FC Midtjylland - Legia Warszawa ONLINE. Walka o grupę Ligi Konferencji. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [24.08.2023]

2 1 połowa

Legia Warszawa

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Wyrównany mecz, w którym dominował chaos. Wydaje się, że wynik jest zasłużony. W rewanżu faworytem jest Legia i miejmy nadzieję, że nie zawiedzie.

• Koniec meczu w Herning! Legia Warszawa remisuje na wyjeździe z FC Midtjylland 3:3!

• Dużo chaosu po rzucie rożnym dla Legii, potem bardzo chaotyczna kontra rywali. Żaden z zespołów nie zagroził bramce rywala.

• Ernest Muci z rzutu wolnego uderzył wprost w mur, ale będzie jeszcze rzut rożny.

• Paweł Wszołek faulowany blisko pola karnego gospodarzy.

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dopadł jeszcze Maciej Rosołek, ale uderzył fatalnie.

• Blaz Kramer po akcji lewą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Blaz Kramer upadł w polu karnym rywali, ale arbiter nie sięgnął po gwizdek.

• Junior Brumado ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

• Maciej Rosołek fantastycznie zagrał prostopadle do Blaza Kramera, który mocnym uderzeniem pokonał rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Blaz Kramer i Legia po raz trzeci wyrównuje!

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Charles zmienił Armina Gigovića.

• Nikolas Dyhr ukarany żółtą kartką.

• Patryk Kun dośrodkował na głowę Blaza Kramera, ale ten nie oddał dobrego strzału.

• Gospodarze wydają się mieć mecz pod kontrolą. Nie są pewni w obronie, ale Legia nie potrafi przeprowadzić składnej akcji.

• Zmiana w Legii. Maciej Rosołek zmienił Josue.

• Gospodarze utrzymują się przy piłce w środku pola.

• Natomiast Marrony zastąpił Arala Simsira.

• Junior Drumado pojawił się w miejsce Franculino Dju

• Trzy zmiany w szeregach gospodarzy. Adam Gabriel zmienił Henrika Dalsgaarda

• Długa akcja gospodarzy, Oliver Sorensen oddał mocny strzał, piłkę prawie na rękach miał Kacper Tobiasz, ale szybszy był Franculino Dju, który umieścił piłkę w bramce!

• GOL DLA GOSPODARZY!!! Franculino Dju zdobywa swoją drugą bramkę.

• Natomiast Blaz Kramer pojawił się w miejsce Tomasa Pekharta.

• Dwie zmiany w Legii Warszawa. Ernest Muci zmienił Marca Guala

• Znakomite prostopadłe podanie do Marca Guala, ten zagrał do Tomasa Pekharta, który wpakował piłkę do bramki! Jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

• legia

• Kolejna wrzutka w pole karne Legii, ale teraz bez zagrożenia.

• Josue fenomenalnie dośrodkował na głowę Bartosza Slisza, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Slisz doprowadza do wyrównania!!!

• Patryk Kun faulowany blisko pola karnego gospodarzy.

• Patryk Kun dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Paweł Wszołek sfaulował rywala.

• Josue dośrodkował z prawej strony, ale dostosował się poziomem do swoich kolegów.

• Marc Gual ukarany żółtą kartką również za niesportowe zachowanie.

• Patryk Kun popędził lewą stroną, ale źle dośrodkował w pole karne rywali.

• Dużo gry w środku pola, ale wciąż dominuje chaos, co sprzyja gospodarzom.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, ale tym razem bez zagrożenia.

• Armin Gigović ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

• Niebezpieczna wrzutka w pole karne Legii, źle interweniował Kacper Tobiasz, ale rywale nie zdołali zdobyć bramki!

• W odpowiedzi Aral Simsir oddał strzał z dystansu, ale piłka odbita od gracza Legii wyszła na rzut rożny.

• Josue oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Świetna zagranie w pole karne Legii, ale tam skutecznie interweniował Kacper Tobiasz!

• Patryk Kun dośrodkował z lewej strony, ale wprost na głowę rywala.

• Pierwsze zagranie w drugiej połowie w pole karne Legii, ale bez większego zagrożenia.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę w Herning. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Bardzo chaotyczny mecz w Danii. W tej grze lepiej odnajdują się gospodarze i na razie chyba zasłużenie prowadzą. Legia jednak ma duże szanse, by w drugiej połowie zmienić losy meczu, bo wydaje się, że wystarczy uspokoić grę.

• Koniec pierwszej połowy mecz w Herning. Do przerwy FC Midtjylland prowadzi z Legią Warszawa 2:1.

• Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Marc Gual zdecydował się na strzał z linii pola karnego, ale spokojnie interweniował bramkarz rywali.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ogromny chaos w poczynaniach obu zespół. Nie wygląda to zbyt estetycznie.

• Josue ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Chaotyczna akcja gospodarzy, ale dostali się w pole karne Legii, jednak bez oddania strzału, a była to stuprocentowa okazja!

• Złe dośrodkowanie Josue nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Yuri Ribeiro faulowany blisko pola karnego rywali. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Legii nie zdołał oddać strzału.

• Paweł Wszołek po akcji prawą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

• Znowu groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale tym razem gospodarze nie zdołali oddać strzału.

• Patryk Kun dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale zawahał się i zagrał za mocno do Tomasa Pekharta.

• Po wrzucie z autu nikt nie przeciął piłki, dopadł do niej Franculino Dju z sytuacyjnym uderzeniem zdobył bramkę dla gospodarzy!

• GOL DLA FC MIDTJYLLAND! Franculino Dju pokonuje Kacpra Tobiasza!

• Mocno zakotłowało się w polu karnym Legii Warszawa, ale jeden z graczy gospodarzy w znakomitej sytuacji uderzył w rywala!

• Wymuszona zmiana w szeregach gospodarzy. Nikolas Dyhr zmienił kontuzjowanego Paulinho.

• gual

• Gracz FC Midtjylland mocno ucierpiał po faulu Pawła Wszołka.

• Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką za niesportowy faul.

• Oliver Sorensen popędził prawą stroną boiska, ale podał wprost do rywala.

• Tomas Pekhart dośrodkował na głowę Patryka Kuna, ten uderzył fatalnie, ale do piłki dopadł jeszcze Paweł Wszołek, który zagrał do Marca Guala, a ten wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marc Gual doprowadza do wyrównania!!!

• Bartosz Slisz pokusił się o strzał z pierwszej piłki, ale zrobił to fatalnie.

• Josue zagrał na prawo do Pawła Wszołka, ale wywalczył tylko aut.

• Bartosz Slisz popędził prawą stroną boiska, ale osamotniony, łatwo stracił piłkę.

• Kolejna wrzutka w pole karne Legii, ale tym razem obrońcy gości skutecznie.

• Josue znakomicie zagrał w pole karne rywali do Pawła Wszołka, ale ten odegrał niecelnie.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Juninho, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Kacpra Tobiasza!

• GOL DLA FC MIDTJYLLAND! Juninho otwiera wynik spotkania!

• Prostopadłe podanie do Marca Guala, ale zbyt mocne zagranie trafiło do bramkarza gospodarzy.

• Legia straciła piłkę na własnej połowie, ale chwilę później Josue wywalczył faul.

• Patryk Kun dośrodkował z lewej strony, bramkarz gospodarzy wbił piłkę wprost do Juergena Elitima, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Patryk Kun popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył tylko aut.

• Legia Warszawa rozgrywa piłkę w środku pola.

• Wrzutka Josue trafiła wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

• Legioniści wywalczyli faul blisko pola karnego rywali.

• Legia mozolnie prowadziła akcję, ale Paweł Wszołek wywalczył faul w środku pola.

• Znowu koronkowa akcja gospodarzy, Oliver Sorensen dostał piłkę w polu karym Legii, ale uderzył bardzo niecelnie!

• Josue zagrał prostopadle do Pawła Wszołka, ale ten nie dopadł do piłki.

• W odpowiedzi Aral Simsir wpadł w pole karne Legii, ale nie zdołał oddać strzału.

• Marc Gual ruszył na bramkę gospodarzy, Hiszpan wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili stracił piłkę!

• Tomas Pekhart sfaulował rywala w środku pola.

• legia

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale Legia przejęła piłkę.

• Rozpoczynamy pojedynek w Danii!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Herning! Za chwilę rozpoczniemy batalię o fazę grupową Ligi Konferencji Europy.

• Piłkarze Legii Warszawa są już na rozgrzewce!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Mykoła Bałakin z Ukrainy.

• Natomiast oto zestawienie Legii Warszawa:

• Tak prezentuje się skład FC Midtjylland na dzisiejsze spotkanie:

• Na krajowym podwórku Legia Warszawa jest liderem tabeli i ma tyle samo punktów co Zagłębie Lubin. Jednak warszawska drużyna ma jeden mecz rozegrany mniej. W europejskich pucharach Legia traci bardzo dużo bramek, natomiast w lidze straciła zaledwie jednego gola w czterech meczach. Dzisiaj ważne będzie poprawić skuteczność w defensywie, bo Duńczycy nie dopuszczają rywali tak łatwo do własnego pola karnego.

• Natomiast jak dobrze pamiętamy Legia Warszawa w tym sezonie europejskich pucharów jest specjalistą od emocjonujących widowisko. Najpierw wygrała z kazachskim Ordobasy Szemkent w dwumeczu 5:4, a ostatnio po szalonym meczu wyeliminowała austriacką Austrię Wiedeń w dwumeczu aż 6:5. Decydujące bramki padały w doliczonym czasie gry rewanżowego spotkania.

• W krajowych rozgrywkach FC Midtjylland zajmuje czwartą pozycję w lidze i ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. W ostatni weekend duńska drużyna przegrała u siebie z Brondby Kopenhaga 0:1.

• Drużyna FC Midtjylland jak do tej pory nie miała trudnych rywali w poprzednich rundach kwalifikacji. Duńczycy najpierw pokonali w dwumeczu luksemburski Progres Niedercorn 3:2, a później w pojedynku z cypryjską Omonią Nikozja wygrała aż 5:2, ale pierwsze spotkanie na Cyprze przegrała. Dzisiaj naprzeciw staje najtrudniejszy rywal, który wydaje się być w nienajgorszej formie.

• Legia Warszawa czeka zdecydowanie najtrudniejsze zadanie w tej edycji kwalifikacji europejskich pucharów. Drużyna z Warszawy zagra z duńskim potentatem, który jednak w tym sezonie nie radzi sobie perfekcyjnie. Dwumecz powinien być wyrównany, ale miejmy nadzieję, że ze wskazaniem na polską ekipę.

• Tak prezentuje się arena dzisiejszej rywalizacji!

• Witamy serdecznie! W 4. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa zagra na wyjeździe z duńskim FC Midtjylland. Na relację na żywo z tego wydarzenia zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

FC Midtjylland - Legia LIVE! I znowu remis. 2:2 po główce Slisza!
1/6
przejdź do galerii

FC Midtjylland - Legia LIVE! I znowu remis. 2:2 po główce Slisza! ©PAP, Leszek Szymański

Mecz FC Midtjylland - Legia Warszawa ONLINE. Jeden dwumecz dzieli Legię Warszawa od europejskich pucharów. Wystarczy pokonać duńskiego rywala, aby zameldować się w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24.

Eliminacje Ligi Konferencji. Mecz FC Midtjylland - Legia Warszawa ONLINE

Legia Warszawa jest bardzo blisko europejskich pucharów. Gra stołecznego klubu na arenie międzynarodowej nas nie zachwyciła. W II rundzie eliminacji "Wojskowi" trafili na kazachski klub Ordabasy Szymkent.
Po zaciętym pojedynku udało się awansować dalej. Następnie wyzwanie było nieco większe. Po niezwykle wyrównanym dwumeczu "Wojskowi" pokonali Austrię Wiedeń i awansowali do kluczowej fazy eliminacji. Legia w decydującym dwumeczu zmierzy się z duńskim FC Midtjylland. "Wilki" są bardzo doświadczone, jeśli chodzi o europejską scenę. Faworytem jest nasz rywal, ale nikt nie skreśla "Wojskowych".

Kibice polskiego klubu szykują się na kolejny wyjazd, aby wspierać swoją drużynę w kluczowym dwumeczu, który zdecyduje o grze w fazie grupowej Ligi Konferencji. Niestety sympatycy gości otrzymają około pięciu procent wszystkich biletów. Pojemność stadionu MCH Arena to około 11,500 miejsc, dlatego łatwo policzyć, że Legioniści dostaną 500-600 biletów.

Mecz FC Midtjylland - Legia Warszawa stream live i transmisja na żywo. Gdzie oglądać w telewizji? [24.08.2023]

Optymizm w serca kibiców Legii może wlać powrót ważnego zawodnika do kadry meczowej. Radovan Pankov wyleczył uraz i będzie gotów na spotkanie z Duńczykami. Zabraknie natomiast Bartosza Kapustki, który cały czas zmaga się z problemami z kolanem. Nie będzie również Steve'a Kapuadi'ego, który w tym tygodniu dołączył do stołecznego klubu.

Kosta Runjaić, trener Legii Warszawa: - Chcielibyśmy pograć w fazie grupowej, zdobyć kilka punktów, przeżyć fajną przygodę. Czekają nas dwa mecze, w których musimy wspiąć się na najwyższy poziom. Jestem spokojny, zrelaksowany, wiem, że mogę polegać na swoim sztabie i zawodnikach. Lubię rytm grania co trzy dni, o to w tym wszystkim chodzi, by grać jak najwięcej meczów, by zarabiać pieniądze dla klubu.

Nie zagrają w meczu FC Midtjylland - Legia Warszawa:
Midtjylland: Romer, Dalsgaard, Andersson, Ingason
Legia: Mustafajew, Kapustka

Mecz FC Midtjylland - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja meczu FC Midtjylland - Legia Warszawa w telewizji na kanale TVP Sport. W internecie spotkanie na platformie streamingowej Viaplay oraz TVP Sport (strona i aplikacja). Początek o godzinie 20:00. Relacja LIVE z meczu Raków Częstochowa - FC Kopenhaga w GOL24 - zapraszamy!