Ulica należy do klanu. Arabscy gangsterzy opanowali miasta Niemiec

  • Polska

Andrzej Dworak

Kilka miesięcy temu informacje o niesłychanym rozmiarze zorganizowanej przestępczości nagle opanowały niemieckie media. Arabskie klany sprawują władzę nad całymi dzielnicami wielu miast, trudnią się prostytucją, handlem narkotykami, wymuszeniami, kradzieżami i zabójstwami! Policja jest bezradna! Bandyci śmieją się w twarz!
Do niektórych dzielnic lepiej się nie zapuszczać. Rządzą tam arabskie bandy, a niemiecka policja jest bezradna (kadr z filmu „Berlińskie psy”)
 Netflix/”DOGS OF BERLIN”

Problem narastał latami i siła przestępców budowała się powoli, a odpowiedzialni za praworządność woleli tego nie widzieć lub nie byli dość sprawni, by temu zaradzić. Sytuację zmienił pewien pogrzeb - opinia publiczna doznała szoku, kiedy na muzułmańskim cmentarzu w dzielnicy Berlin-Schöneberg pojawiły się dwa tysiące żałobników żegnających w ostatniej drodze Nidala Rabiha, jednego z najbardziej znanych gangsterów w stolicy Niemiec. Wówczas władze postanowiły działać.

Takiego pogrzebu nie powstydziłby się ojciec chrzestny mafii. Z wielkim przejęciem, wśród szlochów kobiet, przy niesłychanej godności malującej się na twarzach mężczyzn, z pieczołowitym zachowaniem nakazów sunny złożono do grobu ukierunkowanego na Mekkę owiniętą w palestyńską flagę trumnę Nidala Rabiha. Jego ciało przeszyło osiem kul. Był ciężko ranny.

 Twitter

Zrzucili gejów z wieży... Państwo Islamskie znów szokuje świ...

Przed szpitalem, w którym lekarze walczyli o życie Nidala Rabiha, zebrał się tłum składający się z członków klanu. Zebrani zachowywali się agresywnie, zatrzymali ruch w całej okolicy i napastowali pracowników szpitala. 36-letni gangster zmarł.

ZOBACZ TEŻ | Polityk prawicowej AfD ciężko pobity w Bremie

Źródło:
RUPTLY

W dniu śmierci, 9 września, Nidal Rabih wybrał się na spacer do parku Tempelhofer Feld - popularnego wśród berlińczyków terenu zielonego utworzonego z dawnego obszaru wojskowego koło byłego lotniska. Była piękna wczesnojesienna pogoda, na wietrze furkotały latawce puszczane przez dzieci i ich rodziców, wokół dzieciaki jeździły na deskorolkach, a dorośli zażywali świeżego powietrza. Nidal Rabih szedł z żoną i dwojgiem dzieci na grilla urządzanego w parku przez członków jego klanu. Był jeszcze na skraju pola, kiedy zaskoczyli go zabójcy. Oddali kilka strzałów, a później podeszli do leżącego i wystrzelili jeszcze parę razy.

Arabskie klany w miastach Niemiec zajmują się rozbojami, kradzieżami, prostytucją oraz wymuszeniami

Tak zginął lokalny boss, szef klanu Rabih, który od ćwierć wieku był kimś w przestępczym środowisku arabskich gangsterów, który zyskał bandycką sławę najgroźniejszego łotra w Berlinie, spędził pół życia w więzieniu, a swój proceder zaczął jako 11-latek od kradzieży i pobić, a jako 14-latek wsadził nóż w plecy innego nastolatka. Jego pogrzeb wstrząsnął Berlinem. A w dzielnicy Neukölln będącej matecznikiem klanu Rabih rośnie od tego czasu strach przed krwawą zemstą i potyczkami rodzin.

Wojny plemienne

Rodzina Rabih nie zalicza się do największych klanów w Berlinie, ale ostatnio wiązał ją sojusz z osławionym gangiem Abou-Chaker. Jego szef Arafat Abou-Chaker miał wśród licznych interesów także kontrakt z najbardziej znanym niemieckim raperem Bushido. Kilka miesięcy temu Bushido, zdobywca prestiżowej nagrody Bambi, zerwał kontakty z Arafatem, poszukał ochrony u innych klanów, i od tej pory on i jego rodzina drżą o życie, a między dawnymi i obecnymi partnerami biznesowymi Bushida narasta konflikt. Gangsta rap to po prostu jeszcze jeden świetny interes, a poza tym ktoś, kto może poszczycić się takim artystą jak Bushido (trochę jak niegdyś boss mafii Willie Moretti Frankiem Sinatrą), zyskuje uznanie u wyznawców rapu, jakim są młode gangusy z arabskich klanów. To całkiem duży krąg słuchaczy, a przynajmniej od chwili telewizyjnej emisji serialu „4 Blocks” o arabskich przestępcach ich świat wszedł do kultury masowej. I nic nie wskórają przedstawiciele prawa, którzy zarzucają serialowi fascynację ciężkimi przestępstwami - w płatnym kanale TNT leci już drugi sezon. Policjanci mogą się wściekać, a dzieciaki z Neukölln zachwycają się idolami bandytami.
Nidal Rabih mógłby być z pewnością wzorem dla którejś z serialowych postaci. Można by przenieść na ekran żywcem scenę, w której gangster kilka miesięcy przed śmiercią siedział w jednym z barów z sziszą (świetny biznes do prania pieniędzy) w swojej dzielnicy i na nowo rozdzielał licencje na handel narkotykami na swoim terenie. 40 euro dziennie wyniosła stawka dla dilerów. I nikt nie protestował. A potem doszło do strzałów w parku Tempelhofer Feld. Sprawców nie znaleziono, motywem zabójstwa były gangsterskie interesy, chociaż nie wyklucza się motywów osobistych - zabity jakiś czas przed śmiercią pobił dotkliwie członka innego klanu. Tarcia i strzelaniny mają miejsce co jakiś czas, bo w samym Berlinie i jego okolicy działa 20 klanowych gangów gromadzących około 10 tys. żołnierzy.

Policja przygląda się, czasem działa

Po zamordowaniu Nidala Rabiha policja wzmocniła obecność w dzielnicach uznawanych za tereny klanów. Przechodzi do działania, ale często okazuje się, że są miejsca, gdzie jej władza nie sięga. Zwyczajna kontrola drogowa - choćby jej próba - na Hermannstraße w Neukölln wywołuje natychmiastową reakcję. Radiowóz zostaje otoczony

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.02.2019, 22:46

Ewidentnie tekst napisany przez upośledzonego Ruska

09.02.2019, 19:24

Przeczytanie calego artykulu ze zrozumieniem pomoglo by...

06.02.2019, 20:33

TY się w rozwoju cofasz? Napisz może coś w języku Polskim.

05.02.2019, 11:32

W "gej-europie" rodzina jest rozbijana i powoli staje się niczym - u nich rodzina jest wszystkim, my mamy się brzydzić siłą - u nich brak siły do oznaka do pogardy. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji cywilizacji? Odpowiedź może być tylko jedna.

04.02.2019, 14:48

Od kilku lat powtarzam znajomym - choć nie wierzą w to - że , UE rozpadnie się za lat kilka . Jest już to całkiem bliskie .

04.02.2019, 14:40

Niemcy mają to , co mieć chcieli !

04.02.2019, 10:15

HAhahaha, wszystko wraca niemiaszki, wszystko wraca...

04.02.2019, 02:28

Meczennicy palestynscy to albo terrorysci albo gangsta

03.02.2019, 18:48

TELE FUNIA 5g z uE

777 (gość) 03.02.19, 18:45:35

Zgłoś naruszenie treści
Już oceniłeś tę opinię.
+1

W PRowWADZENIE GROZI LIKWIDACJOM PAŃSTWOWYCH NORM ZDROWOTNYCH POLA MAGNETYCZNEGO KTÓRE POwodUJE RAKA A WZROST BENDZIE KLIKAnaSTOKrotNY BO LICZY SIE KASA ZA PRzeSSył DANYch

03.02.2019, 18:29

Bardzo dobrze!

03.02.2019, 17:43

DELP HIny PO MAKARONIE MAKRELE Z ANTIFY DDR I POlACKIE GHANGS STERY PO DONKU COR LE0NE BOSSkiE BO ŚFIŃTE I BOGate A NIE MAJON CE SUmienia WIENC STALE NIE NARZARTE I CZYSTE BO NIEurzyWAŃIE.

03.02.2019, 08:19

Gdzie te przydupki sie urodzily, kto ich wychowal ?
Tego nie mozna czytac, destruktorzy narodu polskiego,
wstyd i hanba. Sami sie wzajemnie wykonczycie, demokracji sie jeszcze nie nauczyliscie a plujecie na wszystko I wszystkich.
Historii nauczyliscie sie przy dopalaczach I alkoholu ...wielkie biale orleta z zadupia wielkiej wszechmocnej sarmackiej krainy.

02.02.2019, 16:09

polskiego marszałka Rydza-Śmigłego:
"Poland wants war with Germany and Germany will not be able to avoid it even if she wants to."
Polska chce wojny z Niemcami i Niemcy nie będą mogły jej zapobiec nawet gdyby tego chciały.
Ten Rydz-Śmigły też był cholernie "waleczny". O jego poziomie inteligencji wolę się nie wypowiadać.

02.02.2019, 15:55

Andrzej Dworak to jakiś nowy w redakcji? Nie wie, że GK jest multi kulti a właściciel jest Niemcem? Zaraz to dojczen wydawcen zobaczy i zostanie po tym artykule „ups... 404 strony nie znaleziono” :)

02.02.2019, 13:24

Jesteś polskim żydem z historią ze wschodu

02.02.2019, 12:18

Lewactwo KODziarze ObywateleRP to gorsze zagrożenie niż muzułmanie, tym w Polsce powinniśmy się martwić. A nie gledzenie że Niemcy są terroryzowani, a niech ich terroryzują, ja nie mam nic przeciwko.

02.02.2019, 08:39

Na dodatek jeszcze niemiecki paszport.
Dzisiaj oczywiście nie wolno pytać kto to był, broń Boże nazwisko (RODO) a byli w ten proceder zamieszani przedstawiciele wszystkich partii będących w tamtych latach u władzy w BRD i w poszczególnych landach. Najgorzej jest w Berlinie i Płn. Nadrenii Westfalii. Berlin jest kompletnie "zasyfiony" - bandyci, zieloni wyznawcy gender i skorumpowani, nieudolni politycy wszystkich szczebli z Makrelą na czele.

02.02.2019, 06:38

"Zawsze pod krzyżem, zawsze pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak biedakiem".
"Modlą się pod figurą, a Diabła mają za skórą". Polskę zniszczyli rodzimi kompradorscy politycy!
Amen.

02.02.2019, 06:17

Na "przystanku róbta co chceta" młodzież tapla się w błocie, ciężko odróżnić kto kolorowy, a kto biały. Szanujące się Polki nie będą uprawiać seksu z Semitami. Islam dopuszcza 4 żony, a nałożnic bez ograniczeń. Wśród politykierów mamy też "bajzel taty", "bajzel mamy" etc.

02.02.2019, 05:54

500+, itp.

02.02.2019, 04:26

To były zapewne córki jakiejś lewackiej rodziny, bo tylko tam takie czuby chodzą, ich mogą gnebic tak samo jak Niemców. Nie będę żałował.

02.02.2019, 04:15

Bo my jesteśmy Słowianie, a Niemcy to ch.. wie kim oni są. Lud słowiański walecznosc ma we krwi.

01.02.2019, 23:57

Kwestia czasu. Albo zapanuje "religia pokoju" albo znajdzie się następca Hitlera. Innej możliwości nie ma.

01.02.2019, 23:35

ktoś musi przecież psie odchody sprzątać (pies dla muzułman jest nieczysty)

01.02.2019, 22:51

Nostradamus przepowiednia że Polska razem z Francją wypędzą muzułmanów i podziela między sobą Europe. Naród niemiecki przestanie istnieć, a my powrócimy do swojej pierwotnej nazwy, Lechistan.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3