Stal Mielec 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu w Mielcu! Stal wygrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1 i ucieka z ostatniego miejsca w tabeli!

• Robert Dadok otrzymał drugą żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego!

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• W końcówce meczu Peter Wilson zastąpił Filip Modelski.

• W miejsce kontuzjowanego Mateusza Maka pojawia się Łukasz Zjawiński.

• Uderzenie z dystansu jednego z graczy gości pewnie obronił Rafał Strączek.

• Mateusz Mak ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Robert Dadok ukarany żółtą kartką.

• W zespole za Petara Mamića pojawia się Łukasz Sierpina.

• W zespole Stali Mielec Mateusz Mak pojawia się w miejsce Petteriego Forsella.

• Po dośrodkowaniu Petteriego Forsella zakotłowało się w polu karnym Podbeskidzia, gdzie najlepiej odnalazł się Marcin Flis, gracz Stali mocnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Marcin Flis daje prowadzenie Stali!

• Natomiast Michał Rzuchowski zastąpił Jakuba Horę.

• Dwie zmiany w zespole gości. Mateusz Marzec zastąpił Karola Danielaka

• Marko Roginić i Gergo Kocsis ucierpieli po starciu we własnym polu karnym.

• Grzegorz Tomasiewicz zastąpił Jonatana de Amo w barwach gospodarzy.

• Rafał Janicki ucierpiał po starciu z rywalem.

• Robert Dadok popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Po stracie bramki to ponownie Podbeskidzie zaatakowało, ale na razie bez efektu.

• Po dośrodkowaniu w pole karne gości do strzału doszedł Robert Dadok, jego strzał jeszcze obronił Michal Pesković, ale z dobitką Krystiana Getingera nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Krystian Getinger doprowadza do wyrównania!

• Krystian Getinger ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Natomiast Maciej Jankowski zastąpił Andreję Prokića.

• W przerwie dwie zmiany w zespole Stali. Robert Dadok zmienił Albina Granlunda

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Mielcu, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy Podbeskidzie Bielsko-Biała prowadzi ze Stalą 1:0 po bramce Kamila Bilińskiego.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Podbeskidzie w końcówce ponownie zaatakowało, ale na razie nie potrafią przedostać się w pole karne rywali.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Milan Rundić.

• Petteri Forsell uderzył z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Złe zachowanie obrońców Stali we własnym polu karnym spowodowało, że piłka trafiła pod nogi Kamila Bilińskiego, który sytuacyjnym strzałem otworzył wynik spotkania w Mielcu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Podbeskidzie obejmuje prowadzenie po trafieniu Kamila Bilińskiego!

• Kamil Biliński został ukarany żółtą kartką.

• Prostopadłe podanie w kierunku Macieja Domańskiego, ale gracz Stali nie zdołał dopaść do piłki.

• Krystan Getinger znalazł się z piłką w polu karnym gości, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

• Aleksandar Kolev zdecydował się na strzał z okolic linii pola karnego gości, ale zrobił to minimalnie niedokładnie.

• Petteri Forsell dośrodkował w pole karne gości, ale tam żaden z graczy Stali nie zdołał oddać strzału.

• Krystian Getinger zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to niedokładnie.

• Po akcji lewą stroną boiska gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• W odpowiedzi po raz pierwszy zaatakowało Podbeskidzie, ale uderzenie Filipa Modelskiego zostało zablokowane!

• Jeden z graczy Stali pokusił się o strzał z dystansu, ale Michal Pesković pewnie interweniował.

• Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie oprócz jednego uderzenia, nie wynika z tego zbyt wiele.

• Stal Mielec ofensywnie rozpoczęła to spotkanie, pierwsze dośrodkowanie w karne Podbeskidzia, ale uderzenie Andrei Prokića okazało się niedokładne.

• Rozpoczynamy pojedynek w Mielcu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie w Mielcu, za moment początek tego meczu.

• Ławka rezerwowych Stali Mielec: Gliwa (Br.), Dadok, Jankowski, Mak, Pawłowski, Tomasiewicz, Urbańczyk, Zjawiński, Żyro.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Leszczyński (Br.), Bashlay, Tulio, Frelek, Marzec, Rzuchowski, Sierpina, Sitek, Wilson.

• Już za kilka minut rozpocznie się to spotkanie, a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się skromnym zwycięstwem Podbeskidzia 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył jeszcze w pierwszej połowie Kamil Biliński.

• Stal nie wygrała jeszcze meczu w tym roku kalendarzowym. Zespół z Mielca trzy razy zremisował i trzy razy przegrał. Natomiast Podbeskidzie rozpoczęło rok od dwóch zwycięstw, potem jednak przyszły trzy remisy i porażka. Przed tygodniem zespół z Bielska-Białej zremisował u siebie z Lechią Gdańsk 2:2. Z kolei Stal przegrała w Gliwicach z Piastem 1:2.

• Dzisiejsi przeciwnicy zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Stal Mielec jest czerwoną latarnią ligi z dorobkiem zaledwie szesnastu punktów. Podbeskidzie ma o dwa punkty więcej, ale ich sytuacja również jest bardzo zła i wydaje się, że uratować ich może jedynie fakt, że w tym sezonie spada tylko jedna drużyna.

• W ostatnim meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.