Sparingi. Skrót sparingu Legia Warszawa - Botew Płowdiw 2:0 [BRAMKI, WIDEO, SKRÓT MECZU]

Piotr Szymański
od 16 lat
Sparingi. Legia Warszawa przebywająca na zgrupowaniu w Dubaju w sobotę rozegrała pierwszy mecz kontrolny. Zespół Aleksandara Vukovicia, który przygotowuje się do walki o utrzymanie w PKO Ekstraklasie, pokonał Botew Płowdiw (2:0). To czwarty zespół ligi bułgarskiej. Zobacz skrót wideo sparingu Legia - Botew!

Legia Warszawa - Botew Płowdiw 2:0 (0:0)
Bramki: Josue 34', Strzałek 79'

Skład Legii:
do 60 minuty: Boruc - Charatin, Slisz, Wieteska - Kwiatkowski, Hołownia, Sokołowski, Josue - Rosołek, Muci, Pekhart
od 60 minuty: Miszta - Celhaka, Ciepiela, Skibicki, Noiszewski, Grudziński, Włodarczyk, Pierzak, Skwierczyński, Strzałek, Kamiński

Lechia Gdańsk nie planowała zbyt wielu wzmocnień. Tymczasem do połowy stycznia zdążyła zakontraktować czterech nowych graczy. Z kadry odeszło czterech kolejnych i to nie koniec. Poznajcie wszystkie ruchy u biało-zielonym podczas zimowego okienka.

Transfery Lechii Gdańsk. Trzech Polaków i Austriak. Makowski...