Wczasy odchudzające w lekkiej cenie

Artykuł sponsorowany
Hotel Miłomłyn Zdrój daje wyjątkową okazję relaksu w komfortowych warunkach, na tle urzekającej przyrody Mazur. Do dyspozycji Gości oddajemy 54 komfortowe pokoje z łazienkami, TV, telefonem, dostępem do Internetu, co daje 108 miejsc noclegowych. Dogodny dojazd, położenie między Gdańskiem i Warszawą sprawia, że jesteśmy wygodnym wyborem bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Misją naszego hotelu jest zdrowy styl życia. Dlatego w swojej ofercie zadbaliśmy o wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną - oczyszczającą organizm z toksyn oraz pakiety Vital Spa. Od lat łączymy doświadczenie i troskę w prowadzeniu kuracji rehabilitacyjnych. Turnusy rehabilitacyjne z bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych to odpowiedź na potrzeby osób m.in. z bólami kręgosłupa. Mocną stroną naszego hotelu jest także bogata baza umożliwiająca organizację konferencji i szkoleń dla firm. Jesteśmy dumni, że zaufało nam kilkaset firm z całej Polski, również z zagranicy.

Niepowtarzalne walory przyrodnicze w połączeniu z najwyższą klasą czystości powietrza dały zielone światło, by Miłomłyn mógł ubiegać się o status uzdrowiska. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Rejsy statkiem gwarantują niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego zaliczanego do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to gwarancja, że zapomnimy o szumie miasta, pędzącym rytmie życia. Korty tenisowe, szlaki rowerowe i Nordic Walking są z kolei doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób pragnących aktywnego wypoczynku, odbudowy formy fizycznej.

Dla głębokiego relaksu i regeneracji łączymy osiągnięcia kosmetologii, SPA i wellness. Do dyspozycji gości oddajemy basen, sauny, jacuzzi, salę fitness i siłownię. Oferta licznych zabiegów, profesjonalizm personelu zapewniają doskonałe warunki dla osiągnięcia balansu między pięknem ciała i ducha. Przypływ sił witalnych, beztroskie chwile- u nas o to nietrudno. Zapraszamy do Hotelu Miłomłyn Zdrój. Wierzymy, że podobnie jak nasi dotychczasowi Goście odnajdziecie u nas miejsce, do którego zawsze z chęcią się wraca.

Dieta oczyszczająca, sposób na większą wydajność w pracy

Diety zwykle kojarzą nam się z metodą na zgubienie zbędnych kilogramów. Jest wśród diet jednak taka, która daleko wykracza poza podstawowy cel, osiągnięcie upragnionej sylwetki. Mam tu na myśli dietę owocowo-warzywną. Adresatami tej diety mogą być zarówno osoby zdrowe, jak i z określonymi dolegliwościami.

Nietypowo przyjrzyjmy się aspektom stosowania diety oczyszczającej niezwiązanym bezpośrednio z utratą wagi. Swą uwagę skierujmy na kwestie uzasadniające potrzebę jest stosowania oraz korzyści, które wynikają z jej oczyszczającego wpływu na nasz organizm. Ciekawą grupą, dla której dieta ta może być sposobem na poprawienie kondycji organizmu, są osoby pracujące zawodowo.

Ważnym kontekstem, o którym należy wspomnieć jest to, że większość z nas nie ma wykształconych nawyków, by zwracać uwagę na skład i stopień przetworzenia zjadanych przez nas produktów. Ciągle zabiegani, zorientowani na wyniki w pracy nie mamy czasu , by zastanawiać się nad konsekwencjami jakie niesie ze sobą niewłaściwe odżywianie. Ma to jednak wiele negatywnych skutków. W rezultacie dosięgają nas różnego rodzaju dolegliwości, a nasza efektywność w pracy spada.

Żywność dostępna w sklepach jest na ogół przetworzona, a w jej składzie znajdujemy dużą ilość konserwantów, barwników, wspomagaczy i innych składników pochodzenia chemicznego. Niestety nasz organizm nie jest w stanie wydalić wszystkich tych szkodliwych dla zdrowia substancji. W efekcie gromadzą się one w organizmie, zaczynają mieć toksyczny wpływ na wewnętrzne układy. Stąd pojawiają się różnego rodzaju dolegliwości, które ciężko nam zdiagnozować. Zaliczamy do nich: przedłużające się okresy przemęczenia, spadek życiowej energii, apatia, wahania nastroju, deregulacja ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu i cukru, bóle stawów, głowy, pojawiające się alergie. Wszystko to może mieć genezę właśnie w niewłaściwych nawykach żywieniowych. Nie należy bagatelizować powyżej opisanych objawów, ponieważ w dłuższej perspektywie czasu mogą one prowadzić do poważnych chorób.

Właśnie dieta owocowo-warzywna jest wspaniałym sposobem do niwelowania powyżej wymienionych dolegliwości, ale również działa prewencyjnie. Stąd dieta ta jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi pracujących, którzy chcą być bardziej efektywni w pracy. Odczuwane dolegliwości stają się realnym ograniczeniem.

Weźmy jako przykład doświadczenie i wiedzę pracowników Hotelu Miłomłyn Zdrój, którzy od wielu lat specjalizują się w organizacji wczasów dietetycznych. Znaczną część kuracjuszy stanowią osoby młode. Szukają metody na aktywny wypoczynek, oczyszczenie organizmu z toksyn oraz dawki solidnego odpoczynku. Organizację wczasów oczyszczających cechuje holistyczne podejście. Oznacza to, że łączy się dietę oczyszczającą ze ściśle zorganizowanymi zajęciami zbiorowymi o charakterze aktywności fizycznej. Dieta i aktywność fizyczna są to równie ważne elementy, które wzmacniają nawzajem efekt oczyszczenia. Tylko takie podejście daje gwarancje pokonania wcześniej wskazanych ograniczeń.

Sam Hotel Miłomłyn Zdrój otoczony jest lasami, w niedalekiej odległości znajdują się jeziora. Wyjątkowo czyste powietrze i środowisko naturalne dają optymalne warunki do poprawy zdrowia. Jest to doskonałe miejsce dla osób pracujących, które poszukują balansu między sferą duchową i cielesną. Ułatwia to także bogata oferta zabiegów SPA. To nie tylko styl życia, ale przede wszystkich wspaniała metoda na niwelowanie stresu, rozkosz dla zmysłów i dostarczenie pokaźnej dawki energii. Po takim pobycie kuracjusze czują się zregenerowani, odprężeni, pełni motywacji do pracy, wraca chęć do życia. To co najczęściej podkreślają to to, że odnaleźli miejsce, do którego zawsze z chęcią się wraca.

Zapraszamy na stronę internetowąwww.milomlynzdroj.pl

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie