• Sheridan dostał górną piłkę z boku boiska i ładnie złożył się do przewrotki. Nie trafił jednak czysto w piłkę i życzenie o pięknym golu trzeba odłożyć na później.

• Teraz Adamczyk chciał ograć Szymusika na skrzydle, ale obrońca dał radę i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Kolejny ostry faul. Tym razem Szymusik.

• Szwoch przesadził teraz z agresją. Kartka.

• W końcu wywołany do tablicy Sheridan. Po 77 minutach w końcu można o nim coś napisać. A co dokładnie? Niedokładnie podał w pole karne po wygranym pojedynku z obrońcą.

• Szymusik i Gjertsen w pojedynku biegowym na skrzydle. Obaj zbyt skupili się na wyprzedzeniu rywala, a nie kontrolowaniu piłki, więc wylecieli z nią za boisko.

• Kolejna próba Radina z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

• I Maciej Ambrosiewicz zastąpił Dominika Furmana.

• Pawlak zastąpił Stefańczyka.

• Furman celowo faulował rywala. Jest kartka.

• Bramkarz Marek Kozioł opuści boisko! Zastąpi go Osobiński.

• Korona nie powiedziała ostatniego słowa! Radin znów z rzutu wolnego, ale tym razem wrzucał zamiast uderzać. I była to dobra decyzja, bo do podania doszedł Szelągowski, ale niecelnie strzelił z bliska.

• Tzimopoulos agresywnie zaatakował rywala i słusznie ogląda kartkę.

• Milan Radin chciał mocno uderzyć z rzutu wolnego na bramkę. Nie był to strzał na poziomie Forsella, więc Kocyła zablokował piłkę.

• Jakub Górski zastąpił Dawida Lisowskiego.

• Furman wrzucił piłkę w pole karne z głębi pola, był tam Kocyła, ale przegrał pojedynek z Tzimopoulosem.

• Kaczmarski zgubił piłkę między nogami, ale nie ma kontry gospodarzy, bo dobrze stał zawodnik Korony na nogach i zastawił się tak, że nikt nie był w stanie zabrać mu piłki.

• Koroniarze wyszli z szybkim atakiem, ale nie porozumieli się zawodnicy na lewej stronie boiska i od autu wznowią gospodarze.

• Papadopulos wziął sprawy w swoje ręce, uderzył sprzed pola karnego, ale tuż nad bramką.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kolejna akcja Kocyły, który znów wykorzystał świetne podanie od kolegi z drużyny. Teraz miał już trochę łatwiej, bo mniejsza odległość do bramki i skupiona uwaga obrońców na innym zawodniku. Jest już 3:1 dla Wisły Płock.

• GOOOOOOOOOOL! DAWID KOCYŁA PO RAZ DRUGI!

• Gjertsen uniemożliwił szybki atak kielczan, ale dostał za to kartkę.

• Któreś już uderzenie Dawida Kocyły i w końcu może cieszyć się z trafienia. Czysta pozycja, mocny strzał na bramkę Kozioła i płocczanie są już na prowadzeniu! Asystę zaliczył Gjertsen.

• GOOOOOOOL! DAWID KOCYŁA!

• Mogło być niebezpiecznie, ale po strzale Szymusika i kiksie Kamińskiego nie zdążył do piłki Papadopulos. Nie zachował się jak rasowy napastnik i nie poszedł na pozornie straconą piłkę.

• Papadopulos ostro potraktował przeciwnika i słuszna kartka.

• Napór Wisły Płock w końcu przyniósł skutek. Mocne uderzenie Garcii po świetnym podaniu Szwocha. Mamy remis!

• GOOOOOOOL! ANGEL GARCIA!

• Kilkanaście podań Nafciarzy, Korona dobrze przesuwa w defensywie i czeka tylko na dobry moment, by odebrać piłkę i znów zagrozić bramce Kamińskiego.

• Szwoch - podobnie jak w ostatnim meczu - chciał z zaskoczenia uderzyć na bramkę i wpisać się na listę strzelców. Tym razem bardzo niecelnie.

• Pierzchała zatrzymywał rywala. Sędzia uznał, że jest to zagranie na kartkę.

• Kolejne zagrożenie pod bramką Kamińskiego! Szymusik dostał piłkę i był w świetnej sytuacji, ale oddał niecelny strzał z dość bliska. Tylko boczna siatka.

• Spychała znalazł sobie trochę miejsca na boku, rozpędził się z piłką, ale dogonił go Gjertsen i nie dał mu rozwinąć skrzydeł.

• Kamiński pewnie wyszedł do wrzutki z głębi pola.

• Kocyła chciał górą zagrać do kolegi z drużyny, ale przeciągnął swoje dośrodkowanie.

• Gospodarze przyspieszają grę kilkoma podaniami na połowie rywali, ale wszystko to dzieje się daleko od bramki kielczan. Brakuje dobrego zagrania w okolice szesnastki. Żaden z ofensywnych piłkarzy Wisły nie doszedł na razie do sytuacji strzeleckiej.

• Z szybkim atakiem wyszli kielczanie, ale ich dośrodkowanie z prawej strony boiska nie stworzyło zagrożenia. Od bramki rozpocznie Kamiński.

• Radin faulował w środku pola Kocyłę.

• Zagranie w pole karne, gdzie Papadopulos uderzał na bramkę. Zaspał przy interwencji Kamińckiego Uryga i dał się wyprzedzić przez Szelągowskiego. Ten ładnym strzałem pokonał bramkarza. To już drugi gol 17-latka w tym sezonie. Pierwszego strzelił trzy dni temu w spotkaniu z Wisłą Kraków.

• GOOOOOOOOL! DANIEL SZELĄGOWSKI!

• Zaczynamy spotkanie!

• Koronę z końcem sezonu czeka prawdziwa rewolucja. Oprócz Cebuli drużynę opuszczą m.in. Petteri Forsell, Adnan Kovacević, Jakub Żubrowski i Michael Gardawski.

• Wisła Płock pod koniec sezonu złapała wiatr w żagle. Drużyna Radosława Sobolewskiego wygrała trzy ostatnie spotkania (z ŁKS-em 2:0, Górnikiem Zabrze 1:0 oraz Zagłębiem Lubin 1:0) i na dwa punkty zbliżyła się do dziewiątego miejsca.

• Dzięki serii zwycięstw płocczanie mają szansę wygrać grupę spadkową. By przybliżyć się do tego celu, muszą pokonać zdegradowaną do I ligi Koronę Kielce.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wisła Płock - Korona Kielce!