Te znaki zodiaku przyciągają się jak magnes: Czyją bratnią duszą jest Skorpion, a czyją Waga? Oni nie mogą bez siebie żyć [15.01.2021]

Wróżka Conwenna
Które znaki są dla siebie stworzone? Sprawdź! Unsplash
Te znaki zodiaku przyciągają się jak magnes: dla kogo jest stworzony Skorpion, a dla kogo Panna i Strzelec? Czy to, jakim znakiem zodiaku jesteśmy, może wskazać nam prawdę o sobie, a także to, z kim powinniśmy wchodzić w głębszą relację? Zdaniem fanów astrologii - tak. Do każdego znaku zodiaku przypisuje się cechy, które mogą określać czy wpływać na pewne dziedziny naszego życia. Które znaki zodiaku przyciągają się niczym magnes, tworząc mieszankę wybuchową? Z kim będzie po drodze Pannie, a z kim Skorpionowi? Sprawdźcie w horoskopie miłosnym, który przygotowała dla Was Wróżka Conwenna.

Bez kogo nie może żyć Byk, a bez kogo Waga? Znaki zodiaku, które przyciągają się jak magnes

Cechy charakteru, które przypisane są do konkretnego znaku zodiaku mogą być cenną wskazówką. Często, nawet jeśli nie wierzymy w horoskopy i magię, trudno nie zgodzić się z wartościami, które przypisuje do nas znak zodiaku. Przykładowo:

  • Barany, zgodnie z charakterystyką znaków zodiaku są odważne i pewne siebie, wojownicze i nierzadko impulsywne.
  • Rakom zaś przypisuje się wrażliwość i cierpliwość, ale wspomina się również o tym, że osoby spod tego znaku zodiaku bywają egocentryczne i kapryśne.
  • Zodiakalnego Strzelca określa się jako energicznego i pracowitego, jednak ze skłonnością do bycia zarozumiałym czy próżnym.

Zdaniem wielu, charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, to także świetny drogowskaz w wielu dziedzinach naszego życia - w pracy, w przyjaźni, a także w życiu miłosnym.

Czytaj także

Znaki zodiaku, które nie mogą bez siebie żyć: Które znaki zodiaku tworzą udane pary, a które połączenie rozpocznie lawinę problemów?

Które znaki zodiaku przyciągają się niczym magnes? Które znaki zodiaku powinny się spotkać, aby stworzyć udany związek? Których znaków Baran, Panna czy Koziorożec powinni unikać jak ognia, a do których lgnąć?

Znaki zodiaku, które nie będą bogate: kasa przelatuje im prz...

"Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy" - Victor Hugo

Przekonajcie się, które znaki zodiaku się przyciągają, tworząc mieszankę wybuchową, a które powinny się unikać!

Te znaki zodiaku przyciągają się jak magnes: Czyją bratnią d...

Zmniejszone dostawy szczepionek na COVID-19 do Europy

Wideo

Materiał oryginalny: Te znaki zodiaku przyciągają się jak magnes: Czyją bratnią duszą jest Skorpion, a czyją Waga? Oni nie mogą bez siebie żyć [15.01.2021] - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie