1

Wisła Kraków

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Za tydzień Warta Poznań pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, natomiast Wisła Kraków w Lubinie podejmie Zagłębie.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Warta Poznań remisuje z Wisłą Kraków 1:1.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w polu karnym Warty najlepiej odnalazł się Michal Frydrych i strzałem głową doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Michal Frydrych doprowadza do wyrównania!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Natomiast Nikola Kuvelijić pojawił się w miejsce Gieorgija Żukowa.

• Dwie ostatnie zmiany w barwach Wisły Kraków. Patryk Plewka zmienił Konrada Gruszkowskiego

• Dor Hugi oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Adrian Lis.

• W zespole Warty Poznań Mario Rodriguez pojawił się w miejsce Adama Zrelaka.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Warty zrobiło się gorąco, ale Felicio Brown Forbes nie zdołał oddać strzału z bliskiej odległości.

• Po zdobyciu bramki Warta kontroluje grę. Gospodarze rozgrywają piłkę spokojnie w środku pola.

• Natomiast Jan Kliment pojawił się w miejsce Michala Skvarki.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Dor Hugi zmienił Yawa Yeboaha

• Po fantastycznym prostopadłym podaniu do piłki dopadł Adam Zrelak i z zimną krwią, mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Adam Zrelak otwiera wynik meczu w Grodzisku Wielkopolskim!

• Natomiast za kontuzjowanego Szymona Czyża na placu gry pojawił się Mateusz Czyżycki.

• Dwie zmiany także w zespole Warty Poznań. Jakub Sangowski zmienił Mateusza Kuzimskiego

• Pierwsza zmiana w szeregach Wisły Kraków. Stefan Savić zmienił Mateusza Młyńskiego.

• Szymon Czyż ucierpiał po jednym ze starć.

• Yaw Yeboah chciał przedrzeć się środkiem pola, ale stracił piłkę na wysokości trzydziestego metra przed bramką rywali.

• Jan Grzesik wpadł z piłką w pole karne Wisły, oddał strzał, ale Paweł Kieszek zdołał odbić uderzenie na rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Wisły.

• Odpowiedź Warty i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Początek drugiej połowy mocniej rozpoczęła Wisła Kraków. Goście raz za razem atakują pole karne rywali.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Po beznadziejnej pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

• Felicio Brown Forbes dostał piłkę przed polem karnym Warty, ruszył na bramkę gospodarzy, oddał strzał, ale świetnie interweniował Adrian Lis!

• Szymon Czyż zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Paweł Kieszek.

• Wisłą Kraków w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce, oddala zagrożenie od własnej bramki, ale sama w sumie nie kwapi się do ataków.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Warty, ale ponownie bez zagrożenia.

• W dzisiejszym spotkaniu rywalizacją toczy się głównie w środku pola. Na razie nie jest to najciekawsze spotkanie dla postronnych obserwatorów.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Wisła Kraków wywalczyła rzut wolny, ale daleko od pola karnego rywali.

• Wisła Kraków stara dłużej utrzymać się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Po akcji lewą stroną boiska zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale ostatecznie Szymon Czyż nie zdołał przeciąć podania wzdłuż bramki.

• Nieśmiało atakuje dzisiaj Wisłą Kraków. Yaw Yeboah dostał piłkę w polu karnym Warty, ale nie wykorzystał sytuacji.

• Mateusz Młyński dośrodkował w pole karne Warty, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Na początku spotkania zdecydowanie lepiej prezentuje się Warta Poznań, ale na razie nie potrafi znowu przedostać się w pole karne Wisły.

• Wisła Kraków zaatakowała skrzydłem, ale nie nikt nie zdołał przetransportować piłki w pole karne gospodarzy.

• Warta Poznań wciąż naciska, ale tym razem piłka wylądowała w rękach Pawła Kieszka.

• Ależ początek meczu w wykonaniu Warty Poznań! Mateusz Kuzimski trafił do bramki Wisły, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast to mikołajkowe zestawienie Warty Poznań:

• Oto skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie oba spotkania pomiędzy dzisiejszymi rywalami zakończyły się zwycięstwem Warty. W Grodzisku Wielkopolskim wygrała 2:1 po trafieniach Jana Grzesika i Mateusza Kuzimskiego, natomiast w Krakowie padła tylko jedna bramka, a zdobył ją także Mateusz Kuzimski.

• Natomiast Wisłą Kraków jest podbudowana ograniem Widzewa Łódź w Pucharze Polski i awansem do ćwierćfinału tych rozgrywek. Na krajowym podwórku "Biała Gwiazda" przegrała dwa ostatnie spotkania, ale wcześniej wygrała prestiżowe derby Krakowa. Mimo wszystko wydaje się, że Wisła jest w lepszej formie od jej dzisiejszego rywala.

• Warta Poznań w ostatnich tygodniach wygrała tylko spotkanie z Piastem Gliwice na początku listopada. Ostatnie dwa spotkania kończyły się porażkami. Przed ograniem Piasta drużyna z Poznania zanotowała fatalną serię dziesięciu kolejnych spotkań bez zwycięstwa.

• Wisła Kraków wcale nie spisuje się dożo lepiej. "Biała Gwiazda" ma na swoim koncie siedemnaście "oczek" i pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. W ostatnich tygodniach Wisłą notuje bardzo słabe wyniki i niewiele zapowiada poprawę.

• Warta Poznań zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma swoim koncie jedenaście punktów. Jednak drużyna z Poznania do bezpiecznej lokaty traci tylko jeden punkt. Dzisiejsze zwycięstwo może wiele zmienić w postrzeganiu zespołu Warty, jednak wydaje się, że obecny sezon będzie dużo cięższy od poprzedniego.

• Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.