• Patryk Kun - 4
    • Bartosz Nowak - 3, (Mateusz Wdowiak - 3)
    • Ivi Lopez - 3, (Sebastian Musiolik - bez oceny)
    • Fabian Piasecki - 3, (Vladislavs Gutkovskis - 3)
  • Wyrównane spotkanie w Łodzi kończy się zasłużonym remisem. Dla Widzewa ten punkt jest na pewno bardzo wartościowy, natomiast Raków na pewno żałuje, że nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

• Koniec meczu w Łodzi. Pojedynek Rakowa z Widzewem kończy się bezbramkowym remisem.

• Natomiast Mateusz Żyro zastąpił Patryka Stępińskiego.

• Dwie roszady także w Widzewie Łódź. Mateusz Kempski pojawił się w miejsce Jordi Sancheza

• Ostatnia zmiana w Rakowie Częstochowa. Sebastian Musiolik zmienił Ivi Lopeza.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Jordi Sanchez popędził na bramkę Rakowa, oddał mocny strzał, ale świetną interwencją popisał się Vladan Kovacević!

• Bartłomiej Pawłowski popędził lewą stroną boiska, ale dośrodkował wprost na głowę rywala.

• Ben Lederman pojawia się na murawie w miejsce Giannisa Papanikolaou.

• Dośrodkowanie w pole karne Widzewa powędrowało w kierunku Vladislavsa Gutkovskisa, ale snajper Rakowa nie zdołał oddać strzału.

• Ivi Lopez zagrał do Vladislavsa Gutkovskisa, ten zdecydował się na strzał, który trafił wprost w obrońcę gospodarzy.

• Ivi Lopez pokusił się o strzał z rzutu wolnego, ale piłka odbita od rywala nie zagroziła bramce Widzewa.

• Jeszcze raz z piłką ruszył Jordi Sanchez, ale wykonanie identyczne, czyli strzał niecelny.

• Karol Danielak zagrał do Jordi Sancheza, ten popędził na bramkę gości, ale uderzył niecelnie.

• Trener Widzewa ukarany żółtą kartką za niezgadzanie się z decyzją arbitra.

• Natomiast Karol Danielak zastąpił Mato Milosa.

• Dwie zmiany także w Widzewie. Patryk Lipski zmienił Juliusza Letniowskiego

• Natomiast Mateusz Wdowiak zastąpił Bartosza Nowaka.

• Dwie zmiany w Rakowie Częstochowa. Vladislavs Gutkovskis zmienił Fabiana Piaseckiego

• Juliusz Letniowski ucierpiał po starciu w środku pola.

• Ivi Lopez dostał piłkę w polu karnym Widzewa, ale gracz gości nie zdołał skierować piłki w światło bramki!

• Pierwsza zmiana w Widzewie Łódź. Bartłomiej Pawłowski zmienił Łukasza Zjawińskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa bez zagrożenia.

• Po akcji Jordi Sancheza gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny.

• Ivi Lopez umieścił piłkę w bramce Widzewa, ale arbiter słusznie dopatrzył się spalonego!

• Raków Częstochowa w swoim stylu rozgrywa piłkę w środku pola, ale na razie nie potrafią znaleźć dziury w defensywie rywali, by móc zagrać tam piłkę.

• Mamy analizę VAR po tym jak w polu karnym Widzewa po kontakcie z rywalem upadł Ivi Lopez - nie będzie jedenastki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie jedna zmiana w Rakowie. Deian Sorescu zmienił Wiktora Długosza.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Teraz swoich sił strzałem z dystansu próbował Łukasz Zjawiński, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Patryk Kun jest dzisiaj bardzo aktywny. Teraz jego strzał świetnie wybronił Henrich Ravas!

• Dynamiczna akcja gospodarzy, ale Juliusz Letniowski łatwo stracił piłkę.

• W ostatnich minutach dużo gry w środku pola. Widzew dłużej utrzymał się przy piłce, ale nie potrafił przełożyć tego na sytuację bramkową.

• Arbiter długo analizował sytuację, czy Vladan Kovacević nie sfaulował Łukasza Zwolińskiego, ale ostatecznie uznał, że bramkarz Rakowa zagrywał czysto.

• Fatalny błąd Vladana Kovacevića, który nie trafił w piłkę, ale Łukasz Zjawiński nie zdołał nadarzającej się sytuacji!

• Patryk Kun popędził skrzydłem, dośrodkował na pole karne Widzewa, ale bez zagrożenia.

• Ivi Lopez zagrał cudowne prostopadłe podanie do Fabiana Piaseckiego, ale ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył niecelnie!

• Goście coraz bardziej naciskają bramkę rywala, ale wciąż defensywa Widzewa nienaruszona.

• Bartosz Nowak został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Patryk Kun dośrodkował wprost na głowę Fabiana Piaseckiego, ale ten uderzył ponad bramką gospodarzy.

• Raków próbuje narzucić swój styl gry, goście rozgrywają piłkę w środku pola, ale na razie defensywa Widzewa radzi sobie całkiem nieźle.

• Piorunujący początek meczu, ale teraz nieco uspokoiło nam się spotkanie.

• Ivi Lopez znakomicie zagrał w pole karne Widzewa do Władysława Koczerhina, ale ten w świetnej sytuacji fatalnie spudłował!

• Kolejny raz gospodarze przedostali się pod pole karne Rakowa, ale tym razem uderzenie zostało zablokowane.

• Wykonanie rzutu wolnego przez Widzew bardzo nieudane i spokojnie piłkę przejął Vladan Kovacević.

• Pierwsza żółta kartka już teraz, a ukarany nią Zoran Arsenić.

• Rozpoczynamy starcie Widzewa z Rakowem!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Rakowa Częstochowa:

• Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Widzew Łódź plasuje się na siódmej pozycji w lidze i ma trzy punkty straty do swojego dzisiejszego rywala. Widzewiacy przed dwoma tygodniami rozbili Stal Mielec 3:0, a wcześniej uporali się z Cracovią.

• Raków Częstochowa zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Przed przerwą reprezentacyjną Raków odniósł dwa okazałe zwycięstwa z Legią Warszawa i Radomiakiem Radom. Dzisiaj zespół z Częstochowy również jest faworytem, ale o komplet punktów na gorącym terenie w Łodzi może być naprawdę ciężko.

• Witamy serdecznie! W najciekawiej zapowiadającym się niedzielnym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Widzew Łódź na własnym stadionie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.