Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Multimedialne prezenty pod choinką
  Strefa biznesu

  Multimedialne prezenty pod choinką

  Grudzień - to pod względem zakupów najgorętszy miesiąc w roku. Nawet ci, którzy zarzekają się, że nie lubią prezentów, w okresie przedświątecznym dają się porwać szaleństwu kupowania i nic w tym dziwnego.

 2. akcyza na fajerwerki
  Strona główna

  W życie wejdzie akcyza na... fajerwerki?

  Akcyza na fajerwerki - to jeden z najnowszych pomysłów Ministerstwa Finansów. Z doniesień, które pojawiły się w sieci wynika, że niewykluczone, że fajerwerki, które kojarzą nam się głównie z sylwestrową zabawą będą droższe. Jakie argumenty przemawiają za wprowadzeniem akcyzy na fajerwerki? I czy zmiany będą obowiązywać już w tym roku?

 3. Wszyscy chcieli to kupić w 2019 roku. Myślisz, że Cię stać?
  Strefa biznesu

  Wszyscy chcieli to kupić w 2019 roku. Myślisz, że Cię stać?

  Co chcieli kupić lub sprzedać Polacy w 2019 roku? Spośród najpopularniejszych pytań zaczynających się od "ile kosztuje" wybraliśmy 10 o najwyższej liczbie wyszukań. Oto pierwsza dziesiątka z corocznej listy Google "Rok w Wyszukiwarce".

 4. Liczba dni wolnych na opiekę przysługuje niezależnie od liczby posiadanych dzieci.
  Praca

  Ile dni wolnych przysługuje z tytułu opieki nad dzieckiem?

  Rodzice pracujący na etat mogą wziąć wolne, żeby zaopiekować się dzieckiem. I to wcale nie dlatego, że dziecko rozchorowało się. Rodzicie mogą skorzystać z dni wolnych w ramach opieki nad zdrowym dzieckiem.

 5. Aplikacja MAGO AR pozwala na aranżowanie przestrzeni sklepowej przed dokonaniem zakupu.
  Wiadomości

  Smartfonem projektuj umeblowanie sklepu. Aplikacja MAGO AR ma już...

  Na początku 2019 roku miała swoja premierę aplikacja mobilna MAGO AR SHOPFITTING - jednego z największych producentów wyposażenia sklepowego firmy MAGO S.A. Aplikacja MAGO AR wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni sklepowej rozwiązaniami MAGO. Technologia pozwala zobaczyć wirtualne regały w sklepie w skali 1:1, pozwala na dowolne przesuwanie, obracanie regałów sklepowych, tworzenie z nich aranżacji wnętrza sklepowego i to wszystko za pomocą aplikacji w telefonie. Czy polski rynek wyposażenia sklepowego jest gotowy na tego typu rozwiązania technologiczne?