Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Amazon w sklepach Żabka - karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Amazon.de kupimy w sieci sklepów Żabka
  Z kraju i ze świata

  Amazon wchodzi do sieci Żabka

  Żabka jeszcze bardziej wychodzi naprzeciw swoim klientom. Tym razem sieć sklepów wzbogaca swoją ofertę o kolejne karty podarunkowe - tym razem do serwisu Amazon.de - od 23 marca 2019 roku w sklepach sieci Żabka dostępne są kody doładowania o wartości 7,5; 30; 50 i 70 Euro - można je wykorzystać do opłaty zakupów w sklepie internetowym Amazon.

 2. Ulubione salony nie tylko polskich szafiarek znikną z naszych galerii handlowych.
  Wiadomości

  New Look wycofuje się z Polski. Znikną salony w Renomie, Magnolii i...

  New Look, brytyjska sieć odzieżowa, zamknie w Polsce 19 sklepów, w tym trzy działające we Wrocławiu: w Renomie, Magnolii i Wroclavii. Powód polski oddział sieci ogłosił niewypłacalność - poinformował o tym portal wiadomoscihandlowe.pl, powołując się na brytyjskie media.

 3. Wiążemy się z bankiem i kredytem na kilkadziesiąt lat więc warto poświęcić tydzień, dwa tygodnie na sprawdzenie wszelkich możliwości i wybrać tą najlepszą
  Z kraju i ze świata

  Kredyt na dom. Warto sprawdzić kilka opcji

  Zbliża się wiosna, a to czas kiedy Polacy marzący o własnym domu rozpoczynają budowę. Budowy domów jednorodzinnych to około 40 proc. wszystkich inwestycji w Polsce. Co powinniśmy wiedzieć przygotowując się do zaciągania kredytu na budowę?

 4. Karta Dużej Rodziny: 24.03.2019. Nowe przywileje: tańsze paliwo, promocje na zakupach, zwrot opłat w banku, zniżki na ferie i nie tylko
  Wiadomości

  Karta Dużej Rodziny: kolejne korzyści, nawet tańsze paliwo

  Posiadacze i fani Karty Dużej Rodziny w 2018 roku wręcz zasypywani byli dobrymi wiadomościami. A jak będzie w 2019 roku? Zaczęło się ciekawie. Na początek od nowego roku przywileje KRD zaczęły przysługiwać rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli trójkę dzieci - nawet jeśli dzieci mają dzieci, a oni sami zostali dziadkami. Duża część zniżek i innych przywilejów dotyczy wypoczynku w czasie ferii zimowych. Ale choć ferie zimowe 2019 to już przeszłość, zniżki i przywileje wciąż są dostępne. Nowa fala na pewno da o sobie znać w wakacje, a do tych już też zostało niewiele czasu.

 5. Miliony Polaków stało się właścicielami nie tylko mieszkań, lokali mieszkalnych, ale i gruntu który jest z tymi mieszkaniami związany – mówił wiceminister
  Z kraju i ze świata

  Dlaczego płacimy za użytkowanie wieczyste, którego nie ma?

  Użytkownicy wieczyści gruntów wykorzystywanych na cele mieszkaniowe stali się właścicielami. Nie ma więc już opłaty za użytkowanie wieczyste, a termin na opłatę przekształceniową w pierwszym roku to 29 lutego 2020 r. - Tak dużych zmian w zakresie nieruchomości jeszcze w Polsce nie było- mówi Artur Soboń.