Ogromny sukces sandomierskiej Formacji Tanecznej Paradox na turnieju w Suchedniowe

Klaudia Tajs
Podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych w Suchedniowie Formacja Taneczna Paradox zaprezentowała cztery choreografie i wszystkie zostały docenione przez jury. SCK Sandomierz
Podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych w Suchedniowie Formacja Taneczna Paradox zaprezentowała cztery choreografie i wszystkie zostały docenione przez jury. Tancerki przywiozły z zawodów worek medali.

Ogromny sukcesie Formacji Paradox w Suchedniowe

Tancerki zajęły zaszczytne miejsca na podium.

Pierwsze miejsce zajęła Formacja Taneczna PARADOX M w kategorii tanecznej 'Inne Formy Tańca' do 11 roku. Dziewczęta zasługują na szczególne gratulacje, gdyż był to ich debiut turniejowy.

Pierwsze miejsce zdobyła Formacja Taneczna Paradox S w kategorii tanecznej 'Taniec Współczesny' 12-15 lat za choreografię 'Dotyk światła”.

Trzecie miejsce zajęła Formacja Taneczna Paradox w kategorii tanecznej 'Taniec Współczesny' powyżej 16 lat za choreografię 'Pasażerowie'.

Trzecie miejsce zdobyła Formacja Taneczna Paradox w kategorii tanecznej 'Inne Formy Tańca' powyżej 16 lat

Autorką wszystkich choreografii jest opiekun zespołu Monika Magda.