WOŚP 2017. W Kostrzynie policzyli się z cukrzycą [ZDJĘCIA]

(pik)
W Kostrzynie nad Odrą w czasie 25. finału WOŚP po raz ósmy zorganizowano bieg Policz się z cukrzycą. Na starcie mimo zimowej aury stanęło około 120 zawodników. Jak co roku trasa biegu została wytyczona w okolicy kostrzyńskiego amfiteatru. To właśnie w amfiteatrze odbywa się finał WOŚP 2017. Na scenie zaplanowano nie tylko koncerty, ale też licytacje. Te najciekawsze rozpoczną się około godziny 17.00.Przeczytaj więcej o 25. finale WOŚP:  25. finał WOŚP. Informacje, program, zdjęcia i filmy
W Kostrzynie nad Odrą w czasie 25. finału WOŚP po raz ósmy zorganizowano bieg Policz się z cukrzycą. Na starcie mimo zimowej aury stanęło około 120 zawodników. Jak co roku trasa biegu została wytyczona w okolicy kostrzyńskiego amfiteatru. To właśnie w amfiteatrze odbywa się finał WOŚP 2017. Na scenie zaplanowano nie tylko koncerty, ale też licytacje. Te najciekawsze rozpoczną się około godziny 17.00.Przeczytaj więcej o 25. finale WOŚP: 25. finał WOŚP. Informacje, program, zdjęcia i filmy Jakub Pikulik