UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców dzieci zgłoszonych do akcji

Akcja specjalna UŚMIECH DZIECKA
Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji UŚMIECH DZIECKA.

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o zgłoszeniu dziecka lub dzieci do naszej akcji. Z pewnością najbliżsi chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą komunikatora (np. Messengera na Facebooku lub Skype'a).

DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem dziecka i instrukcją głosowania. Napisz, że Twoja pociecha może trafić na okładkę gazety i zdobyć nagrody. Znajomi z Facebooka z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Link do niej przesłaliśmy SMS-em w wiadomości o rozpoczęciu głosowania. Jeśli nie otrzymałaś grafiki możesz ją bezpłatnie zamówić - KLIKNIJ i wypełnij formularz
  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest dziecko, na którego oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każdy rodzic może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich osób, które oddały głosy na jego dziecko.

Jeśli chcesz przesłać taką wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów!

Materiał oryginalny: UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców dzieci zgłoszonych do akcji - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie