To się oglądało! Najpiękniejsze lekkoatletki [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Wrocławska

fot. Andrzej Banaś

Podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Glasgow kibice podziwiali nie tylko zmagania sportowe, ale też piękne zawodniczki z całego kontynentu. Zobacz najpiękniejsze lekkoatletki na świecie (zdjęcia wykonano podczas MŚ w Londynie w 2017 roku) >>>

Wideo

polecane: MiauCzat: Wiktoria Gąsiewska o miłości do Adama! Kiedy ślub?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.03.2019, 16:07

Zdjecie 54, najladniejsza

04.03.2019, 19:00

za ten "artykuł" powinniście skończyć jak Kevin Spacey

04.03.2019, 18:56

Jak zawsze, najwyższy poziom merytoryczny. Czy redakcja może zgłębić temat tych zesztywniałych sutków z jednego z ostatnich zdjęć? To ważne w sporcie.

04.03.2019, 16:04

Nie no k... The Oscar goes to picture nr 54. Dla mnie bomba, ciekawe o Wy tam pijecie w tej gazecie.

04.03.2019, 12:28

Z twarzy niezła dupa.

04.03.2019, 12:12

Nie wiem jaki idiota lub napaleniec zilustrował tekst o ładnych sportsmenkach zdjęciem samej tylko pupy jednej z nich.
Jeszcze bym zrozumiał (z trudem) jakby to było kolejne zdjęcie w galerii, ale jako główne??
Może to jakiś typek dla którego ogólnie słowa "ładna kobieta" kojarzy się z tyłkiem?

18.08.2017, 11:01

powinienes sie leczyc

16.08.2017, 21:49

Dżindzaletaite ma pęknietego buta

16.08.2017, 20:14

fotografować pupy kobiet w czasie zawodów, ostatecznie te panie były w pracy, a może fot. banaś fotografował też pupy męskie w opiętych gatkach?
czekam na "artykuł" najprzystojniejsi lekkoatleci

16.08.2017, 18:21

46 - tylko i wyłącznie Pani z tego zdjęcia

16.08.2017, 09:50

ahahahahahahahahahah, dawno się tak nie uśmiałem przy kawie :)

16.08.2017, 04:52

Jakos te zdjecia opisac, nazwisko?, dysciplina? chyba ,ze wszystkie to BANAS !!!!!!

15.08.2017, 14:14

Może sobie kogoś znajdziesz.

15.08.2017, 12:21

Obrzydliwy, seksistowski artykuł. Dlaczego nie "najlepsze lekkoatletki"?