. Finał w Małopolsce RELACJA. Sprawdź, co działo się w czasie finału [ZDJĘCIA] - Gazeta Krakowska

Komentarze 9

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
po co kupuje najdroższy sprzęt ? komu sponsoruje sprzęt do badań klinicznych ? co jest wgrywane , nawet nie RODO ale wyniki badań ? komu się nie starzeje na magazynie ? żywa gotówka bez przetargów , obniżania cen , negocjacji , bonusów ... bardzo ładna GW , daje owsiakowi moc , złego ducha owsiak podlewa , cieszy się że rośnie , żyje na wiecznej zabawie jak na haju , zawsze bez wazeliny do mocodawców , jebo-fochofem pluje w twarz adwesarzom wieczny k**** skurwysyn ....
n
na bieżąco
sie ma
j
jasiek
Ci którzy chcą uczestniczyć w WOŚP mają swoje święto. Sam wrzuciłem. Ich przeciwnikom to nie przeszkadza, bo nie jest to już nachalna akcja. Wreszcie jest normalnie. Dobra zmiana!
g
gosc
No dobrze siejscie propagandę za 1,2 mld zł zamiast doposarzyc szpitale, każdy ma różne priorytety.
T
Tomek
WOŚP zbiera ok 80mln zl, budżet NFZ to 80000mln (80mld) czyli ok 1000razy wiecej od WOSP. Owsiak przekazuje ok 0,001 tego co NFZ na służbe zdrowia. Jak słysze ze to WOSP ratuje szpitale to mnie szlag trafia. To tak jakby do budzetu rodzinnego np. 3000zł dobry wujek wrzucił 3zł i mówił że to dzięki niemu ta rodzina funkcjonuje.
G
Gość
Nie dam ani grosza synowi milicjanta.
z
z konopi
z tymi miliardami z baski chyba dostales od kogos w zlotego melona. Wyobraz sobie jaki bedziesz mial bal w tym roku na woodstock, a ile za woodstocki mozna by uratowac takich jak ty od glupoty.
g
gosc
Podobno TVP dostanie 1,2 mld zł na funkcjonowanie, a Rydzyk dostał już ok 300 mln zł.
Od początku istnienia Orkiestry udało się zebrać ok 1 mld zł na wyposażenie szpitali. Wyobrażacie sobie ile można kupić sprzętu za 1.5 mld zł do szpitali, zamiast na propagandę i na Bizancjum w Toruniu
H
Heh
Zdjęcie chyba z poprzedniego roku, bo od miesiąca słońca tu nie było
Dodaj ogłoszenie