Tragedia w Egipcie. Nowe informacje o wypadku Ilony Rafalskiej. Jak zginęła radna Ilona Rafalska, jej siostra i ich znajomy

Marcin DardaZaktualizowano 
Ciała trójki Polaków, w tym radnej łódzkiego sejmiku Ilony Rafalskiej, którzy zginęli tragicznie 7 maja w Egipcie, zostaną przetransportowane do Polski najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Tymczasem pojawiły się pierwsze informacje o okolicznościach wypadku, który wstrząsnął nie tylko bliskimi zmarłych.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE
Ciało radnej Ilony Rafalskiej, która zginęła tragicznie w Egipcie, zostanie przetransportowane do Polski najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Do polski zostaną przewiezione również ciała jej siostry i znajomego którzy zginęli w wypadku wraz z radną łódzkiego sejmiku. Tymczasem pojawiły się pierwsze informacje o okolicznościach wypadku, który wstrząsnął nie tylko bliskimi zmarłych.

Ilona Rafalska, jej siostra i ich wspólny znajomy, wylecieli do Hurghady 2 maja, czyli w dzień urodzin radnej, a zwiedzanie Egiptu miało być prezentem urodzinowym, który sprawiła sama sobie. Nie była to wycieczka zorganizowana przez biuro podróży. Według naszych nieoficjalnych informacji, do wypadku (7 maja) doszło na trasie do Asuanu, na południu Egiptu. Wynajęty samochód prowadził Egipcjanin, który jako jedyny przeżył wypadek i w stanie ciężkim znajduje się w szpitalu. Przyczyną najprawdopodobniej było pęknięcie opony, natomiast z trójki tragicznie zmarłych Ilona Rafalska jako jedyna nie poniosła śmierci na miejscu, a w szpitalu.

Ciała zostaną sprowadzone do kraju prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, czynności konsularne opóźnia w Egipcie okres Ramadanu. Ich transportem z Okęcia oraz organizacją pogrzebów zajmie się firma "H.Skrzydlewska". Jak ustaliliśmy, to decyzje podjęte przez najstarszego syna Ilony Rafalskiej, a także małżonki zmarłego w Egipcie mężczyzny.

Ilona Rafalska była radną trzech kadencji łódzkiego sejmiku, reprezentowała okręg kutnowsko - zgierski. W okręgu oraz w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie mieszkała, była znana przede wszystkim z wielu akcji charytatywnych, w które się angażowała.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Materiał oryginalny: Tragedia w Egipcie. Nowe informacje o wypadku Ilony Rafalskiej. Jak zginęła radna Ilona Rafalska, jej siostra i ich znajomy - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
P
Przyjaciolka
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-20T20:53:53 02:00, Gość:

Fakt tragedia

Tylko jak się kończy wyjazd z kochankiem i zabiera się męża innej kobiecie

Byles/byłaś prześcieradłem na łóżku Pani Ilony, że jesteś taka/taki poinformowany o Jej sprawach prywatnych (czyt. Lozkowych)?

Tak na prawdę GÓWNO wiesz o jej życiu prywatnym więc zamilcz na wieki.

zgłoś
m
micho

"H.Skrzydlewska" - wytłuszczone :D :D

powinno być "H.Skrzydlewska tel. xxx-xxx-xxx - korzystne ceny i rabaty itp." :D

zgłoś
r
romson
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-12T15:08:42 02:00, Kitek:

Święte SŁOWA!!!

Była zaprzyjaźniona z córunią od tatusia łowcy skór, ukochanego miłośnika kropki!

zgłoś
r
romsom
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-10T13:13:20 02:00, twarożek:

Złodziejską i antypolską partią jest pis!!!!!

PiS =PO tacy sami złodzieje ! PRAWAKI oszustne won z Łodzi!!!

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-20T20:53:53 02:00, Gość:

Fakt tragedia

Tylko jak się kończy wyjazd z kochankiem i zabiera się męża innej kobiecie

Tragedia :(

zgłoś
G
Gość
2019-05-12T00:48:53 02:00, Kasia:

Bez biura podróży do Egiptu? Wyjątkowa głupota.

Bez biura bo to był wyjazd z kochankiem

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-12T15:08:42 02:00, Kitek:

Święte SŁOWA!!!

2019-05-20T21:03:10 02:00, Gość:

Co za różnica czy z PiS-u czy z Po

Ale Aleksandrowianki odetchneły że ich mężowie teraz będą grzeczni

2019-05-20T21:05:01 02:00, Gość:

Daj spokój co kobieta sobie używała to jej

Ciekawe czy Burmistrz tam nie moczył sobie bo teraz organizuje pogrzeb

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-12T15:08:42 02:00, Kitek:

Święte SŁOWA!!!

2019-05-20T21:03:10 02:00, Gość:

Co za różnica czy z PiS-u czy z Po

Ale Aleksandrowianki odetchneły że ich mężowie teraz będą grzeczni

Daj spokój co kobieta sobie używała to jej

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-12T15:08:42 02:00, Kitek:

Święte SŁOWA!!!

Co za różnica czy z PiS-u czy z Po

Ale Aleksandrowianki odetchneły że ich mężowie teraz będą grzeczni

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

2019-05-20T20:53:53 02:00, Gość:

Fakt tragedia

Tylko jak się kończy wyjazd z kochankiem i zabiera się męża innej kobiecie

Tragedia

Ale nie miała sumienia zrobić krzywdę innej kobiecie

Cały Aleksandrów wie że lubiła ten sport

zgłoś
G
Gość
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

Fakt tragedia

Tylko jak się kończy wyjazd z kochankiem i zabiera się męża innej kobiecie

zgłoś
P
Przemo

Gdyby to był ktos z pisu, to byłby to zamach lub sabotaz, a wina bylaby na najwyzszych stolkach, a tak to tylko wypadek śmiertelny.

zgłoś
K
Kitek
2019-05-10T13:11:39 02:00, ~observer:

Wieka tragedia. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dobry człowiek, tylko Szkoda, że zaangażowała się w tak złodziejską partię jak PO :(

Święte SŁOWA!!!

zgłoś
K
Kasia

Bez biura podróży do Egiptu? Wyjątkowa głupota.

zgłoś
G
Gość

Dzień dobry, spotkam się z Mężczyzną na dyskretne i tajemne wizyty. Mam 21 lat jestem po rozwodzie i nie chce faceta na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten serwis : www.czatkobiet.pl/motylek19

zgłoś
Dodaj ogłoszenie