Stal Mielec 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Za tydzień w ostatniej tegorocznej kolejce Stal Mielec pojedzie do Gliwic na mecz z Piastem, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza w Krakowie zmierzy się z Wisłą.

• Koniec meczu w Mielcu! Stal po kapitalnym meczu Rafała Strączka wygrywa z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:0!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Natomiast w zepsole Bruk-Betu Sebastian Bonecki pojawił się w miejsce Samuela Stefanika.

• Natomiast Jonathan de Amo zastąpił Fabiana Piaseckiego.

• Dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Adrian Szczutowski zmienił Maksymiliana Sitka.

• Muris Mesanović stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny!

• Mateusz Żyro oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

• Kolejna żółta kartka, a ukarany nią Mateusz Żyro.

• Tomasz Loska fantastycznie interweniuje po strzale głową Fabiana Piaseckiego!

• Stal Mielec wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• W zespole Bruk-Betu Martin Zeman zmienił Mateusza Grzbyka.

• Marcin Wasielewski uderzył z linii pola karnego, ale piłka minimalnie minęła światło bramki rywali!

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Maciej Urbańczyk zmienił Koki Hinokio.

• W zespole Bruk-Betu Roman Gergel zmienił Michala Hubinka.

• Mateusz Grzybek został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po rzucie rożnym dla gości piłka trafiła do Marcina Wasielewskiego, ale ten uderzył wysoko ponad bramką rywali.

• Michal Hubinek został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Albin Granlund zmienił Mateusza Maka.

• Fabian Piasecki ruszył z kontratakiem, ale osamotniony nie dał rady zagrozić bramce rywali.

• COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!!! RAFAŁ STRĄCZEK PONOWNIE BRONI RZUT KARNY!!!

• Kolejny rzut karny dla Bruk-Betu po faulu na Marcinie Wasielewskim!

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Stali w drugiej połowie, ale bez zagrożenia.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę, a wiec za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Mielcu. Do przerwy Stal prowadzi 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Kolejna świetna interwencja Rafała Strączka! Ponownie uderzał Piotr Wlazło!

• Rafał Strączek broni uderzenie Piotra Wlazły z jedenastu metrów!

• Czerwoną kartką ukarany Krystian Getinger za zagranie ręką we własnym polu karnym, gdyż piłka zmierzała w światło bramki.

• Przy wcześniejszej sytuacji Krystian Getinger zagrywał ręką i mamy rzut karny dla Bruk-Betu!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Wiktora Biedrzyckiego, a ten strzałem głową trafił w poprzeczkę!

• Teraz Maksymilian Sitek ograł rywala w środku pola i chciał oddać strzał,a ale futbolówka powędrowała bardzo daleko od bramki Tomasza Loski.

• W odpowiedzi Krystian Getinger oddał strzał z dystansu na bramkę gości, ale spokojnie interweniował Tomasz Loska.

• Kacper Śpiewak dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale gracz Bruk-Betu zagrał w ręce Rafała Strączka.

• Na murawie leży Kacper Śpiewak, ale raczej nie jest to groźny uraz.

• Po rzucie z autu dla gości piłka powędrowała w pole karne Stali, ale tam żaden z graczy Bruk-Betu nie dopadł do piłki.

• Marcin Flis oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Znakomite podanie Koki Hinokio z głębi pola, Fabian Piasecki wyszedł sam na sam z Tomaszem Loską od połowy boiska i z zimną krwią pokonał bramkarza Bruk-Betu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Fabian Piasecki zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu!

• Marcin Wasielewski popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie sprawiło kłopotu obronie Stali.

• Grzegorz Tomasiewicz próbował wrzucić piłkę w pole karne gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego i Krystian Getinger dośrodkowaniem trafia w poprzeczkę bramki gości!

• Tomasz Loska interweniuje po niedokładnym zagraniu jednego z graczy gospodarzy.

• Stal Mielec podeszła wysoki i odebrała piłkę na połowie rywali. Jednak niewiele z tego wynikło.

• Bruk-Bet nieco się odgryza, jednak na razie bez większego zagrożenia pod bramką Rafała Strączka, którym bardzo poważnie interesuje się Legia Warszawa.

• Spokojny początek meczu w Mielcu. Żaden z zespołów nie chce odważnie atakować. Częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Rozpoczynamy pojedynek w Mielcu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Mielcu. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Oto skład Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• W pierwszym meczu tych drużyn, który był rozgrywany w połowie lipca Bruk-Bet zremisował ze Stalą 1:1. Wtedy dla gospodarzy trafił Ernest Terpiłowski, a dla Stali na początku drugiej połowy wyrównał Grzegorz Tomasiewicz.

• Przed tygodniem Stal Mielec ograła u siebie Wisłę Płock 2:1, a wcześniej skromnie uległa Śląskowi Wrocław. Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza ostatnie zwycięstwo odniosł pod koniec grudnia w szalonym meczu ze Śląskiem Wrocław który wygrał 4:3. W kolejnych meczach "Słoniki" dwukrotnie przegrały i dwukrotnie zremisowały oraz odpadły z Pucharu Polski.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecz plasuje się dopiero na piętnastym miejscu w lidze i ma tyle samo punktów, co trzy ostatnie zespoły. W tej kolejce może dojść do radykalnych zmian na dole tabeli, i wszystko zależy od "Słoników", czy pozostaną nad strefą spadkową.

• Zdecydowanym faworytem pojedynku wydają się być gospodarze, którzy zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli i naprawdę dobrze spisują się w obecnym sezonie. Stal po fatalnym początku rozgrywek w ostatnich tygodniach zdecydowanie poprawiła swoją formę i na razie jest daleka od walki o utrzymanie w lidze. Warto tylko napisać, że Stal ma mniej punktów straty do podium niż przewagi nad strefą spadkową.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy Stal Mielec na własnym obiekcie zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na to spotkanie zaprasza Państwa Bartosz Głąb.