Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Trzaskowski zostawił Warszawę na pastwę deszczu MEMY. Ulewa w Warszawie inspiracją dla pasków TVP Info. Co myślą o tym internauci?

TK
Trzaskowski zostawił tonącą Warszawę? Tak wynika z pasków TVP Info. Burza nad Warszawą, spowodowała nie tylko utrudnienia w stolicy, ale również wywołała falę memów w mediach społecznościowych. Jak zauważa TVP, kandydat na prezydenta Polski Rafał Trzaskowski nie odniósł się w mediach społecznościowych do zaistniałej sytuacji. Czy Trzaskowski, jako kapitan statku, miał prawo zostawić go w czasie ulewy? Zobacz głosy internautów na temat tej sytuacji. FB / Sekcja Gimnastyczna / demotywatory.pl / kwejk.pl / Internet
Trzaskowski zostawił tonącą Warszawę? Tak wynika z pasków TVP Info. Burza nad Warszawą, spowodowała nie tylko utrudnienia w stolicy, ale również wywołała falę memów w mediach społecznościowych. Jak zauważa TVP, kandydat na prezydenta Polski Rafał Trzaskowski nie odniósł się w mediach społecznościowych do zaistniałej sytuacji. Czy Trzaskowski, jako kapitan statku, miał prawo zostawić go w czasie ulewy? Zobacz głosy internautów na temat tej sytuacji.

Trzaskowski zostawił tonącą Warszawę MEMY

Rafał Trzaskowski zostawił Warszawę na pastwę żywiołu? Po burzy, która miała miejsce 29 czerwca 2020 pojawiły się takie głosy. TVP mówi o kryzysie i piętnuje nieobecność gospodarza miasta przy pomocy pasków.

TRZASKOWSKI ZOSTAWIŁ TONĄCĄ WARSZAWĘ
ZOBACZ MEMY INTERNAUTÓW

Wskutek ulewy m.in.:

  • zalanych zostało wiele warszawskich ulic,
  • pojawiły się utrudnienia związane z funkcjonowaniem metra,
  • pod wodą znalazł się Plac Trzech Krzyży.

Trzaskowskiego nie ma w Warszawie. Czy rząd znów będzie musiał uratować mieszkańców miasta? - brzmi pasek, który pojawił się na antenie TVP Info.

Stacja podkreśliła również, że w tym samym czasie premier Mateusz Morawiecki zwołał "spotkanie szefów służb w celu wsparcia działań pomocowych w Warszawie".

Zobacz koniecznie

Czy gdyby Trzaskowski był w Warszawie, to powstrzymałby siły natury? Taka dyskusja rozpętała się w internecie, który został zalany falą memów. Najlepsze z nich zobaczysz w galerii zdjęć.

Ulewa w Warszawie inspiracją dla TVP Info

Gdzie w czasie ulewy był Rafał Trzaskowski? Kandydat na prezydenta znajdował się wówczas w Grudziądzu, gdzie prowadził kampanię wyborczą przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Musisz to wiedzieć

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Materiał oryginalny: Trzaskowski zostawił Warszawę na pastwę deszczu MEMY. Ulewa w Warszawie inspiracją dla pasków TVP Info. Co myślą o tym internauci? - Dziennik Zachodni

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

w︆ww︆︆.︆︆kk︆iss︆.︆︆c︆lub - niesamоwity serwis rаndkowy dlа dоrosłych, którzy chcą znaleźć partnera dо seksu

Dodaj ogłoszenie