Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Siłownia, zdjęcie ilustracyjne
  Z kraju i ze świata

  Siłownia, jako sklep, fitness jako kościół. Kontrola policji

  Krakowska siłownia Atlantic stała się znana na całą Polskę, po tym jak jej właściciele zdecydowali, że pomimo koronazakazu, będą prowadzić swój biznes. Siłownia zaczęła funkcjonować jako sklep z testowaniem sprzętu, a zajęcia fitness odbywają się w ramach Kościoła Zdrowego Ciała. Działalność klubu nie umknęła uwadze policji, która skontrolowała go przez weekend. Mundurowi na razie jednak nie oceniają, czy doszło do naruszenia przepisów.

 2. Ile można dorobić do emerytury? Poznaj stawki dla pracujących seniorów
  Koronawirus

  Ile można dorobić do emerytury? Poznaj stawki dla pracujących seniorów

  Gdzie szukać pracy, żeby dorobić do emerytury? W jakich zawodach mogą pracować osoby po 60. roku życia? Ile wynoszą zarobki na popularnych wśród seniorów stanowiskach? Przedstawiamy listę zawodów, w których można dorobić do emerytury wraz z listą płac.

 3. Siłownia, zdjęcie ilustracyjne
  Wiadomości

  "Kościół Zdrowego Ciała". Krakowska siłownia obchodzi rządowy zakaz

  Sklep z testowaniem sprzętu do ćwiczeń oraz Kościół Zdrowego Ciała – tak jedna z krakowskich siłowni obchodzi obostrzenia związane z koronawirusem, które od soboty zamknęły m.in. właśnie siłownie. Klub decyzję ogłosił w mediach społecznościowych. Większość komentujących internautów zdecydowanie popiera taki ruch.

 4. W pierwszym tygodniu marcowego szturmu zakupowego sprzedaż papieru toaletowego w sklepach handlu tradycyjnego wzrosła z tygodnia na tydzień o 263 pr
  Koronawirus

  Papier toaletowy i makaron znów poszukiwany

  Podczas pierwszej fali pandemii Polacy szturmem ruszyli do sklepów, papier toaletowy i mydło biły kilkusetprocentowe rekordy wzrostu. Niewiele mniejszą popularnością cieszył się makaron, ryż i mąką. Jednak pierwsze miejsce zajmował spirytus. Najnowsze dane pokazują, że od kilku tygodni powracają te trendy.

 5. Obostrzenia od 17 października: Zmiana limitu miejsc w PKP Intercity. Sprawdź, jakie jeszcze zmiany czekają na pasażerów pociągów
  Wiadomości

  Obostrzenia od 17 października: Co się zmienia w pociągach PKP...

  Ważne zmiany na kolei. PKP Intercity informuje, że od 17 października może być zajętych tylko 50 proc. miejsc. Obowiązuje przepis o wcześniejszej rezerwacji miejsca.