Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Anima – elektroniczny lisek przypominajka – zadebiutuje na Kickstarterze. Podlaski projekt idzie po szansę na masową produkcję
  Strefa biznesu

  Anima – elektroniczny lisek przypominajka – idzie na Kickstarter

  Już 29 października na międzynarodowej, społecznościowej platformie crowdfundingowej Kickstarter zadebiutuje Anima – urządzenie skonstruowane przez zespół białostockich informatyków Mateusza Bajko, Mateusza Markiewicza i Michała Jaszczuka. To rodzaj przypomninajki – elektronicznego pomocnika w organizacji naszego codziennego życia. Może stać w domu, w biurze – gdzie tylko zechcemy je umieścić, żeby – jak przyjazny kamerdyner czy dobra niania – zadbać o organizację życia w naszej pracy czy domu.

 2. Protest taksówkarzy: 18.10.2018. Przeciwko nielegalnym przewoźnikom i "bezczynności władz". Sparaliżują stolicę?
  Z kraju i ze świata

  Protest taksówkarzy: 18.10.2018. Przeciwko nielegalnym przewoźnikom...

  W samo południe 18 października rozpocznie się w Warszawie protest taksówkarzy. Nieznaną dokładnie trasą przejadą oni zwartą grupą przez całe miasto. Wiadomo, że zaczną z okolic Cmentarza Północnego.

 3. Rewolucja w podatkach od samochodów w firmie. Będą przywileje dla leasingujących auta elektryczne?
  Z kraju i ze świata

  Rewolucja w podatkach od samochodów w firmie. Będą przywileje dla...

  Jedną zmianę przedsiębiorcy z pewnością przyjmą z zadowoleniem, ponieważ będą mogli rozliczać w kosztach amortyzację samochodu osobowego do wysokości 150 000 zł, a nie (jak to jest obecnie) do wysokości 20 000 euro (czyli ok. 80 000 zł).

 4. 15.02.2008..warszawa tabletki tabletka rozpuszczanie lekarstwo witaminy leki lek fot. maciej jeziorek / polskapresse
  Z kraju i ze świata

  Suplementy diety: już co drugi Polak spożywa je codziennie. Czy to...

  Trzech na czterech Polaków kupuje suplementy diety. A co drugi spożywa takie specyfiki codziennie. Czy to zdrowe? Czy na tle innych nacji jesteśmy hipochondrykami?

 5. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?