"Taśmy Morawieckiego". Politycy komentują nagrania:...

  "Taśmy Morawieckiego". Politycy komentują nagrania: "Odgrzewane kotlety" kontra "premier nie szanuje ludzi"

  TVN24/x-newa

  Polska

  Polska

  W ujawnionym fragmencie nagranej rozmowy w "Sowie i Przyjaciołach" Mateusz Morawiecki, ówczesny prezes banku BZ WBK stwierdził min., że ludzie są głupi, gdyż w wierzą w reklamę banku.
  - Taśmy, to odgrzewane kotlety. Najważniejsze jest to, że dzięki premierowi Polska ma lepsze wyniki gospodarcze niż miała za czasów jego poprzedników – uważa Patryk Jaki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy.

  Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej stwierdziła, że niegdyś nagrania były nazywane "taśmami prawdy", a teraz powinno je się nazywać "taśmami pogardy".

  - Kościółkowato-prawicowy Morawiecki okazał się człowiekiem, który gardzi ludźmi, nie szanuje ludzi i traktuje ich jak idiotów, bo czym innym jest stwierdzenie, żeby pracowali za miskę ryżu – powiedziała Katarzyna Lubnauer.

  Andrzej Halicki, poseł PO uważa, że słowa utrwalone na nagraniach są skandaliczne i druzgoczące dla wiarygodności Mateusza Morawieckiego.

  POLECAMY:


  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Co myślą politycy ? Jacy q..a politycy? Kto ? Salcie Lubnauer ?

  Złodziej Halicki ? (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Zapytajcie jeszcze Michnika i Urbana.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A niemiecka gadzinówka nadal swoje. Nie piszą "taśmy PO", tylko "taśmy Morawieckiego".

  W Niemczech cenzura ma się całkiem dobrze. Nie potrzeba na to specjalnych urzędów (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  kontrolujących. Wystarczy, że szef coś zasugeruje, a usłużni żurnaliści sami siebie będą cenzurowali. Nazywa się to ... samocenzura. Zabieg powszechnie stosowany w państwach lewackich.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  PRL bis to nie Polska!

  podatnik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Ciekawe co powstańcy, o których tak martwił się premier Morawiecki, myślą o tym za co polegli? PRL bis w dniu 11 października 2018 to bardziej kolonia niewolnicza niż kraj, stworzony przy stole...rozwiń całość

  Ciekawe co powstańcy, o których tak martwił się premier Morawiecki, myślą o tym za co polegli? PRL bis w dniu 11 października 2018 to bardziej kolonia niewolnicza niż kraj, stworzony przy stole zwanym okrągłym i podczas pijackich libacji w Magdalence pod polityczną mafię, kolesiów, przekrętów, złodziejstwa i niespotykaną arogancję władzy! Bardziej miejsce dla kombinatorów, gdzie zwykły człowiek jest niczym, a przestępców się chroni. Zwykły człowiek nie odczuwa że to "jego kraj", gdzie miliony młodych, zdolnych, wykształconych, kreatywnych ludzi wyjechało za przysłowiowym chlebem? Gdzie przyzwoity człowiek nie ma szans na pracę, bo ją po znajomości dostają kolesie, gdzie na badania czy operację czeka się kilka lat. I na koniec gdzie już w 2009 r. człowiek Prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego Piotr Kownacki jako prezes PKN Orlen zarabiał dziennie 31.000,00 PLN słownie trzydzieści jeden tysięcy złotych a maksymalna emerytura powstańca, który walczył za Warszawę wraz z kombatanckimi dodatkami wynosi 1.500,00 PLN słownie jeden tysiąc pięćset złotych miesięcznie!zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nie przegap

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Piękna Polka rodem z... Zimbabwe. Gugu Sibanda zdobyła tytuł miss! [ZDJĘCIA]

  Piękna Polka rodem z... Zimbabwe. Gugu Sibanda zdobyła tytuł miss! [ZDJĘCIA]