Studniówka 2020 IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie. Maturzyści na uroczystym balu w Warszawie [ZDJĘCIA]

Redakcja Warszawa
Redakcja Warszawa
W sobotę, 18 stycznia w hotelu Airport Okęcie, tuż obok warszawskiego lotniska, odbył się bal studniówkowy uczniów z IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie. Na miejscu nie mogło zabraknąć naszego fotoreportera, który uwiecznił przepiękne fryzury i kreacje na pamiątkowych zdjęciach. Zdjęcia z balu znajdziecie w galerii. Dalsza część tekstu poniżej.

Studniówka 2020 IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie

W sobotę, 18 stycznia przyszli maturzyści z podwarszawskiego Piaseczna świętowali swój bal studniówkowy w hotelu Airport Okęcie. Uczniowie z IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego wyjątkowy wieczór w życiu każdego licealisty mają już za sobą. Na miejscu nie mogło zabraknąć naszego fotoreportera, który uwiecznił przepiękne fryzury i kreacje na pamiątkowych zdjęciach.

Oto zdjęcia z balu studniówkowego IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie

Chcesz, żeby fotograf naszemiasto.pl pojawił się na studniówce?

Komitety rodzicielskie oraz organizatorzy studniówek w całej Warszawie mogą zapraszać naszych fotoreporterów na swoje bale. Zaproszenie należy kierować na adres warszawa@naszemiasto.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie szczegółów wydarzenia - daty, miejsca oraz godziny rozpoczęcia balu. Tradycyjnie odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

ZOBACZ TAKŻE

Ten program to kuźnia wokalnych talentów

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie