Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Obowiązek prezentowania grafiki przedstawiającej flagę państwa pochodzenia jest uzupełnieniem informacji.
  Z kraju i ze świata

  Zmiany w sklepach. Nowy obowiązek przy sprzedaży mięsa

  30 września br. wejdą w życie przepisy nakładające obowiązek znakowania mięsa sprzedawanego na wagę grafiką przedstawiającą flagę kraju pochodzenia produktu- czytamy w komunikacie Ministerstwa Rolnictwa.

 2. Charles Michel przedstawił propozycję unijnego budżetu wraz z mechanizmem powiązania funduszy unijnych z kwestią przestrzegania praworządności
  Z kraju i ze świata

  Wielkie pieniądze z Unii uzależnione od praworządności?

  Już za tydzień przywódcy krajów Unii spotkają się, by dyskutować nad nowym unijnym budżetem na lata 2021-27. Od efektów rozmów zależy m.in. wysokość unijnego budżetu dla Polski. Sprawujący unijną prezydencję Niemcy chcą, by budżet został uchwalony jak najszybciej. Rada Europejska rekomenduje wprowadzenie mechanizmu przestrzegania praworządności.

 3. Celem programu jest łagodzenie skutków suszy poprzez budowę przy domu instalacji zatrzymujących deszczówkę.
  Z kraju i ze świata

  6 tys. wniosków w programie „Moja Woda”

  Ministerstwo Klimatu poinformowało, że od 1 lipca 2020 r. złożono ponad 6 tys. wniosków w programie „Moja Woda”. Jego realizacja ma przyczynić się do łagodzenia skutków suszy poprzez budowę przydomowych instalacji zatrzymujących deszczówkę.

 4. 10 nurtujących pytań, które nasuwają się podczas szukania pracy
  Praca

  10 pytań, które nasuwają się podczas szukania pracy

  Szukanie pracy w dobie pandemii jest nie lada wyzwaniem. Wiele firm wstrzymało procesy rekrutacyjne lub ograniczyło benefity pracownicze. Co więc zrobić, aby zwiększyć szansę na zatrudnienie? Wyjaśniamy, jak się zachować podczas szukania pracy.

 5. GUS opublikował najnowsze dane na temat wynagrodzeń w gospodarce narodowej w pierwszym kwartale 2020 roku.5121,42 zł to średnie wynagrodzenie brutto.Zobacz,
  Zarobki

  Oto najnowsze dane o zarobkach. Masz taką pensję?

  GUS opublikował najnowsze dane na temat wynagrodzeń w gospodarce narodowej w pierwszym kwartale 2020 roku. 5121,42 zł to średnie wynagrodzenie brutto. Zobacz, jaka jest średnia w poszczególnych branżach. Przejdź dalej przy pomocy strzałek, gestów lub klawiszy.