Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Black Friday 2019. Zobacz najciekawsze promocje odkurzaczy
  Pieniądze

  Black Friday 2019. Duże przeceny odkurzaczy

  Szukasz odkurzacza? Black Friday to doskonała okazja do zakupu odkurzacza. Zobacz jakie promocje odkurzaczy przygotował sklep internetowy EMAG. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i kiedy zostanie zorganizowany? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep EMAG?

 2. Gdyby wszyscy Polacy, którzy posiadają odbiorniki, opłacali abonament, TVP i Polskie Radio dostawałyby co roku ok. 3 mld zł, czyli o miliard więcej niż
  Aktualności

  Abonament RTV nie zostanie zlikwidowany, tylko podniesiony?

  Abonament RTV nie zostanie zlikwidowany. Premier Mateusz Morawiecki potwierdza, że nie ma żadnych planów odnośnie likwidacji abonamentu. Niewykluczone jednak, że rząd planuje podwyżki abonamentu RTV i uszczelnienie systemu.

 3. Black Friday 2019 w Media Expert. Promocje, które szykuje dla nas Media Expert. Czy możemy spodziewać się dużych obniżek?
  Pieniądze

  Black Friday 2019 w Media Expert. Sprawdź promocje

  Media Expert to jedna z najbardziej popularnych sieci sklepów elektronicznych w Polsce. W tym roku sieć bierze udział w Black Friday 2019. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i czy zostanie zorganizowany w Polsce? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep Media Expert?

 4. Zamiast zakazu handlu wyższa pensja? Jest nowa propozycja, która ma zastąpić zakaz handlu. Zostanie rozważona?
  Aktualności

  Zamiast zakazu handlu wyższa pensja. Jest nowa propozycja

  Zakaz handlu zostanie zastąpiony wyższą pensją? Tego chce Związek Zawodowy Związkowa Alternatywa. Kierujący nim Piotr Szumlewicz stwierdził, że zakaz handlu wcale nie pomaga, a wręcz szkodzi. Negatywne konsekwencje dla ograniczenia handlu odczuli m.in. mali przedsiębiorcy, pracownicy i konsumenci. ZZZA w zamian za zakaz handlu proponuje wprowadzenie wyższych pensji dla pracowników pracujących w niedziele i święta.

 5. Większość seniorów ma na miesiąc mniej niż 2000 złotych na rękę. I się z tego cieszą!
  Pieniądze

  Większość seniorów ma na miesiąc mniej niż 2000 złotych?

  Osoby starsze też idą z duchem czasu i coraz chętniej korzystają z różnych produktów finansowych, jak m.in. konto bankowe, ubezpieczenie i lokata to najpopularniejsze z nich.