• 49min.
Odwiedź serwis wyborczy

Start i Świt najlepsze w II lidze

Tomasz Biliński
Nie ma mocnych na mazowieckie drużyny w II lidze grupie wschodniej. Zarówno Świt Nowy Dwór Mazowiecki, jak i Start Otwock wygrały swoje mecze w ramach 4. kolejki i z kompletem punktów wspólnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Start grał z Jastrzębiem. Obie drużyny spotkały się w maju tego roku w barażach o I ligę i wtedy lepsza okazała się ekipa ze Śląska. Tym razem otwocczanie wygrali 2:1. Pierwszą bramkę w 47. minucie strzelił Adam Warszawski, a w 78. wynik podwyższył Piotr Stańczuk.

Z kolei podopieczni Piotra Mosóra wygrali u siebie z LKS Niecieczą 1:0. Zwycięską bramkę dla Świtu zdobył w 52. minucie Dariusz Zjawiński. Za tydzień Start podejmie Sokołów Aleksandrów Podlaski, a Świt zagra na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie.