2 1 połowa

Zagłębie Lubin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Taki rezultat powoduje że Wisła Płock kończy sezon na dwunastej pozycji, natomiast Zagłębie Lubin na ósmym miejscu.

• Koniec meczu w Płocku! Wisła rozbija Zagłębie Lubin aż 4:0 i efektownie kończy sezon!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Alan Uryga zdobywa czwartego gola dla Wisły Płock!

• Żółtą kartką ukarany także Bartosz Zynek.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Milan Posmyk.

• Natomiast Milan Posmyk zmienił Filipa Starzyńskiego.

• Dwie zmiany także w zespole Zagłębia Lubin. Łukasz Łakomy pojawił się w miejsce Djordje Crnomarkovića

• Natomiast Angel Garcia zmienił Piotra Tomasika.

• Dwie zmiany w zespole zespole Wisły Płock. Piotr Pyrdoł zmienił Patryka Tuszyńskiego

• Uderzenie Mateusza Szwocha świetnie wybronił Dominik Hładun!

• Bartosz Zynek stanął przed swoją szansą, ale jego uderzenie okazało się bardzo niedokładne.

• Natomiast Bartosz Zynek zmienił Rafała Wolskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Giorgi Merebaszwili pojawił się w miejsce Dawida Kocyły

• Łukasz Poręba stanął przed szansą na honorowe trafienie, ale jego uderzenie znakomicie obronił Bartłomiej Gradecki.

• Natomiast Adam Ratajczyk zmienił Dejana Drazića.

• Samuel Mraz zmienił Karola Podlińskiego

• Aż trzy zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Jewgienij Baszkirow pojawił się w miejsce Jakuba Żubrowskiego

• Jakub Rzeźniczak został ukarany żółtą kartką.

• Karol Podliński doszedł do strzału głową, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Mateusz Szwoch dostał piłkę przed polem karnym Zagłębie, oddał sytuacyjny strzał, z którym nie miał żadnych szans Dominik Hładun. Można już oficjalnie napisać, Zagłębie wypisuje się z walki o puchary.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Mateusz Szwoch także zdobywa swoją bramkę i "Nafciarze" prowadzą już 3:0!

• Karol Podliński uderza piłką w poprzeczkę po znakomitym dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego!

• Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką za faul na Rafale Wolskim.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Alan Uryga.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Na ten moment to Śląsk Wrocław jest na czwartym miejscu w tabeli, który prowadzi u siebie ze Stalą Mielec. Zagłębie na ten moment praktycznie nie ma żadnych szans na puchary.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Nieoczekiwanie gospodarze spisują się znacznie lepiej i zasłużenie prowadzą z Zagłębiem 2:0.

• Dawid Kocyła zdecydował się na mocny strzał z dystansu, ale ponownie bardzo nieudanie.

• Kacper Chodyna oddał strzał z narożnika pola karnego gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Zdecydowaną przewagę ma dzisiaj Wisła Płock. Goście jeszcze nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę debiutującego Bartłomieja Gradeckiego.

• Damian Rasak oddał strzał z dystansu, ale ponownie skutecznie interweniował Dominik Hładun.

• Mateusz Szwoch popędził skrzydłem, dośrodkował w pole karne rywali, ale uderzenie jednego z graczy Wisły świetnie wybronił Dominik Hładun!

• Po znakomitym prostopadłym podaniu w pole karne Zagłębia sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Rafał Wolski i z zimną krwią podwyższył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Rafał Wolski podwyższa wynik meczu na 2:0 i Zagłębie jest już bardzo daleko od pucharów!

• Dusan Lagator dośrodkował w pole karne Zagłębia, ale tam obrońcy gości poradzili sobie i oddalili zagrożenie.

• Filip Starzyński zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale jego strzał został zablokowany w polu karnym "Nafciarzy".

• Rafał Wolski uderzył z dystansu, ale jego strzał znakomicie obronił Dominik Hładun!

• Na razie przewagę w tym spotkaniu mają gospodarze. Na początku mocno zaatakowało Zagłębie, ale po stracie bramki to wyraźnie Wisła przejęła inicjatywę.

• Rafał Wolski dostał znakomite prostopadłe podanie, minął Dominika Holeca i wyłożył piłkę na pustą bramkę do Patryka Tuszyńskiego, a ten z łatwością wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisła Płock obejmuje prowadzenie po trafieniu Patryka Tuszyńskiego!

• Na początku meczu lepsze wrażenie sprawiają "Miedziowi". Teraz po zagraniu w pole karne gospodarzy nikt nie zdołał dopaść do piłki.

• Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy, ale pewną interwencją popisał się debiutujący Bartłomiej Gradecki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Płocku! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Styczniowy mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Wisłą Płock zakończyło się zwycięstwem "Nafciarzy" 2:0 po trafieniach Mateusza Szwocha i Dawida Kocyły. Zagłębie większość spotkania grało w osłabieniu, ponieważ już w 23. minucie czerwoną kartkę otrzymał Dominik Jończy.

• Natomiast Zagłębie Lubin ostatnio śrubuje serię meczów bez porażki, która obecnie stanowi sześć spotkań. Ostatnio jednak Zagłębie zremisowało trzy kolejne spotkania, a dwa z tych remisów miały miejsce z bezpośrednimi rywalami w walce o puchary.

• "Nafciarze" w tym roku kalendarzowym wygrali zaledwie trzy spotkania. Na początku roku udało się pokonać Lecha Poznań i właśnie Zagłębie Lubin, natomiast w połowie kwietnia Wisła Płock wygrała w Zabrzu z Górnikiem 2:0. Przed tygodniem w meczu o utrzymanie w lidze "Nafciarze" zremisowali w Bielsku-Biała z Podbeskidziem i tym samym zapewnili sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

• Natomiast Zagłębie Lubin zajmuje siódmą pozycję w ligowej tabeli i ma jeden punkt straty do czwartego Piasta Gliwice. "Miedziowi" muszą odnieść lepszy rezultat od Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław by zapewnić sobie udział w eliminacjach UEFA Conference League. Jeśli któraś z tych trzech drużyn wygra, wtedy Zagłębie zakończy sezon poza strefą pucharową.

• Wisła Płock ma już zapewnione utrzymanie na następny sezon w PKO Ekstraklasie, jednak będą walczyć o kontrakty lub o grę w lepszym klubie w przyszłym sezonie.

• Witamy serdecznie! W ostatniej kolejce tego sezonu PKO Ekstraklasy Wisła Płock podejmie na własnym stadionie jeszcze walczące o udział w eliminacjach europejskich pucharów Zagłębie Lubin! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!