0

Legia Warszawa

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego dnia!

• Koniec meczu w Szczecinie. Legia Warszawa skromnie wygrywa ze Świtem Skolwin 1:0.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Szymon Włodarczyk pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż pięć minut.

• Żółtą kartką ukarany także Rafael Lopes.

• Żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany Piotr Wojtasiak.

• Ostatnia zmiana w zespole Świtu Skolwin. Przemysław Żukowski zmienił Patryka Bila.

• Kolejna zmiana w szeregach Legii Warszawa. Jurgen Celhaka zmienił Bartosza Slisza.

• Żółtą kartką został ukarany Dawid Kisły.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Bartosz Slisz.

• Jakub Kuzko został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Trzecia miana w szeregach gospodarzy. Oskar Potoczny zmienił Kacpra Wojdaka.

• Bartłomiej Ciepiela dośrodkował w pole karne Świtu, ale bez zagrożenia.

• Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

• Jakub Kisiel pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Lindseya Rose.

• W zespole Świtu Skolwin Adrian Mach pojawił się w miejsce Adama Ładziaka.

• Lindsey Rose ucierpiał po jednym ze starć.

• Kolejny ostry faul gracza Świtu, tym razem bez żółtej kartki.

• Luquinhas dośrodkował wprost na głowę Mahira Emreliego, ale ten uderzył nad poprzeczką.

• To powinna być bramka dla Świtu! Po dośrodkowaniu w pole karne Legii przed szansą stanął Kacper Wojdak, ale dwa jego uderzenia na linii bramkowej zablokowali najpierw Artur Jędrzejczyk, a potem Mateusz Wieteska!

• Mahir Emreli został ukarany żółtą kartką.

• Mahir Emreli i Kacper Wojdak bardzo mocno ucierpieli po starciu przy linii bocznej.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Patryk Baranowski.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Luquinhas pojawił się w miejsce Ernesta Muciego.

• Natomiast dwie zmiany w zespole Legii Warszawa. Rafael Lopes zmienił Lirima Kastratiego

• W przerwie zmiana w zespole Świtu Skolwin. Adam Nagórski zmienił Pawła Krawca, który przed przerwą został ukarany żółtą kartką.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Szczecinie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Szczecinie. Do przerwy Legia prowadzi 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Paweł Krawiec został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kolejny atak Legii, ale tym razem strzał został zablokowany.

• Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Ernesta Muciego, ale ten uderzył bardzo niedokładnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło wprost na głowę Mahira Emreliego, jego strzał jeszcze zdołał obronić bramkarz Świtu, ale z dobitką nie miał już żadnych szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Lindsay Rose otwiera wynik meczu w Szczecinie!

• Ofensywny wypad gospodarzy nie zakończył się zagrożeniem pod bramką Legii.

• Szymon Kapelusz ucierpiał po jednym ze starć.

• Legia coraz bardziej naciska na przeciwników, ale wciąż bez efektów bramkowych.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Świtu, ale po raz kolejny bez zagrożenia.

• Lirim Kastrati po raz kolejny popędził skrzydłem i wywalczył tylko rzut rożny.

• Dośrodkowanie ze skrzydła zostało wypiąstkowane przez Cezarego Misztę.

• Gospodarze wywalczyli rzut z autu na wysokości pola karnego Legii.

• Po bardzo intensywnych pierwszych minutach meczu teraz piłkarze obu drużyn nieco zwolnili tempo.

• Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, ale ego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Przemysława Matłoki.

• Paweł Krawiec oddał strzał na bramkę Legii, ale dobrze interweniował także Cezary Miszta.

• Mahir Emreli stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale napastnika Legii powstrzymał bramkarz Świtu!

• W odpowiedzi zaatakowała Legia, ale obrońcy gospodarzy skutecznie interweniowali.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii i zrobiło się gorąco, ale ostatecznie żaden z graczy Świtu nie zdołał oddać celnego strzału.

• Rozpoczynamy mecz 1/16 finału Pucharu Polski!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Szczecinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Po niedzielnym meczu Legia Warszawa zmieniła szkoleniowca. Czesława Michniewicza zastąpił Marek Gołębiewski i dzisiaj czeka go pierwszy sprawdzian w roli trenera mistrza Polski.

• Natomiast Legia Warszawa zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W ubiegły weekend Legia została rozbita na wyjeździe przez Piast Gliwice aż 4:1 i była to czwarta porażka Legii z rzędu. Wcześniej z drużyną ze stolicy poradzili sobie Lech Poznań, Lechia Gdańsk i Raków Częstochowa.

• Świt Skolwin w tabeli swojej grupy 3. Ligi zajmuje czwarte miejsce i do liderującej Olimpii Grudziądz traci siedem punktów. W ostatni weekend Świt zremisował na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 1:1.

• Natomiast Legia Warszawa grając w rezerwowym składzie spokojnie pokonała drugoligowe Wigry Suwałki 3:1 po bramkach Kacpra Kostorza, Lirima Kastratiego i Mahira Emreliego.

• W poprzedniej rundzie tych rozgrywek Świt Skolwin pokonał innego trzecioligowca, Wisłokę Dębica dopiero po rzutach karnych 7:6. W podstawowym czasie gry był bezbramkowy remis.

• Witamy serdecznie! W meczu 1/16 finałów Pucharu Polski trzecioligowy Świt Skolwin na stadionie w Szczecinie podejmie mistrza Polski, Legię Warszawa. Na relację z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!