2 1 połowa

ŁKS Łódź

2

0 1 połowa

• Dużo pretensji mogą mieć do siebie piłkarze Wisły Kraków. Wyszli na prowadzenie, podwyższyli wynik, jednak ostatecznie nie udało im się wygrać. Debiut Radosława Sobolewskiego w roli trenera na remis. ŁKS wywozi cenny punkt, jednak pod koniec meczu mieli okazję na gola na wagę trzech punktów. Dziękujemy za relację na GOL24!

• Ostatni gwizdek! Paweł Raczkowski kończy spotkanie. Wisła 2, ŁKS 2.

• ŁKS miał świetną okazję, jednak Janczukowicz nie trafił w piłkę. Była szansa na gola na 2:3.

• ŁKS przy piłce. Goście wybijają z rytmu Wisłę, która co rusz zrywa się do ataków.

• Już dwie minuty z doliczonych pięciu minęły.

• Dośrodkowanie Gruszkowskiego nie znajduje adresata. Akcje zamyka Cisse, ale jego strzał daleko od bramki Bobka.

• Dużo nerwowości po obydwu stronach. Na murawie leży Tutyskinas po jednym ze starć. Nikt w ostatnim fragmencie nie odstawia nogi.

• Na murawie leży Cisse. Nie podnosi się skrzydłowy "Białej Gwiazdy" po starciu z Trąbką.

• ŁKS naciska. Goście wcale nie myślą o utrzymaniu tego remisu. Mają chęć na pełną pulę.

• Wisła miała szansę na kontrę, ale bardzo dużo niedokładności w podaniach gospodarzy.

• Pojawia się na placu Starzyński. Nie zobaczymy już Młyńskiego.

• Schodzi kapitan Wisły, Łasicki. W jego miejsce Moltenis.

• Wisła zalicza dużo strat. Widać, że gospodarze są załamani po straceniu dwubramkowej przewagi.

• Kolejna kartka dla zawodnika Wisły. Ukarany Młyński.

• Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego popisał się Pirulo. Uderzenie na dłuższy słupek i Biegański mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem. Wisła traci prowadzenie, ŁKS odrabia starty, co za wieczór przy Reymonta!

• BRAMKA DLA ŁKS-U. GOŚCIE WYRÓWNUJĄ. CO ZA MECZ W KRAKOWIE!

• Żółtą kartką ukarany obrońca Wisły, Colley.

• Wisła szuka rozegrania od tyłu, choć dużo nerwowości w ruchach piłkarzy z Krakowa.

• Zmiana w "Białej Gwieździe". Zbiega Basha, pojawia się Talar.

• Postraszył teraz Wisłę Janczukowicz. Pada w polu karnym Wisły w starciu, ale Paweł Raczkowski niewzruszony. Nie ma mowy o rzucie karnym, gramy dalej.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi strzelec gola, Monsalve. Na boisku pojawia się Janczukowicz.

• Balongo uruchomiony kapitalnym zagraniem i w sytuacji sam na sam nie daje ŁKS-owi remisu. Fantastyczne wyjście Biegańskiego, który utrzymuje dla Wisły prowadzenie.

• Wisła Kraków wyszła z ciekawą kontrą. Akcja jednak straciła na tempie.

• Duda również melduje się na ławce, w jego miejsce na boisku pojawia się Plewka.

• Pierwsze korekty w składzie Wisły. Schodzi Hugi, pojawia się Cisse.

• Trochę statystyk z dzisiejszego meczu: posiadanie piłki na korzyść wiślaków - 52 do 44. Strzały: 10 do 6 również na korzyść "Białej Gwiazdy"

• I od razu odpowiedź ŁKS-u. Uderzał były Wiślak, Kort. Główka pomocnika jednak obok słupka. Wisła może odetchnąć z ulgą.

• Niezła sytuacja dla Wisły. Dośrodkowanie z lewej strony dociera do Gruszkowskiego, jednak obrońca niecelnie i piłka dla gości.

• Ależ się zapowiadała akcja dla Wisły. Równo z murawą wycięty Fernandez, ale Paweł Raczkowski strzelcowi bramki, Monsalve nie pokazał żółtej kartki. Hiszpan z pretensjami.

• Dośrodkowanie z prawej strony. Nie popisała się defensywa Wisły, która wykazała się biernością. Do piłki dopadł Monsalve. Z najbliższej odległości piłkarz gości dał ŁKS-owi bramkę kontaktową.

• MAMY BRAMKĘ KONTAKTOWĄ! ŁKS SIĘ BUDZI. 2:1 W KRAKOWIE

• Schodzi także Biel, w jego miejsce Trąbka.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Zszedł Radaszkiewicz, wchodzi Balongo.

• Ależ strzał Dudy! Podszedł kilka metrów i huknął na bramkę. Uderzenie jednak niecelne.

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika gości - żółtym kartonikiem ukarany Nacho za faul na Rodado.

• Rzut rożny dla Wisły. Szansa dla "Białej Gwiazdy".

• Próba uruchomienia Rodado, ale zagranie z głębi niecelne i przy piłce ŁKS.

• Na murawie siedzi obrońca Wisły, Gruszkowski. Ucierpiał w starciu z jednym z piłkarzy ŁKS-u.

• Zaczynamy drugą część meczu w Krakowie.

• Gwizdek! Paweł Raczkowski zaprosił piłkarzy na przerwę. Wisła prowadzi 2:0 po bramkach Jarocha i Fernandeza.

• Kontrowersja! We własnym polu karnym ręką zagrywa Fernandez. Paweł Raczkowski do sytuacji się jednak nie odniósł. Gramy dalej.

• Goście przed szansą z rzutu rożnego. Piłkarze zgromadzeni pod bramką Biegańskiego.

• ŁKS w posiadaniu. Wisła szuka szans w odbiorze.

• BRAMKA! FERNANDEZ ZAMIENIA STRZAŁ Z 11 NA GOLA! WISŁA 2, ŁKS 0.

• Świetna kontra Wisły Kraków. W polu karny trącony Fernandez i sędzia, Paweł Raczkowski wskazuje na 11 metr.

• RZUT KARNY DLA WISŁY!

• Odważny pomysł Rodado. Próbował strzelać z około 40 metrów, jednak bez trudów wyłapał to Bobek.

• ŁKS dłuższy fragment przy futbolówce. Wisła biega za piłką.

• Szybka akcja Wisły Kraków. Piłka zagrana na lewą stronę do Młyńskiego, ten znalazł Jarocha w polu karnym i obrońca głową strzela na dalszy słupek. Bobek bez szans. Wisła otwiera wynik meczu, euforia na Reymonta.

• GOL DLA WISŁY KRAKÓW!

• Zakotłowało się pod bramką Wisły. Piłkę wybija Colley, a później Wisłę ratuje Łasicki. Zagrożenie minęło.

• Uderzenie Fernandeza z rzutu wolnego. Prawdziwa bomba Hiszpana, golkiper ŁKS-u z problemami, ale wybija piłkę.

• Akcja Młyńskiego na lewej stronie. Celność strzału skrzydłowego jednak zdecydowanie do poprawy. Piłka na aucie.

• Łasicki przerywa groźny atak ŁKS-u. Mogło być niebezpiecznie dla Wiślaków.

• Rodado faulowany. Dużo pracuje dziś hiszpański napastnik Wisły Kraków.

• Uderzenie Dąbrowskiego z rzutu wolnego wprost w rękawice Biegańskiego. Pierwszy celny strzał ŁKS-u.

• Pierwszą żółtą kartką w meczu ukarany kapitan Wisły, Łasicki.

• Strzał Rodado głową, Bobek ratuje swoją drużynę przed stratą bramki.

• Ostre zagranie Rodado. Faul w ataku i piłka dla gości.

• Znów było groźnie w polu karnym ŁKS. Po rzucie rożnym zakotłowało się pod bramką gości.

• Wisła Kraków na połowie rywala. Akcja jednak przerwana - nieprzepisowe zagranie Bashy.

• Dobry fragment ŁKS. Goście wyszli wyżej i szukają swoich szans. Niecelnym strzałem popisał się Pirulo.

• Znów przed okazją piłkarze Radosława Sobolewskiego. Uderzał Rodado, ale jego strzał zablokowany.

• Niezła sytuacja Wisły. Dor Hugi dośrodkował w pole karne i jeden z defensorów ŁKS wybił piłkę na rzut rożny.

• Gra toczy się na połowie Wisły. ŁKS podszedł wysoko i nie ma zamiaru skupiać się tylko na obronie.

• Zaczynamy mecz!

• Na murawie pojawiają się już piłkarze obydwu drużyn. Za moment usłyszymy hymn "Białej Gwiazdy".

• Smaczkiem konfrontacji z pewnością będzie trener gości, Kazimierz Moskal. W przeszłości związany z Wisłą Kraków jako trener i jako zawodnik.

• Przed Wisłą Kraków ważny mecz - podejmą u siebie ŁKS Łódź. Łodzianie są trzeci w tabeli i nie mają zamiaru dać "Białej Gwieździe" taryfy ulgowej. Dla gospodarzy będzie to przede wszystkim debiut trenerski - na ławce Wisły zasiądzie Radosław Sobolewski.