reklama

Sportowe emocje z T-Mobile

Materiał informacyjny T-Mobile Zaktualizowano 

Nie będziemy tutaj pozować na wielkich intelektualistów, bo chcemy podzielić się na swój sposób banalnym wnioskiem – najprzyjemniejsze w oglądaniu sportu jest regularne śledzenie jednostek wybitnych. Dlatego przy tezie „Robert Lewandowski najlepszym polskim piłkarzem w historii” nie stawiamy już znaku zapytania, tylko uznajemy je za zdanie twierdzące. T-Mobile – dostarczając w swojej ofercie Magenta 1 kanały Eleven Sports – podsuwa Wam możliwość cotygodniowych wizyt w muzeum, bo „Lewy” podniósł repertuar swoich zagrań do rangi dzieła sztuki. Cieszmy się, póki możemy. Zwłaszcza w obliczu zbliżającego się meczu pomiędzy Bayernem a Dortmundem (9.11.2019), w którym Polak stawiał pierwsze kroki w wielkim świecie. Tu drobna retrospekcja: w pierwszych miesiącach po wyjeździe do Niemiec – zdaniem lokalnych mediów – zdawał się być pozbawiony piłkarskiego talentu, wieszczono, że przecież świata nie podbije... Dziś jest maszyną, o której co dwanaście miesięcy mawiamy, że niby nie da się jej bardziej naoliwić. A on i tak jest coraz lepszy. Możemy obiecać jedno – nabierzecie takiego samego apetytu na mecze Lewandowskiego, jak on sam na strzelanie bramek.

Goli spodziewamy się też w innym spotkaniu, które przyjdzie nam komentować wkrótce z Turynu. Juventus podejmie Milan (10.11.2019), o którym Julian Tuwim napisałby, że początek sezonu spędził w „moralnej zgniliźnie”. Zwolnienie trenera po ledwie 111 dniach przyniosło jednak impuls – Krzysztof Piątek zdobył bramkę w debiucie nowego szkoleniowca i zrzucił kilkutonowy kamień z serca. Może i poza boiskiem ma gołębie serce, ale podczas ostatniej wizyty na stadionie „Starej Damy” poczęstował Wojciecha Szczęsnego golem. Wybacz, Wojtek, ale powtórkę bierzemy w ciemno, bo Juventus warto stymulować, warto postraszyć. Ile razy słyszeliście o tym, że liga włoska jest siermiężna, wyłącznie taktyczna i na 0:0? Tym bardziej zachęcamy, by zobaczyć na własne oczy, chowając stereotypy głęboko do kieszeni. Zwłaszcza w obliczu epokowej rewolucji stylu gry Juve, którego gracze coraz częściej unoszą się ponad ziemią. Warto sięgnąć po ofertę rozrywki T-Mobile, by śledzić kolejne epizody operacji pod tytułem „dziewiąte Scudetto z rzędu dla Bianconerich”, choć Inter wciąż zamierza pokrzyżować im szyki. Dzięki Magenta 1 możecie Państwo cieszyć się ofertą, w której znajdziecie tylko to, co najlepsze, a nie wszystko, co dostępne. To gwarancja sportowego sezonu premier pełnego niezwykłych emocji w najlepszej jakości.

Więcej na www.t-mobile.pl.

Mateusz Święcicki & Filip Kapica

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie