1/15
Na zakończenie sezonu reprezentacyjnego kadry kobiet kobiet,...

Przekonujące zwycięstwo polskich siatkarek nad Szwajcarkami

Na zakończenie sezonu reprezentacyjnego kadry kobiet kobiet, drużyna Jacka Nawrockiego dwukrotnie zmierzyła się w Łodzi ze Szwajcarią. O ile pierwsze starcie było zacięte (wygrane przez Polski 3:2), o tyle w drugim gospodynie nie dały rywalkom szans na zwycięstwo. Przegrały dopiero w dodatkowym secie. Zobacz fotorelacje ze tego wydarzenia.

Polska – Szwajcaria 3:0 (25:19, 25:18, 25:22); dodatkowy set – 21:25
Polska: Alicja Grabka, Weronika Centka, Anna Stencel, Paulina Damaske, Karolina Drużkowska, Monika Fedusio, Maria Stenzel (libero) oraz Julia Twardowska, Martyna Łazowska, Zuzanna Górecka, Martyna Świrad, Monika Jagła (libero). Trener: Jacek Nawrocki