Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Koronawirus: Nowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów obowiązujące od 1 czerwca 2020 r.
  Koronawirus

  Wracają loty. Nowe zasady na lotniskach i w samolotach

  Obowiązek wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia, zgodnie z instrukcją przewoźnika - to jeden z warunków wymaganych od pasażerów planujących lot. Zobacz, jakie wymagania będą obowiązywały na lotniskach i na pokładach samolotów od 1 czerwca 2020 r. PLL LOT uruchamia połączenia krajowe.

 2. PKP Intercity od 31 maja przywraca kolejne połączenia. Znów pojedziemy Pendolino. Zobacz, które pociągi wracają? [ROZKŁAD JAZDY, PORADNIK]
  Z kraju i ze świata

  PKP Intercity: Na tory wracają pociągi Pendolino

  Co powinniśmy wiedzieć zanim wsiądziemy do pociągu? Które pociągi PKP Intercity wracają do rozkładu PKP? Kolej luzuje połączenia od 31 maja 2020 r.

 3. Zobacz, na jakich stanowiskach szukać pracy podczas pandemii
  Praca

  W tych branżach pracownicy mogą przebierać w ofertach pracy

  Szukasz pracy, ale widzisz, że nowych ofert ubyło? Czujesz się niepewnie w związku z pandemią? Sprawdź, w których branżach i na jakich stanowiskach pracownicy umacniają swoją pozycję.

 4. Robert Bieroń wystawia Jackowi Sasinowi rachunek za wybory. Wieczorem w Sejmie głosowanie nad wotum nieufności dla ministra
  Aktualności

  Robert Biedroń wystawia Jackowi Sasinowi rachunek za wybory

  Sejm w piątek wieczorem rozpatrzy wniosek klubu KO-PO o wyrażenie wotum nieufności dla ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Chodzi o odwołane wybory prezydenckie i koszty, które poniósł w związku z tym budżet państwa. Z kolei jeden z liderów Lewicy Robert Biedroń przedstawił politykowi PiS „rachunek za wybory pocztowe”.

 5. Biedronka i Lidl będą miały konkurencję. Stworzy ją rząd
  Z kraju i ze świata

  Biedronka i Lidl będą miały konkurencję. Stworzy ją rząd

  Rząd chce uruchomić ogólnopolską, państwową sieć sklepów spożywczych. Te plany ujawnił dziś wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń. - Bylibyśmy obecni od pola do stołu - tłumaczył w rozmowie z portalem Money.pl.