Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników
  Wiadomości

  Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników

  Od 1 stycznia 2019 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczyć będą: sposobu wypłaty wynagrodzenia za pracę, prowadzenia akt osobowych, przechowywania akt osobowych. Warto się na nie przygotować już teraz. Dlaczego?

 2. 06.06.2018. swidnica radar droga krajowa miedzy zielona gora a nowogrodem bobrzanskim kontrola drogowa fotoradar foto radarfot. mariusz kapala / gazeta
  Z kraju i ze świata

  Złe wieści dla kierowców. Będzie dwa razy więcej fotoradarów

  Już pod koniec 2020 r. w Polsce zaroi się od nowych urządzeń rejestrujących – informuje „Dzienniki Gazeta Prawna”. Większość środków na zbudowanie fotoradarów pochodzić ma z Brukseli.

 3. Ci, którzy ukończyli 35 lat dostają już z ZUS informację o wysokości hipotetycznej emerytury.
  Z kraju i ze świata

  Emerytury 2019. Prognozowana emerytura zamiast wzrosnąć - zmalała!

  W marcu 2019 roku szykuje się najwyższa (procentowo) waloryzacja emerytur i rent od lat. Jak powiedziała na antenie TVP Teresa Czerwińska, minister finansów, rząd Prawa i Sprawiedliwości ma w przyszłym roku zaplanowane blisko 7 miliardów złotych na waloryzację emerytur i rent.

 4. Wolna Wigilia i wolny Wielki Piątek w 2019? Do Sejmu trafił projekt ustawy. Ustawowe dni wolne: w 2019 będzie ich więcej?
  Aktualności

  Wolna Wigilia i wolny Wielki Piątek w 2019?

  Wolna Wigilia Bożego Narodzenia i wolny Wielki Piątek w 2019? Są szanse, ze dni wolne w 2019 zwiększa swoją liczbę o wspomniane dwa dni. Wszystko przez projekt ustawy, który trafił do Sejmu. Złożyli go posłowie PSL i UED. Zdaniem wnioskodawców wolna Wigilia i wolny Wielki Piątek byłyby okazją do odciążenia Polaków w okresie przedświątecznym. Z czym to się jednak wiążę i czy nowe dni wolne w 2019 mają szansę stać się faktem?

 5. W sklepach sieci Tesco można skorzystać z promocji i kupić żywego karpia za 8,89 zł za kilogram.
  Z kraju i ze świata

  Karp w Tesco za 8,89 zł. W sklepach szaleństwo! [wideo]

  Karp w Tesco w promocyjnej cenie 8,89 zł za kilogram przyciągnął do sklepu tłumy klientów. Po rybę trzeba stać w dużej kolejce. Zobaczcie nagranie.