Wiadomo, jak syn "El Chapo" karze nielojalnych członków gangu. Bicie, rażenie prądem i klatki z tygrysami

Damian Świderski
Damian Świderski
Wideo
od 16 lat
Kilka dni temu, syn barona narkotykowego Joaquína „El Chapo” Guzmána, Ovidio został poddany procesowi ekstradycji z Meksyku do Stanów Zjednoczonych. Niedawno dzięki publikacji hiszpańskiego dziennika „El Debate", ludzie mogli się dowiedzieć, jak następca gangu Sinaloa radził sobie z ludźmi, którzy go zawiedli.
Nielojalni pracownicy Guzmana trafiali do klatki z tygrysami
Nielojalni pracownicy Guzmana trafiali do klatki z tygrysami Lukasz Gdak

Spadkobierca gangu narkotykowego Sinaloa, syn „El Chapo” Ovidio Guzman został poddany ekstradycji i wydany amerykańskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Guzman, podobnie jak jego ojciec, specjalizował się w rozprowadzaniu narkotyków, głównie fentanylu. Był już kilkukrotnie aresztowany, ostatni raz w styczniu 2023 roku. Po tym aresztowaniu już nie wyszedł na wolność. Najgłośniej się zrobiło po aresztowaniu go w 2019 roku. Bojownicy kartelu Sinaloa sterroryzowali miasto i doszło do ostrych starć z miejscową policją. Prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador ugiął się wówczas pod naciskami gangsterów i nakazał uwolnić syna "El Chapo".

Polityk bał się ludzi Guzmana, zwanego „El Ratón”, że urządzą jeszcze większą masakrę. Podczas tamtej akcji gangu zginęło 29 osób, spłonęły autobusy i samochody.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Portal i.pl codziennie. Obserwuji.pl!

Metody szefa gangu Sinaloa. Nie wiadomo, czy ktokolwiek przeżył tortury

Hiszpański dziennik „El Debate” dotarł do informacji, w jaki sposób „El Ratón” radził sobie z ludźmi gangu Sinaola, którzy go zawiedli. Guzman był wyjątkowo pamiętliwy i mściwy. Nielojalnych członków gangu brutalnie bił, raził prądem, ale szczególnie lubił jeden rodzaj tortur.Wrzucanie delikwenta do klatki z tygrysami. Nie wiadomo, ile osób do takiej klatki trafiło i czy ktoś przeżył.

Kartel Sinaloa jest uznawany za międzynarodową organizację przestępczą, która według szacunków amerykańskich organów ścigania przemyciła do USA ponad 1000 ton kokainy, marihuany, metamfetaminy i heroiny. W kartelu było wielu zabójców, którzy porywali, torturowali i zabijali członków rywalizujących gangów. Członkowie Sinaloa przekupywali także funkcjonariuszy policji i wysokich rangą polityków w Meksyku i całej Ameryce Środkowej, aby przymykali oczy na dostawy narkotyków, a nawet ostrzegali kartel o zbliżających się nalotach.

Źródło: El Debate

lena

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na i.pl Portal i.pl