Targówek i Białołęka w kwiatach! Konkurs na najpiękniej ukwiecone balkony i tarasy

Materiał partnera zewnętrznego Atrium Targówek
Wiosna i lato na balkonie bywają fascynujące. Kwitnące kwiaty, pełne szklarnie, pierwsze zbiory ziołowo-warzywne i niepowtarzalny klimat, dzięki któremu można poczuć się zrelaksowanym. Wszystkich miłośników balkonowych aranżacji zapraszamy do wspólnej zabawy. Pokaż nam swój udekorowany kwiatami balkon i zgarniaj nagrody!

Atrium Targówek konkurs

Balkon: miejsce spotkań i relaksu

W tym roku Polacy jeszcze bardziej docenili własną przestrzeń i spojrzeli na nią inaczej, niż zwykle. Balkon czy taras stały się przedłużeniem domu i przestrzenią, w której spędzamy coraz więcej czasu. Spacerując po niektórych dzielnicach Warszawy, można podziwiać ogrom pracy i kreatywność właścicieli balkonów.

Spotkajmy się na balkonie, czyli sąsiedzkie relacje w praktyce

Kiedy Polacy zamknięci byli w swoich domach w ramach narodowej izolacji, zaczęła kwitnąć sąsiedzka wspólnota. To na balkonach ćwiczyliśmy z miejskimi trenerami, słuchaliśmy samo organizujących się koncertów, spotykaliśmy się, żeby brawami podziękować pracownikom służby zdrowia.

Teraz kiedy wciąż mamy ograniczone możliwości wyjazdów, balkony i tarasy jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu. Życie jednak powoli wraca do normy, która będzie oznaczać ciepłe wieczory i letnie weekendy spędzone na świeżym powietrzu. Balkony i tarasy stają się małymi dziełami sztuki, które bywają także inspiracją dla pozostałych mieszkańców. Dzięki temu Białołęka i Targówek po prostu rozkwitają i dlatego właścicieli najpiękniejszych balkonów na Targówku i Białołęce zapraszamy do wspólnej zabawy.

Galeria Handlowa Atrium Targówek postanowiła nagrodzić właścicieli najpiękniejszych balkonów na Białołęce i Targówku, dziękując tym samym za sprawianie, że w warszawskich dzielnicach żyje się lepiej.


Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś właścicielem pięknego, klimatycznego, wyjątkowego, ukwieconego balkonu lub tarasu – zrób zdjęcie i pochwal się swoją pracą innym. Zbierz pozytywne komentarze i zgarnij nagrody w konkursie. Jak to zrobić?

  1. Wejdź na profil Galerii Handlowej Atrium Targówek na Facebooku
  2. Dodaj zdjęcie swojego balkonu w komentarzu pod postem konkursowym.

Zaproś do zabawy rodzinę, znajomych i sąsiadów, których balkony podziwiasz od dawna.

Konkurs na najpiękniejszy balkon: kto ma szansę wygrać?

Właściciele balkonów, którzy wkładają ogromny wysiłek w przygotowanie przestrzeni na nowy sezon, z pewnością mają swoje sprawdzone sposoby na to, by balkon co roku wyglądał pięknie.

Jury konkursu zwróci szczególną uwagę na estetykę, oryginalność i kwiecistość balkonów.

Przygotuj najlepsze kompozycje, poczekaj na odpowiednie światło, stwórz wymarzony klimat i zrób zdjęcie swojego balkonu.

Jakie nagrody dla zwycięzców przygotowała Galeria Handlowa Atrium Targówek?

To jeden z tych konkursów, w których każdy może wygrać. Laureatami konkursu na najpiękniejszy balkon będą aż 33 osoby!

Jakie nagrody przygotowała Galeria Handlowa Atrium Targówek?

  • 3 nagrody główne, którymi są karty podarunkowe o wartości 300 zł
  • 30 wyróżnień, którymi są karty podarunkowe o wartości 100 zł

Nagrody będą przekazane zwycięzcom w postaci kart podarunkowych do Galerii Handlowej Atrium Targówek. Karta podarunkowa jako nagroda w konkursie daje swobodę wyboru. Można ją zrealizować według własnych potrzeb.

Konkurs na najpiękniejszy balkon: TERMINARZ

Zgłoszenia konkursowe w postaci zdjęć można udostępniać pod postem konkursowym na profilu Galerii Handlowej Atrium Targówek

do 30.06.2020

Ogłoszenie wyników konkursu już 2 lipca.

Karty podarunkowe, które są nagrodą dla laureatów będzie można wykorzystać do końca 2020 roku.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu

Dodaj ogłoszenie