Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Andrzej S. (po prawej) twierdzi, że nie ma żadnego majątku bo przekazał go dzieciom. Tu na zdjęciu z synem Andrzejem Stochem Juniorem (w środku) podczas
  Z kraju i ze świata

  Był na liście najbogatszych Polaków. Dziś ściga go komornik

  Jeszcze dziesięć lat temu był notowany na liście 100 najbogatszych Polaków, dziś prokuratura stawia mu kryminalne zarzuty ukrywania majątku przed wierzycielami. Andrzej S., który mniej więcej od 1989 roku znany jest na Podhalu jako „najbogatszy góral”, ma spore problemy z prawem. Choć on sam zdaje się bagatelizować prokuratorskie zarzuty, przed sądem może mu grozić nawet wyrok więzienia za uchylanie się od spłaty długu w wysokości, bagatela, 14 milionów złotych.

 2. Łóżko znajduje się na antresoli.
  Strefa biznesu

  Najmniejszy apartament świata jest w Krakowie! [ZDJĘCIA]

  Top XXS to najmniejszy apartament na świecie. Mimo że jego powierzchnia liczy zaledwie 2,5 metrów kwadratowych, to lokal jest w pełni wyposażony. Znajduje się w nim część kuchenna oraz toaleta. Cena za dobę pobytu na tak ekstremalnie małej powierzchni to 80 zł.

 3. Sprawdziliśmy dzisiaj, czy faktycznie tego typu towar jest w sprzedaży w galerii handlowej, i czy na oczach dzieci. Faktycznie. Czerwone, zielone, żółte
  Z kraju i ze świata

  Żelki - penisy. Żart, ale nie dla wszystkich smaczny

  „Przesadnie święty nie jestem, ale nie uważam, by dzieci powinny brać do buzi żelka w kształcie penisa” - napisał do nas ojciec 10-latki. Żelki zobaczył w jednej z galerii handlowych.

 4. Zmiany w 500 plus. Będzie łatwiej zdobyć świadczenie. Zmieni się też kryterium dochodowe 500 plus
  Aktualności

  Będzie łatwiej dostać 500 plus?

  Zmiany w 500 plus. Rodzice samotnie wychowujący dzieci, żeby dostać świadczenie na drugie i kolejne dziecko, nie będą musieli mieć ustalonego prawa do alimentów. O zmianach w programie 500 plus w wywiadzie z „Faktem” opowiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 5. Plany Tesco na rok 2019 to likwidacja 32 sklepów w Polsce (zdjęcie ilustracyjne)
  Firma

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Będą grupowe zwolnienia

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Decyzja zapadła, a efekty zamknięcia sklepów sa fatalne. Do listy 30 marketów sieci Tesco, które znikną w 2019 z Polski dołączyły kolejne 2 sklepy w województwie świętokrzyskim. Wspomniane 2 sklepy zostaną zamknięte na stałe już z końcem lutego 2019. Co jest powodem takich decyzji? Sieć decyduje się na likwidacje nierentownych placówek. Wiąże się to jednak z grupowymi zwolnieniami. "Nie widzimy możliwości poprawy" - informują przedstawiciele Tesco. Sieć sklepów brytyjskiej sieci w Polsce stopniowo się kurczy.