Trwa rekrutacja na studia podyplomowe FIFA/CIES

  Trwa rekrutacja na studia podyplomowe FIFA/CIES

  Anna Nagel

  Polska

  Polska

  Trwa rekrutacja na studia podyplomowe FIFA/CIES

  ©Sylvia Dabrowa

  Ruszyła rekrutacja na piątą edycję prestiżowych studiów podyplomowych FIFA/CIES Sports Management Programme. To unikalny program stworzony z myślą o rozwoju dyscypliny zarządzania w sporcie. Uczestnicy zajęć będą mogli wziąć udział w organizowaniu największych wydarzeń na PGE Narodowym.
  Trwa rekrutacja na studia podyplomowe FIFA/CIES

  ©Sylvia Dabrowa

  Zajęcia odbywają się pod auspicjami FIFA, co sprawia, że Sport Management Programme to jeden z najbardziej prestiżowych kierunków studiów podyplomowych w Polsce. To szansa na międzynarodową karierę dla najbardziej uzdolnionych studentów. Absolwenci programu mogą ubiegać się o stypendium FIFA Master.

  Podczas zajęć uczestnicy uzyskają wiedzę z zakresu zarządzania, planowania i organizowania imprez sportowych.
  Program jest realizowany z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk. Dodatkowym atutem jest możliwość zobaczenia od środka organizacji najważniejszych wydarzeń odbywających się na PGE Narodowym.

  – Udział w przygotowaniach największych wydarzeń organizowanych na PGE Narodowym to nieocenione doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. To unikalna szansa dla osób chcących rozwijać swoją wiedzę z zakresu zarządzania w sporcie. Studia FIFA/CIES Sport Management Programme są gwarancją zajęć z najlepszymi wykładowcami oraz praktykami ze świata sportu i biznesu – mówi Prezes Zarządu Operatora PGE Narodowego Alicja Omięcka.

  Studia adresowane są zarówno do tych, którzy już dziś działają w sporcie czy biznesie, jak i osób, które stawiają na tym polu pierwsze kroki. Rekrutacja na studia trwa do 30 września 2018 roku. O przyjęciu decyduje rozmowa kwalifikacyjna, która będzie odbywać się w języku angielskim. Rozmowy będą odbywać się w terminie od 9-10 października.


  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo