Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Netflix zmienia ceny! Czy dla użytkowników w Polsce również? Netflix straci użytkowników z korzyścią dla HBO GO - Amazon Prime Video?
  Aktualności

  Netflix z rekordową podwyżką cen

  Netflix zmienia ceny abonamentu - użytkownicy zaniepokojeni, że zmianom ulegną również ceny w Polsce. Subskrybenci ze Stanów Zjednoczonych zapłacą 13 do 18 procent więcej niż dotychczas - to rekordowa podwyżka.

 2. Sklepy Żabka bez kas - czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia Żabki bez znaczenia - sklepy będą otwarte zawsze?
  Firma

  Żabka szykuje bardzo duże zmiany

  Rewolucja w handlu? Sklepy sieci Żabka bez obsługi czynne siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia przestaną mieć znaczenie, a niedziele bez handlu nie będą już problemem? Sieci Biedronka, Lidl i inne mogą wiele stracić, jeśli pomysł Żabki zostanie zrealizowany.

 3. Zgodnie z ustawą użytkownicy, którzy stali się właścicielami dostaną na poświadczenie tej zmiany specjalne zaświadczenie.
  Z kraju i ze świata

  Nie musisz płacić w tym roku za użytkowanie wieczyste

  Ustawa, która przekształca prawo użytkowania wieczystego we własność wstrzymuje konieczność wnoszenia opłat do końca lutego 2020 roku. Żeby natomiast pozbyć się problemu dalszego płacenia za grunt i skorzystać przy tym z bonifikaty, warto się pospieszyć i złożyć odpowiedni wniosek jeszcze w tym roku.

 4. Nie chcemy płacić abonamentu TVP. Przelała się czara goryczy po Wiadomościach TVP w dniu śmierci prezydenta Gdańska
  Pieniądze

  Nie chcemy płacić abonamentu TVP. Przelała się czara goryczy

  Polacy nie chcą płacić abonamentu RTV i dokładać się do uprawiania bezpardonowej polityki. Czara goryczy przelała się po Wiadomościach TVP w dzień śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nie chcą płacić za coś, czego nie oglądają. Czas zmienić to nieprzystające do życia prawo o abonamencie radiowym i telewizyjnym. Już teraz ten swoisty podatek na media rządowe, bo publiczne tylko z nazwy, płaci zaledwie 6 procent gospodarstw domowych. Komentuje Teresa Semik.

 5. Asystent Google
  Firma

  Polski Asystent Google - OK, Google, co zmieni się w moim życiu?

  Polski Asystent Google jest już dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Android i iOS. Co niesie za sobą narzędzie, które wykorzystuje nowoczesne możliwości komunikowania się z technologią za pomocą własnego głosu? Jak wskazuje globalny trend - w kolejnych latach będziemy więcej mówić do naszych urządzeń, a docelowo zastąpi tradycyjne wpisywanie za pomocą ekranowej klawiatury. Czy tak się stanie? Czas pokaże. OK, Google - powiedz zatem co potrafisz i co zmieni się w moim życiu?