2 1 połowa

Cracovia

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli.

• Za tydzień Wisła Płock pojedzie do Mielca na mecz ze Stalą, natomiast Cracovia na własnym stadionie zmierzy się z Legią Warszawa.

• Koniec meczu w Płocku! Wisła wygrywa z Cracovią 2:1!

• Rivaldinho uderzył z dystansu, ale jego strzał z problemami wybronił Krzysztof Kamiński!

• Wisła oddala zagrożenie od własnego pola karnego. Gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa w tym meczu.

• Filip Balaj został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej sześć minut.

• W końcówce spotkania ponownie zaatakowali gospodarze czym oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Patryk Tuszyński obija oba słupki i Wisła prowadzi wciąż tylko 2:1! Przy dobitce snajper gości uderzał na pustą bramkę!

• Mateusz Szwoch także ukarany żółtą kartką.

• Dusan Lagator pojawił się w miejsce kontuzjowanego Jakuba Rzeźniczaka.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Filip Balaj zmienił Mathiasa Hebo Rasmussena.

• Jakub Rzeźniczak ucierpiał po jednym ze starć.

• Czwarta zmiana w zespole gości. Kamil Ogorzały zmienił Michała Rakoczego.

• Także Matej Rodin ukarany żółtą kartką.

• Dawid Kocyła ukarany żółta kartką za faul w ofensywie.

• Damian Rasak także otrzymuje żółtą kartkę.

• W drużynie Cracovii Rivaldinho zmienił Filipa Piszczka.

• Natomiast Jorginho wszedł na murawę w miejsce Damiana Warchoła.

• Dawid Kocyła pojawił się w miejsce Radosława Cielemęckiego

• Trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Damian Zbozień zmienił Kristiana Vallo.

• Cracovia coraz bardziej naciska więc szykuje się potrójna zmiana w szeregach Wisły.

• Michał Rakoczy popędził na bramkę Wisły, ale jego uderzenie świetnie wybronił Krzysztof Kamiński!

• Rafał Rzeźniczak został ukarany żółta kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Patryk Tuszyński zmienił Rafała Wolskiego, który prawdopodobnie doznał kontuzji.

• Druga część spotkania na razie zdecydowanie należy do Cracovii. Goście naciskają rywali i są coraz bliżej drugiej bramki.

• Damian Michalski ukarany żółtą kartką.

• Jakub Myszor popędził prawą stroną boiska, dośrodkował do Filipa Piszczka, a ten dobrym strzałem głową umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Filip Piszczek w pierwszej akcji drugiej części meczu zdobywa bramkę kontaktową!

• Anton Krywociuk został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego pojedynku!

• Natomiast Luis Rocha pojawił się w miejsce Sergiu Hanci.

• Dwie zmiany w szeregach Cracovii w przerwie meczu. Jakub Myszor zmienił Kamila Pestkę

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Płocku. Do przerwy Wisła pewnie prowadzi z Cracovią 2:0.

• Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, ale nie było zagrożenia po tej wrzutce.

• Piotr Tomasik ponownie popędził skrzydłem, ale nie zdołał nawet dośrodkować w pole karne gości.

• Piotr Tomasik zagrał w pole karne Cracovii, ale tam Karol Niemczycki spokojnie interweniował.

• Kristian Vallo dostał znakomite prostopadłe podanie od Rafała Wolskiego i potężnym uderzeniem w samo okienko podwyższył rezultat meczu na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Kristian Vallo podwyższa na 2:0!

• Radosław Cielemęcki oddał strzał na bramkę Cracovii, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Kristian Vallo wrzucił na pole karne gości, ale tym razem bez zagrożenia.

• Mocne uderzenie z dystansu jednego z graczy Cracovii, ale Krzysztof Kamiński zdołał interweniować.

• Kolejny rzut rożny dla Cracovii i tym razem bardzo niecelne uderzenie.

• Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego na nogę Michala Siplaka, ale ten trafił wprost w rywala.

• Rafał Wolski wpadł z piłką w pole karne Cracovii, ale nie zdołał oddać strzału.

• Krisian Vallo popędził prawą stroną boiska, dośrodkował wprost na nogę Mateusza Szwocha, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę dla Wisły!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Szwoch otwiera wynik meczu w Płocku!

• Piotr Tomasik dośrodkował na głowę Rafała Wolskiego, ale ten nie trafił czysto w piłkę.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Cracovii, ale tam spokojnie interweniował Karol Niemczycki.

• Pierwsza akcja Wisły Płock, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

• Sergiu Hanca oddał strzał z niemal połowy boiska, ale Krzysztof Kamiński zdołał wybronić uderzenie!

• Rozpoczynamy pierwszy niedzielny mecz 16. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie w Płocku. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Cracovii:

• Tak prezentuje się skład Wisły Płock na dzisiejsze spotkanie:

• W zeszłym sezonie w pojedynkach tych drużyn dwukrotnie lepsza okazała się Cracovia wygrywając po 1:0. Najpierw w Płocku bramkę zdobył Florian Loshaj, natomiast w Krakowie do bramki "Nafciarzy" trafił Marcos Alvarez.

• Natomiast Cracovia przed tygodniem wygrali bardzo ważne spotkanie z Rakowem Częstochowa. Było to pierwsze spotkanie "Pasów" pod wodzą nowego szkoleniowca, Jacka Zielińskiego. Wcześniej Cracovia w trzech spotkaniach zdobyła zaledwie jeden punkt.

• W ostatnich tygodniach Wisła Płock spisuje się naprawdę nieźle. Gospodarze dzisiejszego meczu przed tygodniem wygrali na wyjeździe z Wartą Poznań 2:1, a wcześniej zremisowali z Bruk-Bet Termalicą i wygrali z Wisłą Kraków.

• Obaj dzisiejsi rywale plasują się w dolnej części tabeli i mają po dwadzieścia zdobytych punktów. Jedna lub druga drużyna w przypadku dzisiejszego zwycięstwa może awansować nawet na siódmą pozycję w tabeli.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock na własnym stadionie zmierzy się z Cracovią. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.